Gelin sarjı biten telefonumuzu hemen şarj edelim...Süper bir yöntem...

Sponsorlu Bağlantılar

sametugba

sametugba

Üye
    Konu Sahibi
Gelin sarjı biten telefonumuzu hemen şarj edelim...Süper bir yöntem...
Evet arkadaşlar bu yöntemi bir sitede izledim ve anlatarak da anlaşılabileceğine eminim.Şimdi gerekli malzeme listemiz:

1-Alüminyum folyo(sigara paketlerinin içinden çıkan alüminyum jelatinde olabilir)
2-Çakmak(tokai dupond zippo vs. hiç farketmez ;) )
3-En önemli şey telefonumuz.

Şimdi arkadaşlar elimize telefonun bataryasını alıyoruz ve alüminyum folyoyu bir güzel bataryanın üzerine sarıyoruz ama çok fazla kalın yapmayın 2 3 tur yeter.Sonra çakmağımızın ateşini çok yakından tutmadan hızlıca 5 - 10 sn bataryanın üzerinde gezdiriyoruz.sonra bayaryamızı bir kenara koyup 5 10 dk bekliyoruz.Sonra alın ve bir takın telefona bakalım bir miktarda olsa oluşan sarjın mutluluğuyla bir teşekkürü çok görmeyin :) bu arada yok patlar yok bum olur ben korkarım ahh ben yapamam filan derseniz inanın üzülürüm.Çünkü garanti veriyorum hiçbir tehlikesi yokkkkktur arkadaşlar.:oke:

Teknik alıntı anlatım alın teri:yuru

buyrun izleyin arkadaşlar...

• Beğen
Tepkiler: ALBIEL, sashs, karizma062 ve 126 diğerleri

sametugba

sametugba

Üye
    Konu Sahibi
Kimse hoşlanmadı galiba amaç beğenmek değil ki zaten paylaşmak arkadaşlar... herşey bir genel kültürdür...

• Beğen
Tepkiler: mahmure_37 ve sevisb
xkadir61

xkadir61

Üye
zorda kalırsak neden denemeyelim, belki birgün lazım olur.
emeğine sağlık:oke:

mservank

mservank

Üye
İçindeki maddeleri harkete geçirip olabilir evet haklısın ama tehlikeli iş.Teşekkürler.

cihanbsr

Üye
denemekte yarar war :islik

sametugba

sametugba

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hiçbir zararı ve köttü bir yanı bulunmamaktadır tekrar belirtmek istiyorum ki çok acil durumlarda imdada yetişiyor ve benimde bir kaç kez başıma gelen olaylarda çok işime yaradı.1 çizgi de olsa yarattığı o şarj muhteşem yardım ediyor.:yuru

C01aY

C01aY

Üye
Evet arkadaşlar bu yöntemi bir sitede izledim ve anlatarak da anlaşılabileceğine eminim.Şimdi gerekli malzeme listemiz:

1-Alüminyum folyo(sigara paketlerinin içinden çıkan alüminyum jelatinde olabilir)
2-Çakmak(tokai dupond zippo vs. hiç farketmez ;) )
3-En önemli şey telefonumuz.

Şimdi arkadaşlar elimize telefonun bataryasını alıyoruz ve alüminyum folyoyu bir güzel bataryanın üzerine sarıyoruz ama çok fazla kalın yapmayın 2 3 tur yeter.Sonra çakmağımızın ateşini çok yakından tutmadan hızlıca 10 sn bataryanın üzerinde gezdiriyoruz.sonra bayaryamızı bir kenara koyup 5 10 dk bekliyoruz.Sonra alın ve bir takın telefona bakalım bir miktarda olsa oluşan sarjın mutluluğuyla bir teşekkürü çok görmeyin :) bu arada yok patlar yok bum olur ben korkarım ahh ben yapamam filan derseniz inanın üzülürüm.Çünkü garanti veriyorum hiçbir tehlikesi yokkkkktur arkadaşlar.:oke:

Teknik alıntı anlatım alın teri:yuru

Vee sonrada BOOOOOMMMMMMMM :ehe:ehe

Kusura bakma ama kardeş kimse telefonu riske atmaz

mservank

mservank

Üye
Yani ne olursa olsun deneme taraftarı değilim.Şansına yat kalk şükret başına bir şey gelmemiş.Batarrya bu patlarsa parmak koparır paramparça eder valla.

KAFKAS KARTALI

Üye
kardeş denenemez sen bir video ya çek.
bu olanları bakalım patlıyormu patlamıyormu.
ona göre düşünürüz.:oke:

sametugba

sametugba

Üye
    Konu Sahibi
videoyu ekleyecegim arkadaslar tabiki umarim :D

--------------- Ekleme ---------------

izleyip daha iyi anlayacağınız bir video ekledim arkadaşlar...

armutsapi44

armutsapi44

Üye
saol aga

sametugba

sametugba

Üye
    Konu Sahibi
sende saol arkadaşım...

recaizade

recaizade

Üye
kampta falan güzel olur bu yönet..... dostum teşekkürler

can karayel

can karayel

Üye
n95te denemeye asla kalkışmam ama 6600 da düşünürüm:ehe

D_aTeS

D_aTeS

Üye
denemekde yarar değil.süper bişe abi.zorla kaldığımızda filan.inş bişe olmaz :D:D

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
vaaay süper miiş

luupuus

luupuus

Üye
çok saçma bişey batarya 15-20 dk beklerse zaten telefonda 1 çubuk fazla gösteriyo 1-2 dkk sonra yine aynı oluyo sende onu artıyo zannediyon

sametugba

sametugba

Üye
    Konu Sahibi
:) sadece :)

olivetti

olivetti

Üye
5-10 saniye için patlayacağını sanmıyorum.küçükken oyuncak arabaların pilini çalışsın diye
sobada çok ısıtmışımdır.

baronofnights

baronofnights

Üye
denemekte yarar var korkunun ecele faydası yok ..