Saat Gear s3 3.0.0.1 pişmanlığı ve geri dönme (Çözüldü)

Sponsorlu Bağlantılar

safarotti

Üye
    Konu Sahibi
Gear s3 3.0.0.1 pişmanlığı ve geri dönme (Çözüldü)
Saati 3.0.01 e güncelledim ama hem çok yavaşladı hem de pil ömrü çok azaldı acaba tekrar eski sürüme dönebilir miyim ?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Düzenleme: Yeni güncelleme geldi 3.0.0.2 ve sorun düzeltildi.

Son düzenleme:

_ardaa

_ardaa

Üye
Maalesef dönemezsin, ben 3 kere resetledim yine de şarj sorunu devam ediyor, yavaşlama yok ama bende sadece şarj çabuk bitiyor.

Aslında xda forum da Gear S3 bölümünde var rom falan ama hiç uğraşmadığım için bişey diyemem.

safarotti

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef dönemezsin, ben 3 kere resetledim yine de şarj sorunu devam ediyor, yavaşlama yok ama bende sadece şarj çabuk bitiyor.

Aslında xda forum da Gear S3 bölümünde var rom falan ama hiç uğraşmadığım için bişey diyemem.
Yavaşlama sorununu çözebildiysen çok iyi çünkü bende hâlâ takılmalar oluyor şarj konusunda ise 3 gün kullanım sunuyor şuan ama ilerde ne olacak bakalım

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Bende de şarj sorunu var. Saati açık bir şrkilde şarj edince 89 seviyesinden yukarıya çıkmıyor anca yuvadan çıkarıp tekrar takınca yükselmeye başluyor ve bunu hep aynı seviyede yapıyor ShiftDelete de yazılan yorumları okudum tek değilmişim bu konuda sizde de var mı böyle bir şey ? Tizen 3 zaten baya sorunlu klavye açılma efekti bile hatalı

safarotti

Üye
    Konu Sahibi
Bende de şarj sorunu var. Saati açık bir şrkilde şarj edince 89 seviyesinden yukarıya çıkmıyor anca yuvadan çıkarıp tekrar takınca yükselmeye başluyor ve bunu hep aynı seviyede yapıyor ShiftDelete de yazılan yorumları okudum tek değilmişim bu konuda sizde de var mı böyle bir şey ? Tizen 3 zaten baya sorunlu klavye açılma efekti bile hatalı
Bende öyle bir problem olmadı sadece pil performansı düştü isterseniz tamamen sıfırlayın tekrar kurulum yapın

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Bende öyle bir problem olmadı sadece pil performansı düştü isterseniz tamamen sıfırlayın tekrar kurulum yapın

Sıfırladım gene olmadı. 80 a kadar gelmiş cihaz gece taktım şarja sabah 7 85 teydi nedense bende böyle yapıyor çıldırmama az kaldı

safarotti

Üye
    Konu Sahibi
Sıfırladım gene olmadı. 80 a kadar gelmiş cihaz gece taktım şarja sabah 7 85 teydi nedense bende böyle yapıyor çıldırmama az kaldı
Garantiye gönder belki pil ömründe problem vardır

_ardaa

_ardaa

Üye
Bugün güncelleme geldi ve 6 7 saattir şarj %1 bile eksilmedi çok ilginç.

safarotti

Üye
    Konu Sahibi
_ardaa

_ardaa

Üye
Evet dün yeni bir güncelleme geldi pil performansı ve bağlantı sorunları ile ilgili, güncellemeden sonra pil sorunu düzeldi gibi geldi bana, ama birkaç gün kullanınca anlarız artık.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Benim cihaz serviste... deneme firsatım olmadı

safarotti

Üye
    Konu Sahibi
Evet dün yeni bir güncelleme geldi pil performansı ve bağlantı sorunları ile ilgili, güncellemeden sonra pil sorunu düzeldi gibi geldi bana, ama birkaç gün kullanınca anlarız artık.
Bende yükledim hafif takılmalar vardı onları çözmüşler ve de pilde artış var gibi görünüyor

_ardaa

_ardaa

Üye
Şimdi %100 şarj ettim bir süre kullanayım bakalım kaç gün gidecek.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Gelen güncelleme kaç mb boyutundaydı?

safarotti

Üye
    Konu Sahibi
Gelen güncelleme kaç mb boyutundaydı?
Tam hatırlamıyorum ama 30 35 mb civarında sanırım şuan sürüm 3.0.0.2 oldu ve batarya problemi çözüldü

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Cihazı servisten aldım batarya ve ekran değişmiş ama 93 ten yukarı çıkmıyor şarj hala sinirden arayıp küfür edicem servise 2 hafta bunun için mi bekledim diye

safarotti

Üye
    Konu Sahibi
Cihazı servisten aldım batarya ve ekran değişmiş ama 93 ten yukarı çıkmıyor şarj hala sinirden arayıp küfür edicem servise 2 hafta bunun için mi bekledim diye
Aynı sorun benim telefonda da vardı ve bende garantiye gönderdim tek yaptıkları şarj kablosunu değiştirdiler servis batarya konusunda çözüm yapmıyor asıl yapması gereken batarya değiştirmek ama onu da yapmıyor

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Aynı sorun benim telefonda da vardı ve bende garantiye gönderdim tek yaptıkları şarj kablosunu değiştirdiler servis batarya konusunda çözüm yapmıyor asıl yapması gereken batarya değiştirmek ama onu da yapmıyor

Benim batarya değişti de ne oldu hala aynı neyse 3. Ye bırakırlarsa işi değişim hakkımı kullanırım

Üst Alt