GDR2 hTc 8X için dünya genelinde iptal ediliyor,GDR3 Kasım'da gelicek

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
GDR2 hTc 8X için dünya genelinde iptal ediliyor,GDR3 Kasım'da gelicek
Windows Phone platformunun üretim ortaklarından hTc 8X icin Temmuz ayında yayınlanan GDR2 güncellemesinde bazı sorunlar çıkmıştı.

Gectigimiz günlerde sizlerle paylaştığımız haberimizde de belirttiğimiz üzere Vodafone Avustralya hTc 8X için GDR2 güncellemesini iptal etmiş ve direk olarak GDR3 güncellemesini yayınlayacakları ortaya çıkmıştı. Bu haberden sonra GDR2 güncellemesini atlayarak GDR3 güncellemesini verecek operatörler artmaya başladı.

Telstra da resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla hTc 8X GDR2 güncellemesinin dunya çapında hTc 8X lehine iptal edildigini ve Kasım ayında GDR3 güncellemesinin yayınlanıcağını belirtti.

Bu gelecek güncellemenin tüm testler tamamlandıktan sonra Kasım ayı sonlarında,GDR2'nin tüm özellikleri artı olarak eklenip yayınlanması planlanıyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: komando04

katil_197

katil_197

Üye
ekim sonu olsa güzel olacak

blackcemre

Üye
lumia 920 içinde belki böyle olur konu için teşekkürle

komando04

komando04

Üye
920için olacağını zannetmiyorum ama öylede görünüyor

BelaMonte

BelaMonte

Üye
valla 920 için sorunsuz kullanıyorum

PureFood

PureFood

Üye
ilginç.. Bkalım ne olacak

csH

csH

Üye
bize yılbaşına doğru anca gelir o zaman

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
Rezillik diye buna derim :)

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
inş Microsoft böyle bişey yapmaz gerçi biz naudan amberi yükledik :bud:

• Beğen
Tepkiler: ON9
mesutcinik

mesutcinik

Üye
Ali Abi haber için teşekkürler. Alakasız olacak ama ''HTC'' yi neden hep ''hTc'' diye yazdığını merak ettim şimdi :D :allalla::hmmm

n000k

n000k

Üye
Ali Abi haber için teşekkürler. Alakasız olacak ama ''HTC'' yi neden hep ''hTc'' diye yazdığını merak ettim şimdi :D :allalla::hmmm
çünkü öyle yazılıyor.. yani zaten dünya genelindede öyle yazılıyor :D

luckysleven

luckysleven

Üye
ya ben anlamıyorum bu htc nin tavrını . 8s ler için yayınlanan gdr2 de sorunlu . Hatta sorunlar belli geri bildirimler belli . Biri reset sorunu diğeri şarj sorunu . Gerek Tr de gerek yurtdışında insanlar forumlarda ve bloglarda deli gibi yazıyor ve htc hala 8s ler için gdr2 nin sorunsuz olduğunu idda ediyor çok saçma işin enteresan kısmı htc den herhangi bir açıklama bile gelmedi .

Aslanleo75

Üye
İşin Açığı Bende Hiç Bir Sorun Yok :D

luckysleven

luckysleven

Üye
İşin Açığı Bende Hiç Bir Sorun Yok :D

zaten 8s lerde anladığım kadarıyla iki farklı yazılım var. Birinde arama motoruda değişiyor yandex ve google olarak ayarlanabiliyor ve bu telefonlarda sorun yok . Diğerinde arama motoru değişmiyor bing sabit kalıyor ve bunlarda arama,mesajlaşma sırasında ve şarj olurken reset atıyor . Ve buna sebep olan gdr2 çünkü bende gdr2 den önce sorun yoktu hatta telefonu flaşladım ve şuanda gdr2 güncellemesini yapmadan kullanıyorum sorunsuz çalışıyor ama ne zamanki gdr2 güncellemesinin 2. kısmını kursam telefon res atmaya başlıyor

Aslanleo75

Üye
Bende Google Ayarlanamıyor Ama Yine Sorun Yok Şanslıyım Herhalde :D

Üst Alt