Garmin Mobile XT v6.0.10 (Unsigned)

Sponsorlu Bağlantılar

sznr

sznr

Üye
Teşekkürler.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Garmin v5.50 sıkıntıları yok gibi görünüyor...

Bluetooth3

Üye
link kırık.
Lütfen yenileyebilir misiniz?

gurkan38

gurkan38

Üye
Nokia N8'de sertifika hatası alıyorum ne yapmam gerekiyor? :allalla: :bilmm

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi

bytunc74

ellerinize sağlık.keşke önce foruma baksaydım.bilgisayarcıya 10tl verip yüklettim.

CanceR

CanceR

Üye
v5.00 dan farklı olarak ne var ben göremedim ?

bicer79

Üye
bende 5 . versionu var bunu güncelleme yaparak üstüne kurabilirmiyiz biraz kasarak çalışıyordu ve haritada gezerken donma oluyordu bunda bu sorun devam ediyormu teşekkürler

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Üstüne kurabilirsiniz, bir sorun olmaz. Kasma, zaman zaman bu sürümde de oluyor.

• Beğen
Tepkiler: trem7777 ve bicer79
acati

acati

Üye
Birisi şunun signed olanını yapamaz mı?

ByRdv

Üye
vahset44 hocam çok saolsın yaw konu başlığındaki gibi yaptım iyice elime yüzüme bulaştırdıştım hard format felan atmak zorunda kaldım ama vahset44 dediği gibi yapınca önce no map dedi aha gene olmadı dedim sonra buldu yerimi çok saolsınız

aydo2005

Üye
bu uygulama hacksiz telefonlarada yüklenebiliyormu?

ByRdv

Üye
sis dosyası sertifika hatası verir hackli olması gerek

ahmet.emre

Üye
hackli 5800'a garmin xt 6.0.10 yükledikten sonra, telefonum kilitlendi. ancak hafıza kartını çıkarınca çalışmaya başladı. mecburen hafıza kartının formatladım. başka yerlerde benimle aynı problemi yaşayan kişilerin olduğunu gördüm. dikkatinize.....

• Beğen
Tepkiler: zepkynear
dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Bu durum yalnız bu programla sınırlı değil ne yazıkki. Bazen binlerce kez kurulmuş bir programı telefonunuza kurduğunuzda bu süpriz ile karşılaşabiliyorsunuz. Geçmiş olsun.

ByRdv

Üye
telefon kitlenme olayı nasıl bişey oluyor acaba?telefonumu aldığımdan beri karşılaşmadım da, ben uygulamayı yükledim ve bir sorun çıkarmadı..

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Bu durum 5800'ın bazı serilerinde oluyor. Eğer sizin telefonunuz bu seriden değilse, bu kitlenme olaylarını çok nadir yaşarsınız.

ByRdv

Üye
bu konudaki garmin haritası 2011-02 haritası mı?

bicer79

Üye
telefonda kilitlenme varsa bu programla alakası yok jaf denen programla yazılımı baştan kurun düzelir bende de daha önce buna benzer arasıra reset atıyordu jaf ile baştan yazılım yükledim sorun kalmadı şimdi maşallahı var birde flash player desteklese deymeyin keyfime :) :)

Üst Alt