Garmin Mobile XT v5.00.50 Kurulumu & Kılavuzu by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

NOKİAN70

NOKİAN70

Üye
nokia e71 de harika çalışıyor cok tesekkürler cok hızlı bır program ve kesınlıkle olması gereken bır uygulama

Cuska

Üye
garmin yeni 2012 07 haritası çıktı arkadaşlar en önemli konu harita güncellemesi.haritanızı güncelleyin.bulamayan olursa pm atabilir

yaren_70

Üye
Herkese slm İyi bayramlar : Arkadaşlar Arabamda roadstar rd 9000-hs oem cihazı var.Navigasyonu güncellemek istiyorum.Güncel haritayı indirdim gerekli yerlere attım ama bir türlü çalışmadı. Eski dosyaları silip yerine yenileri kopyaladım kartı oem cihazına takıp navigasyonu açtığımda açmıyor.Bu cihazı kullanıp bana yardımcı olacak kimse varmı?Yardımcı oluranız sevinirim.İyi akşamlar.

maholan

maholan

Üye
adımları takip ederek basit bir şekilde kurdum gerçekten süpermiş ellerine kollarına sağlık paylaşım için teşekkürler

icagli

Üye
merhaba benim telefon e72 gmobilext'yi kurdum ama açmıyor niye acaba

isaisa

Üye
garmin 2012 07 haritasını nereden indirebilirim?

icagli

Üye
arkadaşlar kurdum programı teşekkürler

alperunal83

alperunal83

Üye
N95.... Garmin v. 4.20.20 çok iyi durumda çalişti.... Yenisi pek çalişmiyor... Emeklerine sağlik dostum...150 tllik bir program....hakkini helal et....

Cuska

Üye
garmin 2012.10 haritasını isteyen olursa pm atsın.

ersin.ersin.

Üye
arkadaşım bana da navigasyon atar misin

hakan01066

Üye
emeği geçen herkese teşekkürler.
Benim bir sorunum var.5800 XM kullanıyorum.Garmini açıyorum,GPS etkin durumda.Fakat yer veya haritaya tıkladığımda GPS kapanıyor sanırım.Uydu aranıyor yazıyo devamlı, ve sağ alt köşede no map yazısı var.Saatlerdir aynı durumda.
Yardımcı olursanız sevinirim.

SaVrUlAnGaZeL

Üye
[/URL][/IMG][/URL][/IMG][

- - - Eklendi - - -

eyw... :oke:

kurulumda 1 problem olursa lütfen belirtin ki bende ona göre düzeliyeyim ;)

eklediğiniz screenlerdeki gibi mavi ekran ve altta araç çubuğu yok bunun sebebi ne olabilir araç çubuğunu göremediğim için ayarlamaları yapamadım. Telefonum 6700s

ramazan_altun40

Üye
link nerde bulamadım acemiyim

isaisa

Üye
Nokia 700'e kurup deneyen varmi?

okaysen

Üye
arkadaşlar proğramı eksiksiz indirdim black berry curve 9300 a nasıl yükeleyebilirim detaylı anlatabilirmisiniz acil ve önemlidir yola çıkıcamda :(

bilal66900

Üye
teşekkürler reis

herkul61

Üye
tesekur ederim

naku0632

Üye
selamlar garmin mobile xt , symbian belle ile çalışıyormu ? teşekkürler

nebre

Üye
2012.03 lütfen