Tavsiye Garantiye Gönderdim Kullanıcı Hatası derler mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Kısacası hani lanet ettirdi sağolsun sony :) o kadarda kapsamlı bir cihaz yapmadıklarını görebiliyoruz :D Samsung'a o kadar laf atardım ama Samsung candır. Note 2 efsaneydi bee.. Birde Ditto Note 4 atmıştım üiiiff uçuyordu cihaz :D

caps6

caps6

Üye
garanti teleservice değilmiş neyseki. Xperia z de kapakların iç kısmında kağıtlar var.Şimdiki z lerde var mı bilmiyorum.Onlar renk değiştirirse teleservice hemen kullanıcı hatası olarak görüyor.Olumsuz bir durum olursa hiç zaman kaybetmeden tüketici haklarına gidin.Geç de olsa iade hakkı kazananlar olmuş.

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Cihazınızda sıvı teması tespit edilmiştir. ney aga 616 lira diyorlar küfür gibi. Hani telefon su geçirmiyordu ?

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
redettim ödemeyi. Tüketici haklarına başvurucam

• Beğen
Tepkiler: xmustx
xmustx

xmustx

Üye
Fanboyluk benim işim olmasa da sony z serisi ve lg g serisi gerçekten tüketiciyi yanıltan malzemeler ihtiva ediyor..

skylinegti

skylinegti

Üye
Cihazınızda sıvı teması tespit edilmiştir. ney aga 616 lira diyorlar küfür gibi. Hani telefon su geçirmiyordu ?
yazık günah işte adam su geçirmiyor diye o kadar para veriyor sonra telefon su geçiriyor bide üstüne üstlük müşteri suçlu oluyor şaka gibi,böyle olayları görünce sony den soğuyorum...

Buğra60

Buğra60

Üye
Adamlar reklamlarında bile bunu ön planda tutuyorlarsa kullanıcı hatası diyip sıyrılmaları öyle kolay değil. Tüketici hakem heyeti diye bir yer var. Gidersin derdini anlatırsın, isterlerse gerekli belgeleri de gösterirsin. Onlar sana izlemen gereken yolu gösterirler zaten. 616 TL neymiş be, evlat acısı gibi :close_tema:

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Kardeş ben de z3 Compact kullanıyorum sony çözüm bulmalı bu işe. Adamlar resmen su geçirmiyor dediler ama böyle sorunları duyunca içim cız ediyor. Allah yardımcın olsun. [emoji55]

Siycey

Siycey

Üye
Çok çok büyük ihtimalle kullanıcı hatası diyecekler güzel bi savunma yazıp mahkemeye vereceksin sonra tabiri caizse paranı sıka sıka geri iade edecekler,bundan önceki telefonlarını hep suya dayanıklı diyerek pazarlıyordu fakat z3 modelini su geçirmez olarak pazarlıyor internet sitesine falan bakarsan ordan güzel bi savunma yazısı çıkarabilirsin ve mahkemeye verirsin uğraşırsın ama paranı aldığın zaman piyasayada yeni telefonlar girmiş olur iyi bişeyler alırsın,düşük bir ihtimalde olsa suçunu kabul edip yapabilirler.

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Şuan Sony aldığıma o kadar pişmanım ki.

Üst Alt