Gangstar Rio:City Of Saints(crck+armv6)QVGA-HVGA-WVGA

Sponsorlu Bağlantılar

Fakirfukara11

Üye
işlemleri uyguladıysanız çalışır.

Son düzenleme:

tutsak1204

Üye
htc hd2 kullanıyorum sd dosyasını hafıza kartında her yere taşıdım ama oyuna yine giremiyorum. dosyayı indirmemi istiyor. ne yapabilirim.

oqlahoma

Üye
    Konu Sahibi
htc hd2 kullanıyorum sd dosyasını hafıza kartında her yere taşıdım ama oyuna yine giremiyorum. dosyayı indirmemi istiyor. ne yapabilirim.

sd dosyasını android>data nın içine atıyon

bursa1616

bursa1616

Üye
20 olurmu bilmeme ama kalite manyak

quix55

Üye

Oyun Gameloft olduğu için SDCARD/gameloft/games klasörüne atıcaksın eğer klasör yoksa kendin oluştur.

tutsak1204

Üye
evet gameloft klasörü oluşmuyor.tam olarak oluşturacağım klasörün ismini ne yazacam. rardan çıkan dosyanın ismi com. ile başladıgı için ben android/data nın içine atıyordum

quix55

Üye
gameloft klasörü oluşmuyor derken ?

tutsak1204

Üye
apk yı yüklüyorum. açıyorum dosya indirme ekranı feln geliyor sonra geri çıkıyorum. hafıza kartına girip baktığımda gameloft klasörü oluşmuş fakat içinde oyunun isminde bir klasör yok. örneğin gta3 ü yüklemek istediğimde apk yı kuruyorum hafıza kartına girdiğimde gameloft klasörünün içinde gta3 adında bir klasör oluşmu. oyunun sd dosyasını o klasöre atıyorum oyun çalışıyor. ama bu oyunda gameloft klasöründe oyunun isminde bir klasör oluşmuyor

quix55

Üye
Malesef bu konu hakkında hiç bir bilgim yok.

tutsak1204

Üye
telefonum htc hd2 olduğu için ben armv6 apk sını indirdim. data olarakta POVERVR olanı indirdim. acaba burdamı sorun yaşıyorum. yanlış indirmemi yapmışım

muratvemine

muratvemine

Üye
I9003 de Girdikten sonra atıyor v7 apk guncellemesi ile hallollur umarım.Tşk

bursa1616

bursa1616

Üye
güzel gibi :)

tutsak1204

Üye
sorunumla ilgili resimleri siteye ekledim. resimler karışık yüklenmiş. resimlerin sırası: önce 4.resim sonra 3-2-1-5. lütfen bana da yardım eder misiniz

tutsak1204

Üye
anlaşıldı biz bu oyunu oynayamayacaz

quix55

Üye
Galaxy S2 için hangi sd yi indirmeliyim ?

quix55

Üye
POVERVR ve ADRENO var MALİ yi göremedim?

quix55

Üye
yardımcı olacak yokmu?

Fakirfukara11

Üye
Beyler şimdi bunu yükledim oyunun sd sini gameloft games klasörüne attım fakat oyunu açtığımda sd indirmemi istiyor ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun!!!!

Üst Alt