Gangstar Rio:City Of Saints(crck+armv6)QVGA-HVGA-WVGA

Sponsorlu Bağlantılar

fatih kutlu

Üye
arc s de sorunsuz çalışıyo

0MG90

0MG90

Üye
HTC Desire C 1-2 dk oynadıktan sonra uygulama durduruldu diye atıyor.

asaskral

Üye
polypad c5900 da calısırmı uyumluluk hatası verıoda

sagopa1054

Üye
heroine herion bölümünü geçen varmı ben geçemedim gangster rio of city YARRRRDIIIIIMMMM LÜÜÜTFENNNN

Remember Me

Remember Me

Üye
:tşk:

sagopa1054

Üye
Admin yardim ett bana gangster rio city of saint herion heroine bölümünü gecemedim yardim ettttttttt

yakup_

Üye
arkadaşlar htc desire s te normal oynuyordum android 4.0.4 e geçtim oyunu açıyorum licence check yazısı geliyor sonra siyah ekranda kalıyor sorunu nasıl çözebilirim

muratvemine

muratvemine

Üye
Yenili apk de yukledim dedğin 6. işlemide tekrar tekrar yaptım ynede olmadı yaw .s

HAM ZA

HAM ZA

Üye
Tablet için oyunu nerden bulabilirim?

asaskral

Üye
Beyler Benim polypad c5900 Var your device is not compatible with this game diyor Oyunu açınca mali gpu apk sini felan hepsini yaptım olmuyor bildiginiz bir apk varmı? Benimkinde çalısıcak.

OsmanTuncer

OsmanTuncer

Üye
Xperia Ray de wifi ile çektim açtı başlarda az kasıordu gene oynanyordu sonra donup reset atmaya başladı ...

sagopa1054

Üye
Ya hu level atliyorum bir suru sonra adam 17 oluyor. Sildim bidaha yukledim yine 17 lvl. Lvl atlamaya devam etse neyse. Respect gorunmuyo bile. Cozumu yok mu bunun?

kardeş ben lvl 14 deyim ama herion herione bölümü nü geçemedim yardım eedermisin

thedruid

Üye
hicbi apk wifi den indirmiyo hangisi saglam

- - - Eklendi - - -

0 mb diyen 9 mb diyen apk lar var

- - - Eklendi - - -

Xperia Ray de wifi ile çektim açtı başlarda az kasıordu gene oynanyordu sonra donup reset atmaya başladı ...

Hangisi apk yi kullandin

crydqqr

Üye
Sanırım link kırık :/

emirr05

Üye
link nerde ??

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Mediafire linkler kırık olduğu için konu :locked2:
Konu sahibi linkleri güncellemek isterse şikayet ederek konuyu açtırabilir.

Üst Alt