Gangstar Rio: City of Saints v1.1.6e

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Gangstar Rio: City of Saints v1.1.6e
Beğenilen Gangstar serisi suç işlerken eğleneceğin yeni bir mekanla Android cihazlara geri döndü!
Rio de Janeiro'yu keşfetmenin daha iyi bir yolunu bulamazsın!

RIO'YU GEZ... VE DÖVÜŞ
Kum havuzu türünden bir oyunda ilk defa Brezilya kenti Rio de Janerio'yu keşfetme şansı. Favela, iş bölgesi, plajlar ve ormandan oluşan 5 ayrı bölgeyi keşfet.
Ayrıca Gangstar serisinde ilk defa, tamamen 3B yaratılmış iç ortamları keşfet.

ZİRVEYE GİDEN YOL UZUN
Tamamlanacak 60 üstünde görev ve çok sayıda rastgele etkinlik sana saatlerce sürecek bir eğlence sunuyor.
Yozlaşmış politikacıları öldür, şahitleri koru, özel paketlerin dağıtımını yap, araba çal ve seni ölüme terk eden ve öldürmeye çalışanların kim olduğunu bul.

KÜÇÜK DOSTLARIMA MERHABA DE
Tabanca, tüfek, bazuka, el bombası ve yeni, yerel, özel ürün Patlayıcı Futbol Topu gibi çeşitli silahları kullan.
Ayrıca, uçak, helikopter ve tank gibi kullanabileceğin çok sayıda araç kullan ve tabii ki çalabileceğin, satın alabileceğin ve biriktirebileceğin sayısız araba ve motosiklet.

KENDİ TARZINI YARAT
Şimdi karakterini kişiselleştirebilirsin. Biriktirebileceğin ve karakterini kişiselleştirmek için kullanabileceğin çok sayıdaki gömlek, şapka, gözlük ve benzeri ürünün kilidini aç.

GERÇEK BREZİLYA'YA ADIM AT
Çok sayıda lisanslı şarkı repertuvarıyla hip hop, elektronik ve funk müzik yayını yapan radyolar sayesinde gerçekçilik bir adım daha ileriye taşındı.

Yenilikler:
✓ Bir dolu ölümcül içeriğin keyfine bak!
✓ Jetpack'inle uç! Yeni Taşıyıcı görevini tamamlayarak onu al.
✓ Yeni Kaslı Otomobil ve Nefretlik araçlarıyla turla.
✓ Nitro Artışı ile lastiklerini ateşe ver.
✓ Yepyeni ölümcül silahlarla hazır ol ve ateş et: M16, Motorlu Testere, Tatar Yayı, Kurban Bıçağı.
✓ Voodoo büyülerinde ustalaş ve zombilerle ittifak kur!
✓ Tekrarlanabilir 3 yeni görevde kendini göster.
✓ Tonlarca yeni ürünü topla.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

susanoo

Üye
Durduruldu hatasi aliyom yardim edermisin

Crazy_ekrem

Crazy_ekrem

Üye
Ben tam olarak bilmiyorum ama yardımcı olabilecek arkadaşlar yokmu ben bu oyunu internetten indirdim sonunda rar yazıyor turkcell t50 açmıyor ve nasıl dönüştüreceğimi bilmiyorum. Oyun çok güzel ama oynayamıyorum

Üst Alt