Gangstar 2 ye türk city yaması

Sponsorlu Bağlantılar

Mod yapılsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

12azman

Üye
Aman normal türkçe gangstar rioyu oynamam

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
dediğim modu yapınca güzel olcak...

12azman

Üye
Off ya kaç gün sürer bulman ?

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
buluruz kolay o merak etme bulunmucak şey değil akşam arıcam ice. :turkiye: :zuhaha: :aman2::disko::dayak: buluruz:yavrum: :D :horse::tl: :apple:

12azman

Üye
Tamam GANGSTAR İSTANBUL:CİTY OF SANTİS GELİYOR :D8-)

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
bu oyunun dil dosyasi gizli

12azman

Üye
Bu oyunun dil dosyası gizliyse gangstar miami vindicationa yap

Skymich

Skymich

Üye
Dil dosyasını kırmanız için Unity 3D oyun motorunu orta-profosyonel seviyede kullanmanız gerekir. Ekstra efekt veya benzeri şeyleri eklemek için JavaScript veya CSharp bilmeniz gerek. Unity 3D Motoru ile PC, Android, ios veya JavaME işletim sistetimlere oyun/yazılım üretebilirsiniz.

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
Dil dosyasını kırmanız için Unity 3D oyun motorunu orta-profosyonel seviyede kullanmanız gerekir. Ekstra efekt veya benzeri şeyleri eklemek için JavaScript veya CSharp bilmeniz gerek. Unity 3D Motoru ile PC, Android, ios veya JavaME işletim sistetimlere oyun/yazılım üretebilirsiniz.
sen biliyorsan ögretsene :D :d:

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Aynen, sanırım o saçma yazıları okumak için @quantumof un dedikleri gerekiyor :oke: Bende baktım, yok bi sonuç :D

sercanfb66

sercanfb66

Üye
real football 2015 dil dosyasini buldu mu acaba bize crysis isayi bulun o anliyo

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Unity ve java ne alaka ve onun disinda programla falan acabiliyoz mu? Orta seviyede arapca biliyom o olmaz mi? :sirit:
Bu oyunun dil dosyası gizliyse gangstar miami vindicationa yap
Onun duzgun cevirisi varsa atar misin ben buldum arapca gibiydi harfler kaymis ¶ falan gibi.sacma harfler vardi... okunmuyoduGl neden boyle bisey yapiyo yaa diger tum firmalar adam hersey ortada gl oyunlarinin cogunda boyle sorunlar var
...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
çok zahmetli iş

Skymich

Skymich

Üye
Unity ve java ne alaka ve onun disinda programla falan acabiliyoz mu? Orta seviyede arapca biliyom o olmaz mi? :sirit:
Onun duzgun cevirisi varsa atar misin ben buldum arapca gibiydi harfler kaymis ¶ falan gibi.sacma harfler vardi... okunmuyoduGl neden boyle bisey yapiyo yaa diger tum firmalar adam hersey ortada gl oyunlarinin cogunda boyle sorunlar var
...

Unity, Java dili ile çalışır. O yüzden alakası çok. YouTube üzerinden derslere ulaşabilirsiniz.
sen biliyorsan ögretsene :D :d:

Ben Unity'de Windows Phone ve PC ile alakalı işleri biliyorum :)

sercanfb66

sercanfb66

Üye
Real football 2015 yapin

sercanfb66

sercanfb66

Üye
oy verdik istiyoruz