Galaxy y 5360 custom cwm odin ile yükleme


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atarax29

Üye
    Konu Sahibi
ewet arkadaşlar galaxy y 5360 telefon aldım.custom rom kurmak için recovery den clockworkmod kuruyorum.rom işimi hallediyorum. Fakat sonra teli açıp tekrar recovery menüye girdiğimde orjinale dönmüş oluyor.yani benim sonradan yüklediğim recovery menü kaybolmuş oluyor sizde durum nasıl bu sorunu halletmenin bir yolu varmıdır yardımlarınını bekliyorum.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt