galaxy wonder yardım acill

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

midnight20

Üye
    Konu Sahibi
galaxy wonder yardım acill
arkadaslar cihazım rootlu harıcı hafıza kartınıda cihazın 1.7 gblık hafızası ile deiştirdim bi arkadasın bu sitede anlattıgı gibi ama uygulamalar harici kartta idi tasımayı unutmusum bende yaptıgım işlemi geri alayım derken vold.fstab dosyasını yanlıslıkla sildim şimdi cihaz ne hafıza kartını nede kendi hafızasını görmuyor nasıl düzelticem yardımlarınızı bekliyorum kafayı yıcem ne olur yardım edin bir turlu cözemedimm

burak.tolga

burak.tolga

Üye
telefonun netinden vold.fstab indiriceksin ve düzelicek bu kadar :)

midnight20

Üye
    Konu Sahibi
kardesim indirmiyor hata veriyo

kilicaslan17

Üye
İyide telefon sd cardı falan görmeyince Root explorer çalışıyor mu? Benimde başıma gelmişti hiç bir uygulamayı çalıştıramamıştım.Konuyu açan arkadaş sakin ol.Tehlikeli bir şey yok:oke: Aynısı benimde başıma geldi.Rom atman gerekecek.Telefonu nerden almıştın ?

maytin

maytin

Üye
Benimde başıma gelmişti ama rom atmama gerek kalmamıştı root explorer ile halletmistim.

midnight20

Üye
    Konu Sahibi
vatan bilgisayar denizli den anldım ama ben daha rom atmayı bilmiyorum acemiyim anlıcan

midnight20

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim anlatırmısın nasıl yaptın bende yapıyım da kurtulayımm

midnight20

Üye
    Konu Sahibi
yokmu arkadaslar yardım edicek birisi

kilicaslan17

Üye
Kardeşim güvenebileceğin bir telefoncuya götür derim.Veya Turkcell e git anlat durumu."Tamir edilsin parası neyse vereyim." dersin.Pek bir şey istemezler zaten.Masrafsız ve uğraşsız bir iş.Yada şöyle yap: Android rom bölümüne konu aç.Nasıl rom atacağını anlatırlar.Merak etme telefonuna bir şey olmayacak:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt