Galaxy W Stock Oyun Romu XXLM8

• 20 Eylül 2012
  • 6902 Okunma
  • 26 Cevap

1. CWM İLE RESTORE ETMEK İCİN HAZIRLANMIŞTIR.

ÖZELLİKLER
    -Bazı uygulamalar kaldırıldı
    -Megabassbeats ve bravia engine eklendi.
    -Supercharger islemi yapıldı.(Ram kullanımı azaltma)
    -Cow kernel eklendi.
    -Bazı uygulamalar eklendi.
    -Ram ve sd swap islemleri eklendi.
    Nasıl Yüklenir
    1. STOCK GAMING ROM XXLM8.rar linkten indirin.
    password mediafire : androidlover
    password rar : aselole
    2.Zipten çıkartın ve sdcard içindeki clockworkmod/backup klasörü içine atın.(Ben deneyemedim cıkan klasörün içinde backup diye bir klasör daha varsa direk onu clockworkmod klasörune atıp degisimi onaylayın.)
    3.Wipe data+wipe cache+format system
    4.Backup and restore/restore veya restore from external sd.
    5.Yukleme tamamlana kadar bekleyin ve yeniden başlatın.

Arkadaşlar konu istek üzerine açılmıştır.Hiçbirşekilde benim önerim yada deneyimlerim yoktur ama sorun yaşayan arkadaşlar için yardımcı olabilirim.Su an elimden bu kadarı geliyor.

Yazan: sadikbircan
  2. Teşekkürler :oke:

3. eywallah

- - - Eklendi - - -

iyi internet hızlı tel hızlı olsun başım dertsiz olsun diyene en güzel rom teşekkürler tam ben açcaktım sen açmışsın bu konuyu :Dteşekkürler

- - - Eklendi - - -

ama ram programı yüzünden marketten indiremiyoruz sorunu çözersem yazıcam :D

4. teşekkürler indiriyorum fırsat bulursam kuracağım

5. batarya durumu nasıl

6. ben bu romu kullandım gaye iyi ve stabil çalışan bi rom tek hatası google programları kapadı diye bir hata veriyodu. çözümünüde sunmuştu yapımcısı yaptım ama bi türlü düzelmedi kaldırdım romu... o hatanın haricinde çok iyi bir rom olduğunu söyleyebilirim... ve bu arada ellerine sağlık...

7. google play çalışmıyo ve programlar durduruldu hatası veriyor

8. Arkadaslar romu istek uzerine paylastim kendi onerim yada deneyimlerim yok.Cm9 yada ehndroixte oldugu gibi destek saglayamayacagim kusura bakmayin.

9. Kuran arkadaşlar, hız vs. Bu bilgi verirlerse hepimiz için iyi olur paylaşım için teşekkürler

10. Bu romun genel bir hatası sorun sende degil.Google uygulamaları apk uzerinden yeniden yuklenmesi lazım

11. google play le baya ugraşmanız lazım 1günde falan yaptım ben

12. kurdum arkadaslar fakat bazi uygulamalarda sorun cikariyor swiftkey gibi en iyisi orjinal rom galiba

13. android kac

14. Stock rom 2.3.6

15. orjinal romu link bvercek var mı

16. Üst konuda galaxy serisi rom yükleme konusunda link ve yükleme anlatımı mevcut.

17. Romu suan ben kullanıyorum ve cok cok iyi tek sorunu var oda bazı google programlarında çalışmayı durdurdu hatası veriyor çözümü ise google playden değilde tarayıcıdan bi apk bulup onu indirince sorun duzeliyor :)

18. Resim atsaydın keşke…

19. dostum vıdeo oynatmıyor sorun nedır acaba?

20.  
    Samsung ile gönderdi
Yüklüyor...
13/11/2018 - 03:19