GALAXY W GT-I8150 Android 4.1.2 JelyBean CyanogenMod 10(Alpha6 - 17 Şubat 2013)

Sponsorlu Bağlantılar

burakgoksel

Üye
kardeş sorunu tam anlamadım ama telefondan ayarlar > depolama gir soldaki menü tuşuna bas usb bilgisayar baglantısı de eger en alltakı işaretlıyse pcye baglandıgında ekranda usb bellegi aç ekranı gelır aç dersın baglanır pc ye.eger en usttekını işaretlersen pcye bagladıgında direk okur pc bilgisayarımda telefon işareti şeklinde görünür.
sağol dediğinle buldum :)

• Beğen
Tepkiler: alprnx

dracula501

Üye
cm10 room nasıl iyi çaılıyormu cm9 room gibi ne gibi eksiklikler var lütfen yazın ve şu spırit radyo yelefona nasık yükleniyor birisi açıklasın ya cm9 daki ana konuda radyo olayını anlamadım lütfen açıklayın radyosuz olmuyor

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konu ile daha fazla ilgileneyeceğim.Cm9 ve cm10 konuları için kaynak olan xda forumundaki arconun konusundan yada forumdaki guncel konulardan takip edebilirsiniz.Konuların kapatılması için mesaj gönderdim.

beyazsayfa

beyazsayfa

Üye
Sadık ustam cm10 07-04-2013 beta1 sürüm cıkmıs onu foruma alıver ellerin dert görmesin :))

mehmet-284

mehmet-284

Üye
Arkadaşlar bu türkçemi geçen yukledim ing. çktı sildim cm10 tr varmı dilde

aLon3AnqeL

Üye
Keşke geç söylemeseydin ;) Rehber gitti ;) :tşk:

pppberf

Üye
bende yüklemek istiyorum ama bişey anlamadığım için yükleme cesaretindede bulunamadım tek dosya olarak yokmu odinle yükle gibi :D

mucahid1

Üye
gapps dosyalari inmiyor link ölü

mucahid1

Üye
resimde kernel yazan yerde .bende cekirdek surumu 3.0.62 cyanogenmod yaziyor on kamera calissin istiyorum nerede yanlis yaptim acaba yardimci olurmusunuz?

aLon3AnqeL

Üye
:tşk:

qramaphonedzie

qramaphonedzie

Üye
arkadaşlar download modunda volume up tuşuna basınca tıkanıp kalıyor neden oluyor bir bilgisi olan var mı orjinal roma geri döneceğim de

fayn88

fayn88

Üye
usb kablosunu çıkar :D,

qramaphonedzie

qramaphonedzie

Üye
usb kablosu çıkık bir şekilde deniyorum zaten ama olmyor tıkanıyor diğer ekrana geçmiyor

muslumcu46

muslumcu46

Üye
arkadaşlar süper oldu telefonum emeği geçen herkese teşekkür ederim . telefon iyi oldu ama bikere değişikliğin tadına vardık ee indanoğlu doymaz :D bundan daha üstün daha iyi hale getirecek bir başka yazılım varmı acaba ?

ate518

Üye
kardeşim bende ınstallıon aborted yazısı çıktı lütfen yardım edin çok istiyorum bu romu

iskader

iskader

Üye
arkadaşlar download modunda volume up tuşuna basınca tıkanıp kalıyor neden oluyor bir bilgisi olan var mı orjinal roma geri döneceğim de
Dostum bende de olmuştu Ben pili çıkartıp bi süre bekleyince tekrar denedim olmuştu.

Bide stock rom yükledikten sonra wipe seçeneklerini yaparsanız açılışta donma olmuyor.

manga140

manga140

Üye
çok güzel bir rom ancak işlemci yöneticisindeki modların açıklamaları var mı ?
Powersave
İnteractive
ondiamond gibi ???

Biri açıklarsa çok sevinirim. :)

reiding

Üye
orjinal rom yükleme linki vermisiniz. 2.3.6 türkiye sürümü...

Üst Alt