GALAXY W GT-I8150 Android 4.1.2 JelyBean CyanogenMod 10(Alpha6 - 17 Şubat 2013)

Sponsorlu Bağlantılar

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Yoon kernel yükleyince wifi çalışmıyor. Alpha 8 daha iyi olur umarım.

ardagunes

Üye
kardeş xxlmj sürümünü link atabilirmisin rica etsek çok güzel olur :)

burda bulamadımda :S

Ozur dilerim okuldaydim cvp yazamadim orda yoktur cunku xxlmj 2013 te cikti bulgaristan surumu ve ben sammobileden indirdim uye olmak lazim 1dk ni almaz :)

cool_eagle

Üye
cm9 un oyun performansı daha iyi cm10 a göre

blackcat67

blackcat67

Üye
4.2 ÇIKTIIIII

burakgoksel

Üye
cm10 alpha 7 de otg ben de çalışmadı. cm9 da çalıştığını test eden var mı?

potdehid

Üye
OTG, örneğin telefonunuza fare bağlamanıza yarar. Sizin telefonunuzda usb girişi var mı peki? yok. İşte bu yüzden otg kablosu gerekiyor. Sanırım çalıştıramamanızın sebebi sıradan bir kabloyla denemeniz?

Bu arada alpha6 bende tek bir kez takılma yapmamıştı. Her nedense alpha 7yi yüklediğimden beri 5-10 dakikada bir takılma yapmasa olmuyor.

bilen19

bilen19

Üye
OTG, örneğin telefonunuza fare bağlamanıza yarar. Sizin telefonunuzda usb girişi var mı peki? yok. İşte bu yüzden otg kablosu gerekiyor. Sanırım çalıştıramamanızın sebebi sıradan bir kabloyla denemeniz?

Bu arada alpha6 bende tek bir kez takılma yapmamıştı. Her nedense alpha 7yi yüklediğimden beri 5-10 dakikada bir takılma yapmasa olmuyor.

hocam peki wifi çalışıyomu ben yükledim çalışmıyo.

• Beğen
Tepkiler: caneira07

burakgoksel

Üye

sanırım beni yanlış anladınız. ben de otg kablosu mevcut. polypad 7200 hd tabletini kablosunu denedim olmadı nedense. kabloyu galaxy s2 de denemişliğim var. bir program eksiğim mi var acaba diye merak ettim? muhtemelen otg kablosunu tanımıyor.

• Beğen
AlperTunga87

AlperTunga87

Üye
sacma düzelmesi beklenirken yine yetersiz :off::vur

• Beğen
blackcat67

blackcat67

Üye
cm10.1 nisan ayında çıkarması gerekiyor ilk haftası

• Beğen

potdehid

Üye
Wifi çalışıyor ancak wep ağlarına bağlanamıyorsunuz henüz. (wep, wpa, wpa2 çeşitli güvenlik protokolleri. Zaten artık pek fazla wep kullanan ağ kalmadı. Çoğu wpa ve wpa2)

• Beğen
xorhanx194

xorhanx194

Üye
Arkadaslar xda nin sitesinde alpha 7 cikmis on kamera ve diger ufak sorunlar duzeltilmis buraya ne zaman gelecek acaba ? alpha 5 te hala daha temel islevlerde eksikler var turkcelestirmesini kim yapiyor acaba

• Beğen

ardagunes

Üye
arkadaslar biliyom konusu degil ama nereye yazacagimi bilemedim affola telefona xloud engine flashladim ve telefonun modeli birden gt-s5570 e donustu yani galaxy mini su an ekran kucucuk hersey kucucuk ve telefonun surumu 2.3.7 olarak gorunuyor ltfenbyardim edin...

- - - Eklendi - - -

ltfenn yardim edinn

• Beğen
alprnx

alprnx

Üye
arkadaslar biliyom konusu degil ama nereye yazacagimi bilemedim affola telefona xloud engine flashladim ve telefonun modeli birden gt-s5570 e donustu yani galaxy mini su an ekran kucucuk hersey kucucuk ve telefonun surumu 2.3.7 olarak gorunuyor ltfenbyardim edin...

- - - Eklendi - - -

ltfenn yardim edinn

kardeş bendede bi keresınde öyle olmuştu android 2.3.6 iken 4.0.4 gözüküyor ve telefon gt-ı8150 gözükcegine gt-9300 s3 modeli gözükmüştü.sen tüm wipe işlemlerini yap ve romu yenıden kur

• Beğen

burakgoksel

Üye
"usb debugging" açınca da kapatınca da aynı şekilde baglanıyor bilgisayara. " telefon ikonu" şeklinde olan . daha önce debugging açınca usb baglantısı gibi gözükyordu. alpha 6 da da gözükmüyor 7 de de. sebebini bilen var mı?

• Beğen
alprnx

alprnx

Üye
"usb debugging" açınca da kapatınca da aynı şekilde baglanıyor bilgisayara. " telefon ikonu" şeklinde olan . daha önce debugging açınca usb baglantısı gibi gözükyordu. alpha 6 da da gözükmüyor 7 de de. sebebini bilen var mı?

kardeş sorunu tam anlamadım ama telefondan ayarlar > depolama gir soldaki menü tuşuna bas usb bilgisayar baglantısı de eger en alltakı işaretlıyse pcye baglandıgında ekranda usb bellegi aç ekranı gelır aç dersın baglanır pc ye.eger en usttekını işaretlersen pcye bagladıgında direk okur pc bilgisayarımda telefon işareti şeklinde görünür.

• Beğen

Üst Alt