Haber Galaxy S7 edge Android 7.0 Nougat güncellemesi sonrası batarya performansı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy S7 edge Android 7.0 Nougat güncellemesi sonrası batarya performansı
Samsung'un Android 7.0 Nougat güncellemesi alan Galaxy S7 edge modelinin güncelleme sonrası batarya performansı.

Samsung, bu senenin başında Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge akıllı telefon modelleri için Android 7.0 Nougat güncellemesini sunmaya başladı. Henüz Samsung'un sadece bu iki modeli güncelleme alırken, 2017 içerisinde de Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge Plus ve Galaxy Note5 gibi bir çok modelin de Android Nougat'a kavuşması bekleniyor.

Samsung'un Galaxy S7 edge akıllısı için Nougat güncellemesi sunuldu ve teknoloji meraklıları tarafından merak edilen noktalardan birisi de bu büyük ve yeni güncelleme sonrasında akıllı telefonun batarya performansı.

GSMArena üzerinden bu konu ile ilgili olarak bir haber geldi. Bu haberde Galaxy S7 edge'nin Exynos 8890 yonga seti içeren versiyonunun Marshmallow ve Nougat'lı batarya süreleri ile Qualcomm Snapdragon 820 içeren Marshmallow'lu batarya süreleri karşılaştırılmış.

Baktığımızda Galaxy S7 edge'nin Exynos 8890 versiyonunda Marshmallow ve Nougat olarak konuşma süresinde ciddi bir fark dikkat çekiyor. Nougat ile süre ciddi oranda azalmış gibi görünüyor. Aynı şekilde video oynatma süresinde de düşüş göze çarparken, konuşma süresinde ise tam tersi bir durum göze çarpıyor. Nougat versiyonun konuşma süresi daha fazla olmakta.

Galaxy S7 edge akıllı telefon 5.5" büyüklüğünde 2560x1440 piksel Quad HD dokunmatik ekran, 4GB sistem belleği, 32GB sistem belleği, Qualcomm Snapdragon 820 / Samsung Exynos 8890 yonga seti, 12MP arka kamera ve 5MP ön kamera ile gelmişti.
Galaxy S7 edge Android 7.0 Nougat güncellemesi sonrası batarya performansı

• Beğen
Tepkiler: KD1907

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Millet ŞarjınDaha Uzun Gitmesini Sağlar Bunlar Aksini :D

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Polymath

Polymath

Üye
Telefonu ilk aldigimda sarji mukemmeldi. Sonra 2 3 guncelleme geldi ve rezillik. Dusunebiliyormusunuz 5 saatten asagi almazsan 3g de suan 3 bucuk saat filan ekran suresi aliyorum. Ve diger 2 edge sahini arkadaşımda aynisini soyluyor

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Telefonu ilk aldigimda sarji mukemmeldi. Sonra 2 3 guncelleme geldi ve rezillik. Dusunebiliyormusunuz 5 saatten asagi almazsan 3g de suan 3 bucuk saat filan ekran suresi aliyorum. Ve diger 2 edge sahini arkadaşımda aynisini soyluyor
s7 edge için 3-4 saat düşük bir süre o kadar büyük pil için :hmmm

serhat_002

serhat_002

Üye
bende yükledim ve dün 98 mb bi güncelleme daha geldi ama şarj süresi çok kötü böyle reziillik olamaz... pişman oldum açıkçası

• Beğen
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
samsung un güncellemelerinde nedense hep şarj ve bazen performans ta düşüş oluyor. Gelenek haline gelen birşey olmuş artık bu..

• Beğen

ArMaGeDdOn_87

Üye
Bende iPhone 7 var ve geçen gün 12 saat ekran süresi aldım

The Pancar

The Pancar

Üye
Gelirse güncellemeyeceğim

turancen

turancen

Üye
2K ekranın hiçbir halta yaramadığının kanıtı :D ne zaman bıracaklar acaba 2k 4k saçmalığını, altı üstü telefon bu arkadaş.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
batırmışlar resmen :sahan:, ertelendi diye biliyorum ben de

• Beğen
By_Casparov

By_Casparov

Üye
bi sonraki cihazı almaya zorunlu kılan hamleler bunlar

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
Bir cihazda takılı kalmamaları için yapılan bir olay güncellemeyi geç verme performans düşmesi gibi kim isterdi para kazanmamayi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

ArMaGeDdOn_87

Üye
En iyisi iPhone arkadaşlar,iyiki almamışım s7 edge

serhat_002

serhat_002

Üye
En iyisi iPhone arkadaşlar,iyiki almamışım s7 edge
ben cihazdan çok memnunum oyun oynamıyorum geriye kalan performanslar bana fazlasıyla yetiyor... yazın defalarca havuza koydum suyun içinde altında üstünde yüzlerce resim ve video çektim tek sorunum android olması galiba :) :P

bmw_m6

bmw_m6

Üye
ah samsung ah

Üst Alt