Karşılaştırma Samsung Galaxy S10+ batarya test sonuçları paylaşıldı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung'un kısa bir süre duyurduğu Galaxy S10+ modelinin batarya test sonuçları PhoneArena tarafından paylaşıldı.

4100mAh batarya kapasitesine sahip Exynos işlemcili Galaxy S10+'ın batarya test sonuçlarını aşağıdan görebilirsiniz.

Screenshot_2019-03-05 Samsung Galaxy S10+ battery life test results and real-life impressions.png

Galaxy S10+ akıllı telefon 8 saatlik bir batarya süresi elde ediyor. OnePlus 6T ise 9 saat 52 dakika ile en iyi batarya süresine sahip telefon olarak karşımıza çıkıyor.

Aşağıda yer alan sonuçlar ise bataryaların şarj olma sürelerini gösteriyor. Bu alanda en düşük sonuç en iyi anlamına geliyor. Galaxy S10+ 100 dakika yani 1 saat 40 dakika gibi bir sürede tam şarj oluyor. OnePlus 6T ise 85 dakika ile bu alanda da en iyi telefon olmayı başarıyor.

Screenshot_2019-03-05 Samsung Galaxy S10+ battery life test results and real-life impressions(1).png
 

Ekli dosyalar

MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Hızlı koşan atın tuvaleti çabuk gelirmiş. :p
 
By_Casparov

By_Casparov

Üye
s9 Plus için tamamen atmışlar :)) inanmayın o süreye
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt