Galaxy S5'i unutun,Samsung asıl bombayı Mayıs'ta patlatacak!

Sponsorlu Bağlantılar

AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S5'i unutun,Samsung asıl bombayı Mayıs'ta patlatacak!
Samsung Galaxy S5’i tanıttı ancak söylentiler henüz sona ermedi. Daha önce yapılan söylentilerde şirketin, Galaxy S5’i metal olarak da üreteceği ancak bu versiyonu daha ileri bir tarihte tanıtacağı haberleri olmuştu. Şimdi bu bilgiler yine gündemde.

Galaxy S5 resmen tanıtılmış olmasına rağmen, yeni gelen bilgilere göre cihazın metal kasalı Premium sürümü Mayıs ayında gelecek. Kore’den gelen haberlere göre Samsung, metal kasalı akıllı telefonunu Galaxy serisinin F parçası olarak tanıtacak.

Sadece bu değil, söylenenlere göre şirket, bu versiyonda metal kasanın yanısıra, 64-bit Exynos Infinity işlemci, Optik Görüntü Sabitleme teknolojisi ve QHD ekran gibi özelliklerde kullanacak. :eller:

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Exynos 6 Diyorlardı Ama Hala Yok Yok:P::p

Invoke

Invoke

Üye
O zaman daha kötü. Ne diye yaptı S5'i? =P

• Beğen
Tepkiler: .caner.
BelaMonte

BelaMonte

Üye
E satmazki bu telefon...

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
S5 boşa çıkarttı o zaman niye böyle birşey yaptıki millet galaxy S5 ten birşeyler bekliyordu

mcnpl4

mcnpl4

Üye
fiyat farki buyuk olcak demek ki. guncelleme vakti gelince normal s5'ciler cok cekecek gibi

ozakin70

ozakin70

Üye
Bu korelileri anlamak zor arkadaş

kadikoy

kadikoy

Üye
olamaz S5 den büyük umutları var

blacktalon

blacktalon

Üye
Neden s16 mi gelecek

LimePie

LimePie

Üye
daha iyi olmuş ama neden böyle yaptılar hala anlamış değilim

hikmet366

hikmet366

Üye
Merak Ediyorum Bu Samsung Galaxy S1 S2 S3 S4 S5 Bu Böyle Bence Nereye Kadar Gidecek Merek Ediyorum
Yeni Özellik Yeni Telefon 1 Yıl geçmeden Belkide geçmiş olabilir S4 Ne zaman Çıktı bu ne zaman çıkıyor nereye kadar gidecek bu Galaxy 12345

fk555897

fk555897

Üye
Merak Ediyorum Bu Samsung Galaxy S1 S2 S3 S4 S5 Bu Böyle Bence Nereye Kadar Gidecek Merek Ediyorum
Yeni Özellik Yeni Telefon 1 Yıl geçmeden Belkide geçmiş olabilir S4 Ne zaman Çıktı bu ne zaman çıkıyor nereye kadar gidecek bu Galaxy 12345
Her sene bir telefon üretiyor. 2013'de S4 çıktı. 2014'de de S5 çıkacak.

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
Her sene bir telefon üretiyor. 2013'de S4 çıktı. 2014'de de S5 çıkacak.
Bilmiyorum Biraz Saçma Gibi Geliyor Yani Her Senede Bir S Modeli Çıkar İse 10 sene boyunca S10 mu olacak bu biraz garip başka bir model üret

ozakin70

ozakin70

Üye
Bilmiyorum Biraz Saçma Gibi Geliyor Yani Her Senede Bir S Modeli Çıkar İse 10 sene boyunca S10 mu olacak bu biraz garip başka bir model üret
Diger sirketler farkli mi yapiyor hepsi ayni

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Samsung kendi kuyusunu kazıyo ;)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Samsung sadece note serisini sürdürsün

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye

Tüm firmalar aynısını yapıyor. Ayrıca Samsung sadece S serisini üretmiyor ki. Daha bir sürü model var. Üst seviyede S ve Note serisi var.

MaxipmaN

Üye
64bitle gelcekti hani normali yalan da söylüyolar

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Fiyatı ne kadar olur siz hesap edin :sır:

Üst Alt