Galaxy S5 Mini SM-G800HQ G800H | CF-Root

cubeyr

Üye
Bende rootlamak istiyorum ama garantiden çıkması beni korkutuyor doğrusu Telefonumun daha 1 yıl garantisi var eğer rootladiktan sonra eğer bozulursa ne yapacağım diye düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

Towelroot u denediniz mi hocam
https://www.maxicep.com/forum/konu/towelroot-bilgisayarsiz-root-yapma-programi-v3.902029/

Simdi yorumu görüp denedim hocam 3 koddada this phone isn't currently yazdı.
Birde hocam bu telefona root programları indirip deneyip sildim dün tüm günümü buna harcadım kapatma tuşuna basılı tuttuğumda kapat, uçuş modu, yeniden başlat, acil mod çıkıyordu eskiden ama bugün farkettim en altta birde hata raporu gönder yazısı çıktı acaba telefonu bozdummu
Birde çok mesaj yazdım ama, şarjım artık çok çabuk bitiyor ve telefonu kapatıp şarj ettiğimde bile 10 15 dkda anca %1 oluyor
Birde bildiğiniz cheatdroid gibi bir uygulama var mı ama rootsuz çalışan çünkü hack lazım olan oyunda parayla satın alınmıyor cheatdroid benzeri bir uygulama lazım ne kadar cok sorunum varmıs hepsinide bu konuya yazdım

S5 mini cihazımı ben de root'ladım, unroot yapıp gönderdim servise. Ücretsiz halledip gönderdiler, sorun çıkmadı yani.

Son düzenleme:
Bu konuyu bende öğreneceğim, un root ve download menü sıfırlamak gerekiyor.
benim bildiğim rootken triagle away ile normal sayacı sıfırlıyorsun ve rootluyken varsa knox la alakalı ne varsa siliyorsun sonra odin ile stock romu atınca knox sıfır olarak geliyor garantide kabul ediyor emin değilim böyle hatırlıyorum. ankarada olan varsa kurtuluştaki garanti sayaç 3 ve rootluyken tamir etmişti burdan duyrulur

Hallettim hocam da ben CM12 kurcam da bana gapps dosyasını atarmısınız ?

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hallettim hocam da ben CM12 kurcam da bana gapps dosyasını atarmısınız ?
rom dosyasını nerden aldıysan orda gapps paylaşmış olmaları gerekiyor, kuracağın cm lollipop sürümmü yoksa kitkat mı

Hocam kuramadim ya siz zahmet olmassa linki ve nasıl kufacagimj söylerseniz sevinirim. G800hg

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hocam kuramadim ya siz zahmet olmassa linki ve nasıl kufacagimj söylerseniz sevinirim. G800hg
Sen daha soruma cevap vermedinki! CM12 de kamera çalışmıyor bilgin olsun. Yok yinede yüklerim diyorsan buluruz gapps dosyasını.

Hocam 5.1.1 de kamera fix ☺ hocam imei gider mi giderse nasıl alırız bide hocam kurarken failed veriyorum ZIP dosyasi

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
twrp yüklemeden kuramazsın,
ve ardından konuda ki root işlemini yap

Hocam imei sorun olur mu?
Hocam yine failed veriyo

7Kardeşim atladığım yer felan yokk twrp de flaşlıyorum failed beriyor rehber felan yokki sen nasıl kurmuştun ki
Arkadaşlar kurdum ama sim kartı görmüyor yardım edin
Hocam simi gapps dosyası yuzuden gorumuyomus dorumu

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kardeşim tam olarak ne yapmak istiyorsun anlayamadık, Telefon orjinal değilmi? imei gitmez orjinal ise, imei olsa dahi kolay kolay gitmez, sistem formatı yapmadığın müddetçe, data factory ile karıştırma format ve yazılım ile gitmez.
Ayrıca telefon hakkında ya girip yapı numarasına Ard arda tıkla ve geliştirici seçeneğini aktif et ve sonrasında USB hata ayıklamayı aç, böylelikle pc bağlantısı rahat kurulur, twrp kurduktan sonra istediğin yazılımı kurabilirsin, gapps dosyasını ise hangi CM i kuruyorsun ona göre gapps dosyası indirmek gerekir rast gele gapps kuramazsın.

Hocam kusuruma bakmayın. Hocam amacım CM12.1 kurmak fakat ben onu kurduğumda sım kart okumuyor yani takılı olduğu halde şu iki gündür çok uğraşırum telefon bozulmasa bari

Hocam kusuruma bakmayın. Hocam amacım CM12.1 kurmak fakat ben onu kurduğumda sım kart okumuyor yani takılı olduğu halde şu iki gündür çok uğraşırum telefon bozulmasa bari
cm 12 de sim kart çalışmıyor

Tepkiler: Arda TANIR