Galaxy S4 Sorularını Burdan Soralım

Sponsorlu Bağlantılar

Türe

Türe

Üye
S4 de mesajlar rehber vs root falan yapmadan hafıza kartına saklanabiliyor mu?

Rehber dilerseniz Gmail ile senkronize ediliyor.

Mesajlar için ise uygulamalar mevcut yedeklemek için.

HAKBAR

Üye
Meraba arkadaşlar ben 1 aydır galaxy s4 kullanıcısıyım size bir sorum olacaktı telefonuma internetten indirdiğim oyunları yükleyemiyorum bütün işlemleri yapmama rağmen ya sertifika hatası diyor yada daha açılış ekranındayken oyundan atıyor bir çok oyunda bununla karşılaştım yardım ederseniz çok sevinirim

judgedh

Üye
Yazilimsal sorun olabilir hard formatla bastan başlayın

Türe

Türe

Üye
Meraba arkadaşlar ben 1 aydır galaxy s4 kullanıcısıyım size bir sorum olacaktı telefonuma internetten indirdiğim oyunları yükleyemiyorum bütün işlemleri yapmama rağmen ya sertifika hatası diyor yada daha açılış ekranındayken oyundan atıyor bir çok oyunda bununla karşılaştım yardım ederseniz çok sevinirim

Giriş ekranındayken atması datanın olmadığından olur genelde. Sertifika hatası veren uygulamalar için yeni apkler arayıp deneyin.

osaylev

Üye
meraba ben telefon için iki ayrı navigasyon programı indirdim yükledim fakat ikisinide kullanamdım nasıl kurmam gerek acaba bana yardım edebilirmsiniz?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
meraba ben telefon için iki ayrı navigasyon programı indirdim yükledim fakat ikisinide kullanamdım nasıl kurmam gerek acaba bana yardım edebilirmsiniz?

GalaxyS4 kulup konusunda gps programını linklerini indirip basit bir şekilde kurabilirsiniz tek yapmanız gereken sygic klasörünü cihaz belleğine kopyalayın ve apk dosyasını kurmanız.

omer7

Üye
normal orjinal romdan geçtim
telefonum kayıtlı
başka romu atınca imei li siliyor
bu sorunu nasıl çözebilirim

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
normal orjinal romdan geçtim
telefonum kayıtlı
başka romu atınca imei li siliyor
bu sorunu nasıl çözebilirim

Odin ile kullandığınız ilk orjinal sürümü yükleyin tüm wipe işlemlerini yapın daha sonra.Muhtemelen cihazınıza ingiltere operator bazlı bir rom yüklemişsinizdir.Ama bu sürekli tekrarlanıyorsa cihaza orjinal rom yükleyip serviste kontrol ettiriniz ve aynen şunu söyleyin güncelleme sonrası imei değişiyor .

omer7

Üye
telefon zaten yurt dışı rusyadan gelme
pasaport kaydı yapıldı
servise göndermeden halledemezmiyiz

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
telefon zaten yurt dışı rusyadan gelme
pasaport kaydı yapıldı
servise göndermeden halledemezmiyiz

tek çareniz orjinal romu yüklemeniz kayıt olsa bile imei silinmesi gayet normal.

omer7

Üye
şuanda tr orjinal romu yükledim kayıtlı imei geldi
rom yüklerken imei lin silinmemesi için bundan sonra nasıl bir yol izlemem lazım

- - - Eklendi - - -

peki imei niye siliniyor sebebi nedir

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
şuanda tr orjinal romu yükledim kayıtlı imei geldi
rom yüklerken imei lin silinmemesi için bundan sonra nasıl bir yol izlemem lazım

- - - Eklendi - - -

peki imei niye siliniyor sebebi nedir

Orjinalde bulunan efs dosyası sizde sonradan kayıtlıdır ve ilk yüklemede silindiği için sonrasında orjinal romu yüklemelisiniz.

omer7

Üye
peki ben hiç rom yükleyemeyecekmiyim

• Beğen
Tepkiler: eskbxl
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
peki ben hiç rom yükleyemeyecekmiyim
Açıkçası sağlıklı olduğunu görmedim genelde silindiğinde S2 ve S3 cihazlarda yaşayan kişilerde görmüştüm sabit romda kalanlarda oldu değiştirip kullananda.başka bir çözümü görürsem iletirim size.

omer7

Üye
peki budurum i9500 lerin bazısı içinmi geçerli

- - - Eklendi - - -

yani sizde rom kuruyorsunuz başkalarıda
benim telefondan kaynaklanan bir sorunmu

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
peki budurum i9500 lerin bazısı içinmi geçerli

- - - Eklendi - - -

yani sizde rom kuruyorsunuz başkalarıda
benim telefondan kaynaklanan bir sorunmu

Telefonunuz yurt dışı ise imei kaydını ne zaman yaptırdınız ?

omer7

Üye
evet yurt dışı
imeil kaydını yaptıralı 9 gün oluyor
fakat imeil kaydına baktığımda geçici kayıt olup kontrol edilmektedir diyor

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Ferzan

Ferzan

Üye
Merhaba çalışma için teşekkürler öncelikle benim bir iki sorum olacak benim cihaz i9505 klavyesinde türkçe karakterleri nasıl eklerim ve artan zil sesi nasıl kapatılır

omer7

Üye
ya şubizim sorunu bir halletseydik
konu başka yere gidiyor

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
evet yurt dışı
imeil kaydını yaptıralı 9 gün oluyor
fakat imeil kaydına baktığımda geçici kayıt olup kontrol edilmektedir diyor

Bence biraz daha bekleyin ve telefonu root yapın romu değiştirmeden efs yedeğinizi alın ve öyle rom yükleyin sorun olursa yedeği yüklersiniz
Merhaba çalışma için teşekkürler öncelikle benim bir iki sorum olacak benim cihaz i9505 klavyesinde türkçe karakterleri nasıl eklerim ve artan zil sesi nasıl kapatılır

Lütfen ilgili konularda sor bundan sonra . giriş dillerinden tr seç ayrıca artan ses kapatabilmen içi ya destekli custom rom yada root yaptıktan sonra modunu yüklemelisin.

Üst Alt