Galaxy S4 Sorularını Burdan Soralım

Sponsorlu Bağlantılar

leotry

Üye
Arkadaşlar galaxy s4 alacağım yurt dışı pasaportum olmadığı için klon imei atacağım fakat bu telefona şu anda klon imei atılıyor mu bu konu da bilgi verir misiniz arkadaşlar ? Klon imei çıktı mi eğer çıkmadı ise çıkış tarihi ne zaman bir bilgisi olan var mi lütfen çok acil cevap bekliyorum .

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Arkadaşlar galaxy s4 alacağım yurt dışı pasaportum olmadığı için klon imei atacağım fakat bu telefona şu anda klon imei atılıyor mu bu konu da bilgi verir misiniz arkadaşlar ? Klon imei çıktı mi eğer çıkmadı ise çıkış tarihi ne zaman bir bilgisi olan var mi lütfen çok acil cevap bekliyorum .

Henuz yapamazsınız daha stabil romlar yeni yeni çıkıyor.Gerektiğinde Odin ile orjinal rom atılması gerekebiliyor.Bence clone gibi işlemler yerine kayıt altına almayı deneseniz iyi olur.

leotry

Üye

Henuz yapamazsınız daha stabil romlar yeni yeni çıkıyor.Gerektiğinde Odin ile orjinal rom atılması gerekebiliyor.Bence clone gibi işlemler yerine kayıt altına almayı deneseniz iyi olur.

Dostum ben zaten bir süreliğine kullanacağım sonra satmayı düşünüyorum. Şu anda böyle bir işlem yok değil mi yani çıkış tarihi hakkında bir bilgin var midir acaba ? Çok hevesim var bu telefonu almaya ?

frezby1

frezby1

Üye

Evet su an yok. Donanima uyarlarsa cyanogenmod ekibi , cikar
Zaten cyanogenmod bi baska s2 dede cyanogenmod kullaniyordum mutis yapiyolar romlari her acidan harika lar bekliycez bakalim ama suan wannamlite v2 yuklu simdilik memnunum

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Dostum ben zaten bir süreliğine kullanacağım sonra satmayı düşünüyorum. Şu anda böyle bir işlem yok değil mi yani çıkış tarihi hakkında bir bilgin var midir acaba ? Çok hevesim var bu telefonu almaya ?

Ben böyle bir işlem görmedim , varsada gözümden kacmistir.

fearleft

Üye

GooglePlay den puffin browser kullanabilirsiniz.
Onu zaten kullaniyorumda telefonda olanlar acılmıyor swf player yukledim gooogle playdan flash player istedi ve flash playerda yukledim bu forumdan yine olmadi flash playeri desdeklemiyo

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Onu zaten kullaniyorumda telefonda olanlar acılmıyor swf player yukledim gooogle playdan flash player istedi ve flash playerda yukledim bu forumdan yine olmadi flash playeri desdeklemiyo

Örnek bir dosyayı verirsen uygun bir zamanda denerim

danismaz61

Üye
Arkadaşlar bende bazen kameraya girerken telefon kapanıyor veya çok geç giriyor sizde de var mı böyle bir şey?

PriZm

PriZm

Üye
Benim gördüğüm S4 de de aynı sorun vardı.Kameraya aşırı geç bağlanıyor ve bazen kamera açılırken reset atıyor.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Benim gördüğüm S4 de de aynı sorun vardı.Kameraya aşırı geç bağlanıyor ve bazen kamera açılırken reset atıyor.

Bu S4'ü bende merak ediyorum gerçekten.Ben uzaydan almadımki çok pm geliyor böyle araştıralım bakalım.

danismaz61

Üye

Bu S4'ü bende merak ediyorum gerçekten.Ben uzaydan almadımki çok pm geliyor böyle araştıralım bakalım.

Gerçekten rahatsız edici bir durum diyorum durum fotoğraf çekeyim açıyorum kamerayı reset atıyor telefon millet diyor o kadar para verip aldın sorunu var hiç hoş olmuyor gerçekten

kasco

Üye
mynet ten vıdeo seyredılmıyo yutubeden de ınternetden dırek gırınce

kcr

Üye
Almayı (fiyatından dolayı) şu an için düşünmüyorum ama S4'ün 16 gb'lık yerine 32 gb'lık olan tavsiye ediliyor. Malum, sistemin kendisi 8gb. Hafıza kartına da tüm uygulamalar aktarılamıyor. Ne dersiniz, 16'lık mı 32'lik mi?

custave

custave

Üye
Almayı (fiyatından dolayı) şu an için düşünmüyorum ama S4'ün 16 gb'lık yerine 32 gb'lık olan tavsiye ediliyor. Malum, sistemin kendisi 8gb. Hafıza kartına da tüm uygulamalar aktarılamıyor. Ne dersiniz, 16'lık mı 32'lik mi?

323232

fearleft

Üye

Örnek bir dosyayı verirsen uygun bir zamanda denerim

.
Biraz uzun bi internet uzantısı oldu ama neyse bunu gibi dosyaları telefona indirdikten sonra hiçbir şekilde acamıyorum

• Beğen
Tepkiler: Nextman
.caner.

.caner.

Üye
Edit##

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
.
Biraz uzun bi internet uzantısı oldu ama neyse bunu gibi dosyaları telefona indirdikten sonra hiçbir şekilde acamıyorum

bu uygulamayı yüklermisin denenmiştir kendi yaptığım ve internetteki swf dosyalarını çalıştırıyor

fearleft

Üye

bu uygulamayı yüklermisin denenmiştir kendi yaptığım ve internetteki swf dosyalarını çalıştırıyor

çok teşekkür ederim sizide yorum

• Beğen
Tepkiler: Nextman

maradonapele

Üye
Telefonu yeni aldım. Rom root nedir bilmiyorum. Bu 9505lere gelen güncelleme ne zaman gelir? Uygulamaları hafıza kartına nasıl taşıyabilirim kurabilirim?

Üst Alt