Galaxy S4 Sorularını Burdan Soralım

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Evet imzamdaki odin surumler konusundan aldiysaniz rom surumu bu.

Anil-D

Anil-D

Üye
tapatalk hd s3 yada s4 nerden indiricem s3 ten veya s4 den biraz bahsedermisin multi screen özelliginde oyun oynamam için gereken pro hangisi

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
izanınzdaki odin konuundan aldım ben indireyim kurayım bilgi veririm hocam çok sağolasın allah razı olsun

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
tapatalk hd s3 yada s4 nerden indiricem s3 ten veya s4 den biraz bahsedermisin multi screen özelliginde oyun oynamam için gereken pro hangisi
Forumda arama yaparsaniz android internet araclari kısmında var.multi screen özelliğinde oyun oynandigini sanmıyorum ben pek oyun oynamam.s3 ve s4 birbirinden farkli cihazlar ihtiyaçlarınızı siz degerlendiriniz.
izanınzdaki odin konuundan aldım ben indireyim kurayım bilgi veririm hocam çok sağolasın allah razı olsun
Tamam kardeşim Allah cumlemizden razi olsun.

Anil-D

Anil-D

Üye
abi oynanıyomuş ama bi pro lazım

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Google da bir arat istersen ben bilmiyorun ayrica senin su an kullandığın cihaz nedir

Anil-D

Anil-D

Üye
s4 symbianı sattım bende sizden bırıyım elımdekı ben dgl ama benimkı bayramdan sonra gelcek

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
s4 symbianı sattım bende sizden bırıyım elımdekı ben dgl ama benimkı bayramdan sonra gelcek

Burda hepimiz biriz siz biz yok güzel kardesim:).Hayirli olsun iyi gunlerde kullanin imzamda konu indexi mevcut.forum icin ben dpi dusurup hd tapatalk kullaniyorum.Normalde hd sürümü 7" ve üstü cihazlar icindir.Bilginiz olsun

Anil-D

Anil-D

Üye
benim s4 olucak o programa girincemi altta tapatalkla gönderildi yazıyor neyse ben netten bi araştırim bu benim olmadıgından kurcalamıyorum

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
benim s4 olucak o programa girincemi altta tapatalkla gönderildi yazıyor neyse ben netten bi araştırim bu benim olmadıgından kurcalamıyorum

Tapatalk imzasını soruyorsun kardeşim. Forum desteği varsa cikar mesela bak su an tapatalk hd ile yaziyorum.Bizdede guncellenecek en kisa surede.

Anil-D

Anil-D

Üye
tamam anladım

- - - Eklendi - - -

abi nette yok o program ama adam videoda temple run oynuyor bu arada bayramın mübarek olsun

- - - Eklendi - - -

abi nette yok o program ama adam videoda temple run oynuyor bu arada bayramın mübarek olsun

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
tamam anladım

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler seninde kardeşim uygun bir zamanda bakarım.

omer7

Üye
hayır telefon klon falan değil orjinal i9500
fakat herkes normal rom yüklrken ben niçin yükleyemiyorum
anlayamadığım taraf bu
birde rom yükleyince niçin imeil siliniyor
silinmemesi için bir çözüm yokmu

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
hayır telefon klon falan değil orjinal i9500
fakat herkes normal rom yüklrken ben niçin yükleyemiyorum
anlayamadığım taraf bu
birde rom yükleyince niçin imeil siliniyor
silinmemesi için bir çözüm yokmu

Şöle söyleyim orjinalde ve özelikle 9500 modelinde klon degilse silinmesi zor.Custom rom atabilirsiniz.Efs dosyasının yedeği düzgün alinmaz ise silinir.

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
hocam verdiniz romu da yükledim cihaz durumu yine permissal tele resette attım :( aynı cihaz durumu resmi olmadı :(

- - - Eklendi - - -

kies te de aynı hata veriyo bu en son cıkan üretici yazılımıdır diyo araçlardan tekrardan yükleme basltma durumuna getirmek istiyom 'gt- ı9500 baslatma durumuna getirmeyi desteklemiyor diyor Cihaz hakkında kısmında Selinux durumu : Permissive yazıyo senin söyledin romu da yükledim reset attım sonradan telefone ama cihaz durumu : resmi olmadı baska ne yapabilirim hocam

- - - Eklendi - - -

hocam verdiniz romu da yükledim cihaz durumu yine permissal tele resette attım :( aynı cihaz durumu resmi olmadı :(

- - - Eklendi - - -

kies te de aynı hata veriyo bu en son cıkan üretici yazılımıdır diyo araçlardan tekrardan yükleme basltma durumuna getirmek istiyom 'gt- ı9500 baslatma durumuna getirmeyi desteklemiyor diyor Cihaz hakkında kısmında Selinux durumu : Permissive yazıyo senin söyledin romu da yükledim reset attım sonradan telefone ama cihaz durumu : resmi olmadı baska ne yapabilirim hocam

Hocam cok ozur dilerim yeni farkettim cihaz hakkinda durum resmi fakat selinux durumu: permissive yaziyo bu neden oyle yaziyo bir de hocam senin verdigin romla ana bant surumu degismedimi cunku ilki ana bant surumu ismi ilebaynidi senin verdin ismi degisikti onu yukledim sorun cikar mi

- - - Eklendi - - -

Yani hocam kısaca sorun şu cihaz hakkinda orda pil ağ durumu falan yere tıklayınca cihaz durumu resmi yazıyor fakat cihaz hakkın da en altta selinux durumu : permissive yaziyo bu şey yoktu Rot attım bu selinux geldi Rot kaldırdım senin orjinal roomu odin den attım fakat o selinux gitmedi neden ? Bir de senin verdigin ana bant surumu degisikti

Ferzan

Ferzan

Üye
Rom yüklerken odex ve deodex arasında ne fark var

çirkin karga

çirkin karga

Üye
telefonun müzik çalarlarını hiç beğenmedim android marketten güzel bir program önerebilecek olan var mı?

UysalMuzaffer

UysalMuzaffer

Üye
Turkcell numarasi olan 2222 vs gibi sayili numaralara mesaj gonderirken basarisiz diyor. Nedeni ilk mesaji attigimda uyari kutusuna birseye tamam deyip tiklamam ama nerede bulamiyorum. Nereden bu ayari yapip oyle numaralara mesaj aticam

taxinomaxis

Üye
Arkadaşlar elimde wi-fi çalışmayan bir 9505 var. Yaklaşık 15 gün önce aldım telefonu. ilk 2-3 gün wi-fi çalışıyordu. Sonra 1-2 boyunca 2 dakikada bir kesilmeye başladı. Yaklaşık 10 gündürde wi-fi açılmıyor. Aç dediğimde açmaya çalışıyor ama otomatik olarak kapatıp sonra tekrar deniyor ve böyle gidiyor. Cihazı rootladım Google edition rom yükledim. xda'da bulduğum bir kaç wi-fi fix dosyasını denedim ama sorun devam ediyor. Bir önerisi yardımcı olabilecek varsa çok teşekkür ederim.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Arkadaşlar elimde wi-fi çalışmayan bir 9505 var. Yaklaşık 15 gün önce aldım telefonu. ilk 2-3 gün wi-fi çalışıyordu. Sonra 1-2 boyunca 2 dakikada bir kesilmeye başladı. Yaklaşık 10 gündürde wi-fi açılmıyor. Aç dediğimde açmaya çalışıyor ama otomatik olarak kapatıp sonra tekrar deniyor ve böyle gidiyor. Cihazı rootladım Google edition rom yükledim. xda'da bulduğum bir kaç wi-fi fix dosyasını denedim ama sorun devam ediyor. Bir önerisi yardımcı olabilecek varsa çok teşekkür ederim.

Tabiki linkteki factory firmware sürümü yüklemeyi deneyin ancak bilmeniz gereken şey bu rom tüm cihazı sıfırlar :oke:

• Beğen
Tepkiler: eskbxl

Üst Alt