Galaxy S4 Mini İ9190 Galaxy S4 Mini I9190 KitKat Türkiye Rom ve Yükleme -hAts farkıyla-

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
senin bakış açın yanlış asıl güzel cihazların hepsi lolipop aldı s4 mesela türkiye sürümü çok stabil lan s4 mini dokunmatigi kitkatta kafayı yiyor bu mu güzel cihaz şimdi
S4 lollipop sürümü stabil filan değil kendim kullanıp test ettim cihaz kendinden geçiyor Kasım Kasım kasiliyor cihaz.

• Beğen
Tepkiler: baskahmet

baskahmet

baskahmet

Üye
senin bakış açın yanlış asıl güzel cihazların hepsi lolipop aldı s4 mesela türkiye sürümü çok stabil lan s4 mini dokunmatigi kitkatta kafayı yiyor bu mu güzel cihaz şimdi
S4 türk sürümü çok stabil ama şarz vasat kitkata geçince telefon dokunmatigi delirdiginden dolayı s4 mini dandiriktir gözümde
Bende dokunmatik no problem
Lollipopu bu kadar büyütme olm
Gerçekten bakış açın yanlş

oguzxw

oguzxw

Üye
S4 lollipop sürümü stabil filan değil kendim kullanıp test ettim cihaz kendinden geçiyor Kasım Kasım kasiliyor cihaz.
Benim arkadaşımda öyle degil ama cihaz gayet iyi hızi türk sürümünümú test ettin abi ?
Bende dokunmatik no problem
Lollipopu bu kadar büyütme olm
Gerçekten bakış açın yanlş
olm lolipop sürümü geldiginde dokunmatigin düzelicegini bilmiyorsun heralde

baskahmet

baskahmet

Üye
Benim arkadaşımda öyle degil ama cihaz gayet iyi hızi türk sürümünümú test ettin abi ?olm lolipop sürümü geldiginde dokunmatigin düzelicegini bilmiyorsun heralde
Dokunmatık sorunu bende yok kı duzelsin

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Benim arkadaşımda öyle degil ama cihaz gayet iyi hızi türk sürümünümú test ettin abi ?olm lolipop sürümü geldiginde dokunmatigin düzelicegini bilmiyorsun heralde

Ham fazla ram yiyor hemde cihazı kasıyor bu konuyu tartışmaya bile gerek yok benim s6 bile ram konusunda sınırlarda geziyor , s4 ne yapsın ram sıkıntısından dolayı istemesede cihazda kasılma ve sorunlar olacaktır.

• Beğen
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
android 4.0 yeni cikmisti yeni galaxy wonder almistim samsungun her zamanki politikasi bize vermediler ayni donamima sahip baska markalarin coguna geldi bir muddet sonra gordukki guncelleme alan herkes dert yaniyor yeni gelen surumlere gecenler hep dert yaniyor lollipopta boyle olacak kitkatta oyle oldu bu hep boyle olacak

• Beğen
baskahmet

baskahmet

Üye
Greenify sağolsun s5 romu bile ram konusunda adam etti :D

baskahmet

baskahmet

Üye
sen cm12 de degilmiydin :D
Cm sorunlu cm yi guncelledım sıstemuı durduruldu dedi hep bende bunu yukledim
Pc olsa stok geçcem :D
Xda dakı cm kullanıcılarındada aynı sorun varmış ayrıca

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mehmet
oguzxw

oguzxw

Üye
4. 2. 2 umj7 romu yukle kerneli vikinger otg destekli onda olmaz sorun
Su donanimhaberdekinimi diyon ?
O yavaşlıyordu galba ama yüklicem galba linkleri unuttum tek o da ozcan romla oluyodu bide batarya şeyindr yazı vardı onu düzeltince tel brick oluyodu galba o odinliyi atıcam atarsam

baskahmet

baskahmet

Üye
Su donanimhaberdekinimi diyon ?
O yavaşlıyordu galba ama yüklicem galba linkleri unuttum tek o da ozcan romla oluyodu bide batarya şeyindr yazı vardı onu düzeltince tel brick oluyodu galba o odinliyi atıcam atarsam
Yavaşlamıyor aynen o batarya şeysi rom o
Odinden atılan da gayet iyi

baskahmet

baskahmet

Üye
  • Beğen
Tepkiler: oguzxw
nanotex

nanotex

Üye
Beyler o değil de, S5 miniye lolipop gelmiş..

reflex

reflex

Üye
Beyler o değil de, S5 miniye lolipop gelmiş..
Evet, telefonda hiç değişiklik olmadığına eminim.
Son çıkan rus romunda 3 gün şarz etmedim teli 1.5 saat ekran süresi şarz %48 şuan

oguzxw

oguzxw

Üye
Evet, telefonda hiç değişiklik olmadığına eminim.
Son çıkan rus romunda 3 gün şarz etmedim teli 1.5 saat ekran süresi şarz %48 şuan
Rus iyi ama ben 4.2.2 Roma döndüm suan sarj iyi hızıda iyi ilerde yavaşlama olmaz gibime geliyor pureperformance ile kitkatı adam ettiysem bu da adam olur musait olduğumda çok işe yarıyan rom u hızlı yapmayı öğreticem cidden ise yarıyor :D:D

• Beğen
Tepkiler: reflex
by-hedir

by-hedir

Üye
Rus iyi ama ben 4.2.2 Roma döndüm suan sarj iyi hızıda iyi ilerde yavaşlama olmaz gibime geliyor pureperformance ile kitkatı adam ettiysem bu da adam olur musait olduğumda çok işe yarıyan rom u hızlı yapmayı öğreticem cidden ise yarıyor :D:D

Kardes 4.2.2 Ye nasıl döndün .

Üst Alt