Galaxy S4 Mini İ9190 Galaxy S4 Mini I9190 KitKat Türkiye Rom ve Yükleme -hAts farkıyla-

Sponsorlu Bağlantılar

oguzxw

oguzxw

Üye
lollipop gelse bu seferde çoğunluk tekrar kitkata dönüş yolu arayacak eminim aslında 4.4.2 gayet stabil çalışıyor ama gözümüz doymuyor sürekli farklı şeyler arıyoruz 1 hafta içinde miui cm12.1 mokee rom hepsini denedim miui romu beğendim aslında ama mesaj geldiğinde isim yazmıyor sadece numara yazıyordu bu yüzden stack roma döndüm
Aynen Stock İyi Normalde Bide PurePerformance'yi Yapınca 4x4 Lük Oluyor
Bide Dokunmatik Sorunu Var Stocklarda :D Tek 4.2.2 Sürümünde Yok

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
stock olsun custom romlar olsun hiçbirinde dokunmatik sorunu yaşamadım :D
evet aynen PurePerformances çok iyi oldu eskiden boş ram 400 500 arası olurdu şimdi 600 den aşağı düşmüyor :D

oguzxw

oguzxw

Üye
stock olsun custom romlar olsun hiçbirinde dokunmatik sorunu yaşamadım :D
evet aynen PurePerformances çok iyi oldu eskiden boş ram 400 500 arası olurdu şimdi 600 den aşağı düşmüyor :D
Fazla Oyun Oynamamaktandır O 4.2.2 De Öyle Bişi Hiç Olmuyor Bide O Batarya Simgesini Nasıl Yaptın IOS'a Benziyor Ya ? Onun Xperia Şekli Varmı Bide ?

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
ios killer diye xposed modulu var onunla yaptim xperia. seklini bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: oguzxw
baskahmet

baskahmet

Üye
Telefona yeni slikon kılıf aldım telefonu sevdim valla :)

baskahmet

baskahmet

Üye
Fazla Oyun Oynamamaktandır O 4.2.2 De Öyle Bişi Hiç Olmuyor Bide O Batarya Simgesini Nasıl Yaptın IOS'a Benziyor Ya ? Onun Xperia Şekli Varmı Bide ?
Oguz s5, v2.5 deyim dokunmatik sorunu dr drıvıngte bıle olmuyor artık

• Beğen
Tepkiler: oguzxw
oguzxw

oguzxw

Üye
Oguz s5, v2.5 deyim dokunmatik sorunu dr drıvıngte bıle olmuyor artık
Bende Devam Ediyor.

Şu Flat Şeyi Kurunca Telefon 100 MB Ram Kullanılabilir Felan Dedi Kaldırınca Telefon Rahatladı :D

oguzxw

oguzxw

Üye
oguzxw

oguzxw

Üye
S4 mini dandik değil :)
Ney Ozaman :D O Kadar Güzelse Lolipop Alsın Bakalım :D
Dokunmatigi Sürüm Yükseltince Bozulan Bi Telefonmu Dandik Degil :D Benim Şahsi Fikrim Bu Dandik Bi Telefon Artık Gözümde

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
bende note 3 var bi hevesle almistim ama buyuk ekranli telefonlara pek isinamadim ogluma verdim o kullaniyor s4 mini bana fazlasizla yetiyor kibar ve kullanisli

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
bende note 3 var bi hevesle almistim ama buyuk ekranli telefonlara pek isinamadim ogluma verdim o kullaniyor s4 mini bana fazlasizla yetiyor kibar ve kullanisli
Note 2 ve 3 fazlasıyla büyük note4 normal telefon boyutuyla çıktı gibi note seviyorsan 4 kullanılabilir boyutta bence :)
Mini nin yerini fazlasıyla doldurabilir :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet
baskahmet

baskahmet

Üye
Dokunmatigi Sürüm Yükseltince Bozulan Bi Telefonmu Dandik Degil :D Benim Şahsi Fikrim Bu Dandik Bi Telefon Artık Gözümde
Ya olm bakış açın yanlış o kadar güzelse lollipop alsın ne la Allahım ya :D

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Lollipop alan cihazların + bir özelliğimi var?
Lollipop ne katacak cihaza ?
Yani bakış açın yanlış lollipop alanların çoğu kitkat in cihazlarda daha iyi çalıştığını belirtiyor :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet ve baskahmet
oguzxw

oguzxw

Üye
Ya olm bakış açın yanlış o kadar güzelse lollipop alsın ne la Allahım ya :D
senin bakış açın yanlış asıl güzel cihazların hepsi lolipop aldı s4 mesela türkiye sürümü çok stabil lan s4 mini dokunmatigi kitkatta kafayı yiyor bu mu güzel cihaz şimdi
Lollipop alan cihazların + bir özelliğimi var?
Lollipop ne katacak cihaza ?
Yani bakış açın yanlış lollipop alanların çoğu kitkat in cihazlarda daha iyi çalıştığını belirtiyor :)
S4 türk sürümü çok stabil ama şarz vasat kitkata geçince telefon dokunmatigi delirdiginden dolayı s4 mini dandiriktir gözümde

Üst Alt