Galaxy S4 İ9505 5.0.1 ATILIRSA İMEİ KAYBOLUR MU?

Sponsorlu Bağlantılar

esmeran3

esmeran3

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 İ9505 5.0.1 ATILIRSA İMEİ KAYBOLUR MU?
Öncelikle herkese merhabalar,
Sorun şu daha önce stock rom çok kurdum odin yolu ile ama hep TR cihazlara.
Şu an çalıştığım yerde bi arkadaş var telefon i9505 üstünde nokia imei var ve cihaz rootlu ben şu an Sammobile dan i9505 rom indiriyorum. Rom atınca imei kaybolurmu. Eğer kaybolursa rom atmadan önce ne yapmalıyım.

Daha önce Stock rom atmış arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Custom ROM'da kesinlikle gidiyor, Stock ROM'da gitmiyor diyebiliyorum.

esmeran3

esmeran3

Üye
    Konu Sahibi
bunla ilgili bi profosyonel yok mu ?

thecentilmen

thecentilmen

Üye
bende Gt-i9505 kullanıcısıyım. Yurtdışından aldığım telefona nokia imei atılmıştı. Sammobile den indirmiş olduğum 5.0.1 versiyonunu telefona odin yardımı ile kurdum. 4.3 ten 5.0.1 e yükselttim. İmei de bir kayıp yaşamadım. Eğer sizde bu işlemi sorunsuz yaparsanız bu kaybı yaşamazsınız....
Not : İngiltere romu kurmanızı öneriyorum. Bence diğerlerine göre daha iyi şebeke çekmeme sorununu bu romda daha az yaşadım...

wuslat68

Üye
slm arkadaslar benım bır sıkıntım var yardımınız gerek yaklasık 6 aydır bu halde telefon elımde beklıyorum neyse konuya gecelim benım galaxy s4 i9505 clon ımeıl tel vardı bunu benım yegenım telefonu fabrıka ayarlarına dondermıs bunu yaptıktan sonra ne sebeke var nede baglantı bırkac telefoncuya goturdum dedılerkı ımeıl ucmus bunu nasıl yapabılırım yardım lutfen bu konu ıle cok bır bılıgım yok lutfen yardım

remixtik

remixtik

Üye
Gitme ihitmali var bence hiç bulaşma derim ben sakat bir mevzu

Üst Alt