Galaxy S4 Çerçeve Değişimi

Sponsorlu Bağlantılar

maskel1

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 Çerçeve Değişimi
Soyulmalar oldu. Bugunde dustu alt taraf cercevesi ezildi. Cerceve degisimi yaparmı garantiye yollasam

Son düzenleme:

Andevoid

Üye
Aynen bendede ayni durum var :(

maskel1

Üye
    Konu Sahibi
Güncelll :(

Andevoid

Üye
Kardes su yanda iki cerceve var ya ust taraftaki ince olan ekrana yapisikmis :-( Yani ekranin da degismesi gerekli

Andevoid

Üye
Beyaz? Ekran caminin etrafindaki ince cerceveden bahsediyorum

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Kendi kendine çerçeve çatlamış s4 Çokmu kötü

baby_face_

baby_face_

Üye
S3 de de aynı problem vardı bunda da var. Cebime sokup çıkartmaktan benim çerçevenin de alt tarafı soyuldu, kenarlarda birşey yok çünkü rubber kılıf kullanıyorum ama soyulmayı farkeder farketmez Neo Hybrit kılıf siparişi verdim.

Andevoid

Üye
Bi daha samsung mu? ASLA

• Beğen
Tepkiler: maskel1
eminde

eminde

Üye
Maalesef bu samsung un satış stratejisi o soyulmalar sayesinde telefon çok çabuk gözümüzden düşüyo sonrada koy cebine 1000 tl düş soyulmamış yeni samsung peşine.S2 aldığımda muadil model cihaz alan arkadaşların makinaları taş gibi tüketim çılgını olmayanlar hala kullanıyor ben ise üzerlerine bir de s3 eskittim.Ne yazık ki en kötü malzeme kalitesi koreli arkadaşlarda.Bu arada s5 ne zaman türkiyeye gelir gecikmese bari

Andevoid

Üye
Maalesef bu samsung un satış stratejisi o soyulmalar sayesinde telefon çok çabuk gözümüzden düşüyo sonrada koy cebine 1000 tl düş soyulmamış yeni samsung peşine.S2 aldığımda muadil model cihaz alan arkadaşların makinaları taş gibi tüketim çılgını olmayanlar hala kullanıyor ben ise üzerlerine bir de s3 eskittim.Ne yazık ki en kötü malzeme kalitesi koreli arkadaşlarda.Bu arada s5 ne zaman türkiyeye gelir gecikmese bari
Daha cikmadi ki gelsin :)

LimePie

LimePie

Üye
o zaman iphone 5s alın malzeme kalitesi diyorsanız :tebessüm:

esmeran3

esmeran3

Üye
S3 de de aynı problem vardı bunda da var. Cebime sokup çıkartmaktan benim çerçevenin de alt tarafı soyuldu, kenarlarda birşey yok çünkü rubber kılıf kullanıyorum ama soyulmayı farkeder farketmez Neo Hybrit kılıf siparişi verdim.

kardeşim kılıfı nerden sipariş verdin ?

esmeran3

esmeran3

Üye
fiyat ne kadar peki ? çok beğendim kılıfı

esmeran3

esmeran3

Üye
biraz pahalı değil mi ?

esmeran3

esmeran3

Üye
hmm ama çok güzel kılıf bende almayı düşünüyorum en kısa zamanda :)

baby_face_

baby_face_

Üye
Koruyucu olarak süper. Teli gören arkadaşlarım telefonu mu değiştin diyorlar gerçekten farklı bir hava katıyor.

• Beğen
Tepkiler: esmeran3

Üst Alt