Galaxy S4 Aksesuarları

 • 21 Mart 2013
 • 636 Okunma
 • 2 Cevap

 1. Samsung'un geçen hafta piyasaya tanıttığı yeni cihazı Galaxy S4 bir çok yeni özelliği ve üstün performansı beraberinde getirdi. Galaxy S4'ü daha renkli ve daha kullanışlı hale getiren aksesuarlarla cihazı daha etkin kullanmanız mümkün. Aşağıda listelenen aksesuarlarla Galaxy S4'ünüz hem daha renkli hem de daha kullanışlı bir hale gelebilir.
  S-Band
  Siz adım attıkça adımlarınızı kaydeden S Band, yaktığınız kalori ve yürüdüğünüz mesafe gibi bilgileri kayıt altına alarak telefonunuza gönderebiliyor. Ürün, 10 metreye kadar suya dayanıklı bir yapıya da sahip.


  S-View Cover
  Flip Cover mantığının bir adım öteye taşınmış ve Galaxy S4'e uyarlanmış hali. S-View Cover ile Galaxy S4'ü dış etkilerden koruyabilirsiniz.

  Game Pad
  Bluetooth üzerinden erişimini sağlayan, kimlik denetimini ise NFC ile gerçekleştiren Game Pad, mobil oyun tutkunlarını hedefliyor.
  Wireless Charging Pad / Cover
  Telefonunuza herhangi bir kablo bağlantısı yapmadan kablosuz olarak şarj edebileceğiniz hem mat hem de stant.
  Flip Cover
  Galaxy S3'ten bu yana var olan Flip Cover'lar cıvıl cıvıl renkler ile Galaxy S4 kullanıcılarına sunuldu.
  Pouch
  Klasikleşmiş dikey girişli deri koruma kabı.
  Protective Cover+
  Güvenlik düzeyi artırılmış koruma kabı.
  HRM
  Spor esnasında nabız grafiğini telefonunuzun ekranına taşıyan bu aksesuar, Running Mate App uygulamasıyla Bluetooth üzerinden çalışıyor.
  Body Scale
  S-Health 2.0 uygulamasıyla Bluetooth üzerinden entegre çalışan bu araç, bir çeşit baskül aslında. 7 kullanıcıya kadar kayıt tutabilen ürün, kilonuzu dijital olarak takip etmenize imkan tanıyor.
   


  Yazan: sarimakas
 2. en fazla dikkatimi çeken kablosuz sarj olayı.)
   
 3. S View Cover En İyisi Sonra Hdmı Bağlantı Kablosu
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/01/2019 - 23:37