Öneri Galaxy S3 Mü? Lumia 920 Mi? Iphone 4s Mi? Htc One X Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Mü? Lumia 920 Mi? Iphone 4s Mi? Htc One X Mi?
Bu zamanda 2.el alıcam hangisini almamı önerirsiniz arkadaşlar?

Invoke

Invoke

Üye
Hangisini önerelim? Telefondan ne bekliyorsun, ne istiyorsan yazarsan daha güzel olurdu. Onun dışında herkes ben olsam şu seçerdim diye cevap verebilir; ama senin ne kadar işine yarar bu cevap?

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi
hocam kasmasın istiyorum büyük ekran istiyorum istediğim uygulamaları bulayım internet müzik onun dışında fazla oyun oynamam ama sağlam oyun oynarsamda kasmasın

mcnpl4

mcnpl4

Üye
buyuk ekran ve 4s. bana kalsa 4s bu dediklerine yakin.

Luck Star

Luck Star

Üye
büyük ekran = s3 yada htc one x
kasmasın = 4s 4s 4s

lumia da ikisinin birleşimi gibi bişe işte :D ama lumia alma bence

4s baya ileri götürür ancak sıkıcı bi telefon
s3 de baya zevkli ama virüs felan girer yavaşlayabilir

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi
s3 alırsam zaten root ve romlar atıcam zaten. birde şöyle birşey var s3 alırsam 600 liraya buldum onu alıcam kutulu faturalı temiz sadece sağ üst çerçevede darbesi var biraz. 4s için cihaz bakmadım daha ve diğer cihazlar ıcın

Luck Star

Luck Star

Üye
s3 alırsam zaten root ve romlar atıcam zaten. birde şöyle birşey var s3 alırsam 600 liraya buldum onu alıcam kutulu faturalı temiz sadece sağ üst çerçevede darbesi var biraz. 4s için cihaz bakmadım daha ve diğer cihazlar ıcın

4s i o fiyatta hayatta bulamazsın ama temiz faturalı olarak bahsediyorum

birde rom root nedir çok kısa bilgi verirmisn bende android alıcam hiç kullanmadan şuana kadar :D

4s de var şuan elimde sorun varsa sorabilirsin

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi
4s i o fiyatta hayatta bulamazsın ama temiz faturalı olarak bahsediyorum

birde rom root nedir çok kısa bilgi verirmisn bende android alıcam hiç kullanmadan şuana kadar :D

4s de var şuan elimde sorun varsa sorabilirsin

telefonu yönetiyorsun her dosyasına kadar tek yetkili kullanıcı sen oluyorsun root bu oluyor. romlar ise android geliştiricilerinin üzerinde oynama yaparak oluşturduğu dosya şöyle örnek vereyim mesela şuan normal s3ün var root yapıp bu romu yükleyebilirsin birden çok rom var. s4 gibi oluyor telefon :D

Invoke

Invoke

Üye
S3 alırsın, cm 10 kurarsın, rahat edersin.One Xde iyidir, hepsi iyidir burda. Senin istediğine bağlı, 4S ıos sonuçta, androidle uğraşmak istemiyorum diyorsan alabilirsin ama işte ekran büyük olsun demişsin 4s demişsin bir de :D , 920 enteresan bir sistem, güzel aslında, uygulamalar da artıyor; ama kime yeter işte? Bana yetmez. S3/One X arasından ben olsam One X alırdım ama ikinci el alacaksın hangisini uygun ve temiz buluyorsan onu al.

Luck Star

Luck Star

Üye
telefonu yönetiyorsun her dosyasına kadar tek yetkili kullanıcı sen oluyorsun root bu oluyor. romlar ise android geliştiricilerinin üzerinde oynama yaparak oluşturduğu dosya şöyle örnek vereyim mesela şuan normal s3ün var root yapıp bu romu yükleyebilirsin birden çok rom var. s4 gibi oluyor telefon :D

ne gerek var s4 gibi olmasına hiç sevmem o tip şeyleri . LG G2 alıcam hiç bir yasadışı bişe yapmamayı düşnüyorum . tek derdim playstore dan virüs girermi. .

birde bu root rom atarken cihaz elimde kalırmı acaba merak saldım şimdi :D

Invoke

Invoke

Üye
Yasa mı dışı? Böyle şeylerin yasası mı var? Sen al androidi bir kaç ay sonra görürüm burda rom ararsın :ehe S4 gibi olmasına gerek yok belki bu kişiden kişiye göre değişir ama bir sürü özellik ekleyebilir ya da gereksiz özellikleri uygulamaları ortadan kaldırabilir, daha stabil daha hızlı daha kendine uygun bir sistem elde edebilirsin =P

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi
S3 alırsın, cm 10 kurarsın, rahat edersin.One Xde iyidir, hepsi iyidir burda. Senin istediğine bağlı, 4S ıos sonuçta, androidle uğraşmak istemiyorum diyorsan alabilirsin ama işte ekran büyük olsun demişsin 4s demişsin bir de :D , 920 enteresan bir sistem, güzel aslında, uygulamalar da artıyor; ama kime yeter işte? Bana yetmez. S3/One X arasından ben olsam One X alırdım ama ikinci el alacaksın hangisini uygun ve temiz buluyorsan onu al.

valla hocam. s3 hazır salı günü istersem 600 liraya alıcam. one x 800 850 piyasası. 4s desen 900 civarında lumia da 850 civarlarında siz yerimde olsanız napardınız önceki telefonum s3 miniydi bugun sattım

Invoke

Invoke

Üye
valla hocam. s3 hazır salı günü istersem 600 liraya alıcam. one x 800 850 piyasası. 4s desen 900 civarında lumia da 850 civarlarında siz yerimde olsanız napardınız önceki telefonum s3 miniydi bugun sattım

Herhalde memnun kalmadın s3miniden?

Invoke

Invoke

Üye
Valla ne diyim bilemedim, biraz karasız kaldım ;ama ben olsam aradaki farka kıyar One X alırdım büyük ihtimal.

ekranı küçük geldi kasmalar şarjın kısa gitmesi falan fazla memnun kalmadım hocam
Hepsi ortalama 1gün gider. Arkadaşta One X vardı 1gün...Nexus 4 al ya :D gece gece yeni aklıma geldi =P kasmaz etmez. Ekranda yeterli, güncelleme de alır... Fiyatı da uygun... Yeter işte daha nolsun :D

Invoke

Invoke

Üye
Ben olsam nexus 4 alırdım aga :)
hocam note2de çok büyük :)

Temizi 1200den falan gidiyor diye biliyorum... Diğerlerine göre fiyatı da büyük :) Ben çıkayım, hayırlı geceler...
Nexus 4 bak derim...

Luck Star

Luck Star

Üye
hocam note2de çok büyük :)

ekran küçük geldi demedinmi :D ayrıca baya ileri atar seni . sen küçük düşünme ileriyi düşün

htx one x - s3 le günü kurtarırsın ama ilerde sıkıntı çekersin . en azındna fiyatı yakın note 2 tavsiye ederim

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi
ekran küçük geldi demedinmi :D ayrıca baya ileri atar seni . sen küçük düşünme ileriyi düşün

htx one x - s3 le günü kurtarırsın ama ilerde sıkıntı çekersin . en azındna fiyatı yakın note 2 tavsiye ederim
hocam s3 cebe sığarda note2 sığmaz :D nexus4e kafam takıldı lg nasıldır hem samsungtan gittik :D