galaxy s3 hatası çok varmış donma hat çekmeme kapanıp açılma yapılıyormuş kararsız kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biology

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s3 hatası çok varmış donma hat çekmeme kapanıp açılma yapılıyormuş kararsız kaldım
arkadaşlar s.a bu ocak ayında ben telefon alıcam fakat karar veremedım ya bu galaxy s3 hatası çok varmış donma hat çekmeme kapanıp açılma yapılıyormuş bugune kadar hep sorun yaşadım ben teknoloji yönünden artık yaşamak istemiorum yardım edin lütfen kararsız kaldım ??

amcalu1

amcalu1

Üye
arkadaşlar s.a bu ocak ayında ben telefon alıcam fakat karar veremedım ya bu galaxy s3 hatası çok varmış donma hat çekmeme kapanıp açılma yapılıyormuş bugune kadar hep sorun yaşadım ben teknoloji yönünden artık yaşamak istemiorum yardım edin lütfen kararsız kaldım ??

one x al ya da bekle one x+ al

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
arkadaşım bende dün telefon aldım.Fakat almadan önce acayip kararsızdım.Normalde ben iphone 4s istiyordum.Çevremdeki herkes s3 s3 s3 diye bağarıyordu.Ama sonunda aldım iphoneyi ve sonuna kadar mutluyum.Telefon gerçekten çok kaliteli ve çok hızlı.İşletim sistemi çok fazla donanım istemediği için doğal olarak perf. yüksek.S3ün yüksek performansı aldatmasın diyorum ben. Gerçekten muazzam telefon iphone 4s. Retina ekranına ayrıca bi hayran kaldım.

zappinger

Üye
S3 karalama kampanyasi mubarek bunlari yasayan var mi

enterneoll

enterneoll

Üye
Hiçbir takılma ses gitmeme veya hat çekmeme sorunu yok evde iphone 4 var ve iphone'a bakmıyorum bile oyuncak gibi kalıyor

mega2

mega2

Üye
Ben kullanmıyorum ama kuzenim kullanıyor, cidden bu sorunu ilkkez duydum forumdada okadar kullanan varken.

erko merko

erko merko

Üye
Öyle birşey yok tamamen uydurma.

acuxx

acuxx

Üye
arkadaşım bende dün telefon aldım.Fakat almadan önce acayip kararsızdım.Normalde ben iphone 4s istiyordum.Çevremdeki herkes s3 s3 s3 diye bağarıyordu.Ama sonunda aldım iphoneyi ve sonuna kadar mutluyum.Telefon gerçekten çok kaliteli ve çok hızlı.İşletim sistemi çok fazla donanım istemediği için doğal olarak perf. yüksek.S3ün yüksek performansı aldatmasın diyorum ben. Gerçekten muazzam telefon iphone 4s. Retina ekranına ayrıca bi hayran kaldım.

Hayırlı olsun kardeşim :)

biology

Üye
    Konu Sahibi
valla özümü korkuttular benım ya ne yapıcam kararsız kaldım ben forumlarda okudum ama şu sorunu var bu sorunu var diye normal olarak tırstım yani :( s3 ocak ayında alıcam o zaman inşallah bi sorun olmaz :D peki donma gibi şeyleri varmı ?

biology

Üye
    Konu Sahibi

babamda 4s var kardeşim gerçekten çok güzel ama ben s3 ün tipini daha çok seviyorum ama karasızım :(

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
S3 sistem özellikleri ve çıktığı günden itibaren hertürlü düzenleme ve custom romların yüklenebildiği kullanışlı bir telefon.Bütceniz var ise tabiki tavsiye edilir.Çevrenize değil teknik karşılaştırmaları göz önünde bulundurursanız daha yararlı olur sizin için.

Not:Konuda gereksiz yorumları uyarmadan silinecektir bilginize.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Tamamen uydurma haberler,şuana kadar öyle bir sorunla karşılaşmadım sallama haberler hepsi..Telefon on numara hiç sorun yaşamıyorum harbiden :)

Placebo-

Placebo-

Üye
O tür sorunlar yok. Varsa da cihaz hatalıdır.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
1 ay oldu alalı ne hat kapanması ne donma ne kapanıp açılma falan hiçbişey yok abi kim nerden uyduruyor bunları anlamış değilim..Çok ilginç harbiden.

saruman_me

saruman_me

Üye
inanma arkadaşım bu cihazda bu tür sorunlar yok katılıyorum karalama kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor sanırım hadi güncelemeden dolayı eski performansını yitirmiş olabilir de hat gitmesiyle kapanması nedir abi yok öle bir şey sallayan sağlam sallamış ama..

61semih

61semih

Üye
30 milyon satmış bir telefondan bahsediyoruz değil mi ?:naughty:

Symbianize

Symbianize

Üye
Byle sorunlar yok ama bende 4S tavsiye ederim

gunes34

Üye
bende almadan önce çok kararsızdım s3 aldım ve ne kadar doğru bir tercih yaptığımı anladım bu haberler hep yalan dolan kesinlikle mükemmel bir cihaz kesinlikle tavsiye ederim

badmus

badmus

Üye
Kim diyor o hataları bi gelsin bize. Aldığım günden beri tek bi sorunla bile karşılaşmadım. Sorunu olan varsada gelsin buraya çözüm bulalım. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Dostum her S3 aynı olacak değil bence al ama daha sorunsuz başarılı bir model istersen iPhone 5 , LG Optimus G ve Lumia 920 önerebilirim.Kullanmadım ancak öneriyorum.Htc OneX+'ı önermeme sebebim Ram sıkıntısı çekebilirsin.Bu üç cihaz S3'ten iyi olmakla birlikte sorunsuzdur da...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt