Galaxy S3 Galeri Senkronizasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Galeri Senkronizasyonu
Herkese merhaba.

Arkadaşlar bu telefonda giriş yaptığınız facebook, google gibi hesaplarınızdan resimleriniz galeriye senkronize ediliyor ve galeriden silinmiyor. Çok denedim ama kaldırmayı başaramadım :D Facebook resimlerini bir şekilde senkronize işlemlerinden hallettim ama google resimlerini bir türlü kaldıramadım, senkronizeyi iptal ediyorum yinede resimler hala galeride duruyor. Google hesabını direk kaldırmadan kaybolmuyor. Kaldırıp tekrar ekleyince yine geliyor. Facebook hesabını kaldırıp tekrar ekledim eklerken senkronizeyi iptal ettim oldu, aynı şey google için olmuyor.

Sonuç olarak bunu halletmenin yolu varmı? Googleden araştırdım biraz bulamadım.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Galeriden ayarlara gir orda facebook ismi ve gmail hesabi var bende tiklayinca secenekler aciliyor kurcaladin mi hic onlari

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Kurcaladım oradaki eşitlemeleri senronizeleri iptal ettim yinede googledeki resimler galeride

DYNAMIXX

DYNAMIXX

Üye
ben araştırdım uygulama ayarlarından galeriyi bulup verileri sildim fotolar gitti ve facebooktanda galeri güncellemesini kaldırdım ama
10 dakka sonra tekrar güncelledi geri geldi !!! :D

DYNAMIXX

DYNAMIXX

Üye
bu konu güncel kalmalı çözümleme bulan yokmu

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
ARKADAŞLAR BEN DENEDİM OLDU. ALINTIDIRRRR. 1. Adım: Menüden "Ayarlar" a girin

- - - Eklendi - - -

2. Adım: "Ayarlar" dan "Uygulama Yöneticisi" ne girin.

- - - Eklendi - - -

3. Adım: "Uygulama Yöneticisi" nde "Hepsi" ni seçin ardından "Galeri" ye girin.

- - - Eklendi - - -

4. Adım: "Galeri" den "Veriyi Sil" e basın.

- - - Eklendi - - -

5. Adım:"Veriyi Sil" e bastıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir soru ekranı gelecek "Evet" diyip tamamlıyoruz.

- - - Eklendi - - -

NOT: "Veriyi Sil" e basarken "Galeri" nin tamamı silinecek mi acaba diye korkmayın sadece internet ile sosyal ağ hesaplarınızdan senkronize edilmiş fotoğraflar silinecektir.

Üst Alt