galaxy s3 format atmak [ACİL] Lütfen yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
brN42

brN42

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s3 format atmak [ACİL] Lütfen yardım
Selam arkadaşlar.

Galaxy S3 telefonum var. Ve hafızası 10.54/11.35 gb şeklinde. Hafıza kartı yok kullanmıyorum. İnternette baktım format atmak için işlemlere. Ayarlardan fabrika ayarlarına döndüm telefon ilk aldığım gibi şeyler geldi ileri felan neyse onları geçiyorum. Bütün uygulamalar vs vs silindi. Telefonum root'lu bu arada. Fakat halen hafıza 9gb dolu gösteriyor ? Ne yapmam gerek hafıza halen . Hard format yok mu bütün herşey silinsin istiyorum SD kart üzerinde :(

- - - Eklendi - - -

lütfen yardım arkadaşlar :( telefondaki resim müziklerin yedeğini aldım bilgisayara. ama hafızanın 0 olmasını istiyorum. halen 9gb dolu nasıl format bu :(

Samet.25

normalde silinmesi lazım olmuyosa son olarak recovery den system data yap istersen sonra odinden orjinal rom yükle

brN42

brN42

Üye
    Konu Sahibi
dediklerinden bir tek kelime bile anlamadım :D pek bilmiyorum böyle şeyleri nasıl yapıcam ? telefonum rootlu bu arada

- - - Eklendi - - -

ayrıyetten şuan baktım galeride hiç birşey silinmemiş resimler duruyor müzikler videolar felan ??

Samet.25

demek istediğim teli kapatın hani root atarken recovery mod a gelıyoruz ya s3 lerde nasıl recovery moda alınıyo bılmıyorum ben tel kapalı ıken menu tusu ses acma ve power tuslarına basarak giriyom sizde böyle deneyin olursa karsınıza menu gelecek orda wipe data sonra factory reset var ona tıklayın geri gelin reboot diyin

brN42

brN42

Üye
    Konu Sahibi
evet şuan açtım öyle geldi hemen deniyorum yazıyorum buraya sonucu kardeşim

- - - Eklendi - - -

yaptım açtım telefonu yine o ilk telefonu aldığımdaki şeyleri yaptım ama hafızaya baktım yine hüsran :( 9gb dolu gösteriyor halen :(( ne yapıcam ben ya

Samet.25

belkide sistem dosyalarıdır 9 gb benim telde dahili kayıt yeri 190mb 100mb ı kendı dolduruyor sızınkıde öyle olabilir hafıza kartıda yok sonucta

brN42

brN42

Üye
    Konu Sahibi
telefonu usb ile bağladım. sonra ordan sağ tıklayıp biçimlendirdim. tamamen sıfırlandı 300 mb felan dolu alan var şuan. hiç bir resim vs vs yok. ama telefonda halen "SuperSU" uygulaması var. Root uygulamasıydı herhalde o. Root'ludur halen demi telefonum ? öyle biçimlendirdim fakat ? bir sorun olmaz herhalde

Samet.25

olmaz. supersu veya superuser,ikisinden birinın uygulaması menude varsa rootludur telefon

brN42

brN42

Üye
    Konu Sahibi
evet hocam SuperSU var şuan programlarımı yüklüyorum. önerdiğiniz yapmamı gereken bir işlem veya program var mı ?

Ali58_58

Ali58_58

Üye
arkadaşım sen bir telefonu kapa ses açma menü telefonu açma tuşuna bas recovery menüye gel ordan wipe data wipe cache yap menü ile seçersin ses tuşları ile aşağı yukarı yaparsın

xcolakx

Üye
arama yaptigin yere *2767*3855# factory resettir ben yaptim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt