Galaxy S3 çalışmayan oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lemaynak

lemaynak

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 çalışmayan oyunlar
merhaba
belli bir süre çalışan sonrasında da açılmayan bazı oyunlarım var;
dungeon hunting3: belli bir lvl ilerledikten sonra oyun artık açılmamaya başladı, başta açılır gibi yapıyor ama tekrar başa dönüyordu sildim sonrasında...
angry birds; bende 2 bölüm yüklü space ve starwars baya ilerlemiştim. Sonradan başta açılır gibi yapıyor sonra tekrar baştan başlamaya başladı.

ANGRY BIRDS i ancak şu şekilde açılabiliyor. İnterneti kapattığım zaman giriyor oyuna :D
acaba reklam engelleme programı var dicem yüklü bişey göremedim. çünkü tam raklam sayfası açılırken resatıyor kendine...

muharremkol

muharremkol

Üye
Oyunları nerden indirdiğinde önemli marketten indirilen oyunlarda böyle bi sorunun olacağını zannetmiyorum açıkcası. En son bi çözüm bulamıyorsan fabrika ayarlarını geri yükle bişeyciği kalmaz :)

lemaynak

lemaynak

Üye
    Konu Sahibi
Oyunları nerden indirdiğinde önemli marketten indirilen oyunlarda böyle bi sorunun olacağını zannetmiyorum açıkcası. En son bi çözüm bulamıyorsan fabrika ayarlarını geri yükle bişeyciği kalmaz :)

marketten indirdim hepsini, sorun kendilerinden kaynaklışymış; mesela Angry Birds bu konuyu açtığımdan bu yana 2 günceleme yaptı ve şuan hata düzeldi.

foreverthe

foreverthe

Üye
Wild blood :off: Apksi var indirilmiyor ama indirme ekranı gelicekken menüye geri dönüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt