galaxy s2 tv out....yardım

Sponsorlu Bağlantılar

akrep81

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s2 tv out....yardım
Arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi galaxy s2 de tv out özelliği eski tvlerde için geçerli değil.Yani s video çıkışı(3 renk tv girişi olan sarı kırmızı beyaz kablo) yok.Fakat farklı bir çevirici veya yazlım ile;ki yazılım olucağını zannetmiyorum bir çözümü varmıdır.Bu konuda malesef bazı galaxy s2 olan arkadaşların sıkıntı çektiğini iyi biliyorum.

BİLGİSİ olan arkadaşkar var ise yorumlarnızı bekliyorum

oguzhantasdemir

oguzhantasdemir

Üye
Bağlayacağınız TV, eski tüplü (CRT) TV'ler değilse, konverter bile kullansanız alacağınız sonuç aşırı berbat olacaktır. Zaten S-video ile oluşan görüntü maksimum 720x576i (interlaced, titremeli) olacaktır ve pratik kullanımda (düşük çözünürlük ve cansız renkler ile film seyretmek dışında) fazla işe yaramayacaktır.

Eğer LCD veya plazma TV'ye bağlayacaksanız bu çözümü hiç düşünmeyin bile. S-video ile gelen PC görüntüsü ciddi anlamda hayal kırıklığı yapacaktır.

am ben yine iki ürün buldum istediğin işi yapar
bu( ) ürünle ( ) bu ürünü birleştirince deiğin olur

leo3577

Üye
ilk linkdeki ürünü tam anlıyamadım 2 linkdeki ürün de benim istediğim işe yararmı onuda zannetmiyorum.fakat ilgin için sağol

oguzhantasdemir

oguzhantasdemir

Üye
ilk ürün hdmi ı vga ya ikinci üründe vga yı s-videoya dönüştürüyor.

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
hacı pixellenme olur bağlarsan

murat0288

murat0288

Üye
kardeş ilk önce senin tv nin girişine göre kablo bulman lazım. s2 nin çıkışı mikrousb ve tv nin girişi hdmı olması lazım.s video yada scart yada vga ile işin yok. ve bunun adıda s2 otg kablo o yüzden fazla beynini kurcalama bu şekilde araştır sitelerde kablo satılıyor....

akrep81

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ilk önce senin tv nin girişine göre kablo bulman lazım. s2 nin çıkışı mikrousb ve tv nin girişi hdmı olması lazım.s video yada scart yada vga ile işin yok. ve bunun adıda s2 otg kablo o yüzden fazla beynini kurcalama bu şekilde araştır sitelerde kablo satılıyor....

arkadaşım ben sadece usb bağlamak için kullanılan kablodan buldum ve sipariş verdim.Ama s video için tv out benzeri bir dönüştürücü bulamadım..

akrep81

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR bu kablo olabilir diye düşünüyorum ama bunu türkiye den alamazmıyım acaba..?

akrep81

Üye
    Konu Sahibi
Cevabı bilen varmı

mancukya

Üye
Hangi cevap ya Scart adaptor almayi düsünemiyormusun ? Senin tvde kablolari takicak giris yoksa Scart girisi vardir oda yoksa 20 senelik tv kullaniyorsun demektir zaten.
5 10 liraya scart griisi alicaksin o scart girislerinde kabloyu takicagin ayni renkte girisler var.
Normalde hdmi cikisi ile performans alirsin S2 icin ama scart adaptor ilede baglanti yapabilirsin.

Üst Alt