Galaxy S2 I9100 [jb] 4.1.2 Omega Rom V20... Yine Kalitenin Içindeyim :)

Sponsorlu Bağlantılar

alastor28

Üye
Rom Türkçe dil desteği var mı ?
yoksa telefon ingilizce mi oluyor ?

alastor28

Üye
Selamlar bu rom Türkçe mi ?

hakanaras04

Üye
benim telefonum bu rottan sonra hiç açılmadı Custom wiffe çıktı ordaki bütün kutucukları işaretledim hiç sorun yoktu en son rebot çıktı ona bastım bir daha açıkmadı

teto_sefa

Üye
brick olmuş olabilir telefonnuz

custave

custave

Üye
benim telefonum bu rottan sonra hiç açılmadı Custom wiffe çıktı ordaki bütün kutucukları işaretledim hiç sorun yoktu en son rebot çıktı ona bastım bir daha açıkmadı

videoda 3 dk 22 ci saniyeden sonra nasil yuklendigini gösteriyo aynisini yaptiysan bi sorun olmamasi lazim

http://m.youtube.com/watch?v=fWBPgZP53L0

hakanaras04

Üye
Yanlis yaptigimi sanmiyorum. Telefon hiç açılmıyor sangi batarya yokmus gibi

hakanaras04

Üye
videoyu izledim bende aynen yaptım yanlız hiç bir kutucuk boş brakmadım

yakup_

Üye
hocam lütfen odinle yukleyebilecegimiz bir rom paylasirmisiniz kaliteli bisi olsun ... simdiden tskler

m_uzun6

m_uzun6

Üye
Hocam bunun aynisi olmasada en azindan android 4.1.2 ve multi windows olaninin ve odin ile kolayca yuklenenini paylasirsan cok memnun oluruz simdiden tesekkurler

- - - Eklendi - - -

birde ilk link para istiyor digeri bozuk başka bir link varmı?

custave

custave

Üye
Hocam bunun aynisi olmasada en azindan android 4.1.2 ve multi windows olaninin ve odin ile kolayca yuklenenini paylasirsan cok memnun oluruz simdiden tesekkurler

- - - Eklendi - - -

birde ilk link para istiyor digeri bozuk başka bir link varmı?

bildigim kadar odinle yok

http://omega-roms.net/blog/?page_id=980

m_uzun6

m_uzun6

Üye
dosyayı indirdim beni facebook yada skype den ekleyebilirmisin senin anlatımınla direk yapmak istiyorum

- - - Eklendi - - -

ses arttırma+ power+ home tuşlarına basılı tutarak açtım reseti ve cache yi yaptım fakat sadece sd cart dan okuyo dosyaları bu dizini nasıl degiştircem?

custave

custave

Üye
dosyayı indirdim beni facebook yada skype den ekleyebilirmisin senin anlatımınla direk yapmak istiyorum

- - - Eklendi - - -

ses arttırma+ power+ home tuşlarına basılı tutarak açtım reseti ve cache yi yaptım fakat sadece sd cart dan okuyo dosyaları bu dizini nasıl degiştircem?

izle
http://www.youtube.com/watch?v=fWBPgZP53L0&feature=youtube_gdata_player

m_uzun6

m_uzun6

Üye
onun recovery ile benim menü aynı degil onunkindenmi indiicem?

dj_18

Üye
Arkadaslar hala sim lock hatasi aliyorum bi yardim edin galaxy sim unlock falan bi ise yaramio

- - - Eklendi - - -

niye artik kimse yardimco olmuo symbian kullnirken herkes kosturirdu biri yardim talebinde bulununca

cardanadam

cardanadam

Üye
arkadaşlar ben bu romu yükledim benim id değişti allahtan yedegi var ama geri dönmedim bu şekilde kalmasımı daha iyi yoksa orjinal id ye dönmemi gerekiyor lütfen acil cevap verin bir sorun çıkmasın

Osmanlı Evladı

Osmanlı Evladı

Üye
Arkadaşlar az önce bu romu yüklemeye çalıştım. Ama telefon rom yüklenirken bir anda kesildi ve restart attı. Sonra hiç açılmadı. Şu anda sadece açılırken rootlu olduğu için bir simgede kalıyor ve açılmıyor. Lütfen yardım edin arkadaşlar. Telefon kullanılamıyor şu anda...

m_uzun6

m_uzun6

Üye
Aynisi banada oldu telefonun bataryayi cikarip telefonu kapat sonra acarken yine recovery moda alip ayni seyleri al vu sefer olacaktır

custave

custave

Üye
Omega I9100 v20.1 XWLSD Final JB 4.1.2

Üst Alt