Galaxy s2 4.1.2 yuklettim bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kemhir

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s2 4.1.2 yuklettim bakarmısınız
Arkadaşlar az once telefoncudan 4.1.2 ti yuklettim ve inanılmaz hızlı. Aklıma takılan bir sey var turkiyeyebgelmeyen sistemi nasıl yuklemis olabilir root atmısmıdır atmıssa nasıl ogrenirim

avcitalip

avcitalip

Üye
Arkadaşlar az once telefoncudan 4.1.2 ti yuklettim ve inanılmaz hızlı. Aklıma takılan bir sey var turkiyeyebgelmeyen sistemi nasıl yuklemis olabilir root atmısmıdır atmıssa nasıl ogrenirim

4.1.2 sızıntı romu var en son ve bu rom rootlu sanırım :oke:

kemhir

Üye
    Konu Sahibi

4.1.2 sızıntı romu var en son ve bu rom rootlu sanırım :oke:

Arkdaşım daha yeni titanium bakupu indirdim root yetkisi saglanamadi felan dedi. Peki sızıntı ile orginalin arasında ne fark var

lobi55

lobi55

Üye
hani 3 matda turkiye icin guncelleme gelicekti

barisim

Üye
Hiç fark yok. İtalya sızıntı sürümünü yükleyin. Ben yükledim. Canavar gibi. Telefon uçuyor

serdar_gs

serdar_gs

Üye

S3 için 4.1.2 henüz türkiye romu gelmemişken bende polonya romunu indirip kurmuştum o basit birşey. İnternetten indir programla kur vs. S2 için hangi ülkelerde çıktı 4.1.2 bilmiyorum ama bende arkadaşımın S2 sine ispanya 4.1.2 orjinal romu indirip kurdum kullanıyor. Yani illa türkiyede çıkacak öyle kurulacak birşey değil. Samsung ülke ülke çıkarıyormuş zaten belli zaman aralıklarıyla. Rootlu değildir. Root bende hiç yapmadım ama yaptıktan sonra super user gibi bi simge oluyormuş uygulamalar menüsünde. ve şimdi biz buradan hangi romu kurdu root yaptımı bilemeyiz :D

kemhir

Üye
    Konu Sahibi
hmm anladım arkadaslar peki hangi ulkenin romu kurulu bende onu nasıl bilirim yardım edermisiniz merak ettim ama suan telefon cok stabil calisiyor

serdar_gs

serdar_gs

Üye
hmm anladım arkadaslar peki hangi ulkenin romu kurulu bende onu nasıl bilirim yardım edermisiniz merak ettim ama suan telefon cok stabil calisiyor

Ayarlardan - Cihaz Hakkındaya gir orada bilgiler yazar. Android Sürümü, Ana bant Sürümü, Yapım Numarası vs yazarsan anlayan arkadaşlar cevaplayabilir. Muhtemelen 4.1.2 orjinal İspanya yada İtalya sürümüdür ve root yoktur. O şekilde kullanmanında hiç bir sakıncası yok :)

61semih

61semih

Üye
ilk çıkan sızıntıyı yüklemiştim.bir kaç aydır da omeva 19.2 rom kullanıyorum gayet güzel çalışıyor.4.1.2 ye ek olarak note 2 deki çoklu penceresi,üst bildirim panel özelleştirme vb özelliklerde mevcut.
geç bile kalmışsınız.
cihazın rootlu olup olmadığını supersu yükle titanium bacup ,root explorer benzeri programları kur anlarsın.

kemhir

Üye
    Konu Sahibi
ilk çıkan sızıntıyı yüklemiştim.bir kaç aydır da omeva 19.2 rom kullanıyorum gayet güzel çalışıyor.4.1.2 ye ek olarak note 2 deki çoklu penceresi,üst bildirim panel özelleştirme vb özelliklerde mevcut.
geç bile kalmışsınız.
cihazın rootlu olup olmadığını supersu yükle titanium bacup ,root explorer benzeri programları kur anlarsın.

Evet atkadasim titanium bakuptan anladım.

Anabant surumu. İ9100XXLQ5
Yapım numarası. İ9100JZO54K.İ9100XXLSJ

Arkadaslar siz daha iyi anlarsınız bu hangi ülkenin romu merak etmeye başladım.
Daha once kullananlar ilerde herhalgi bir hata veriyormu

yunusbulet

yunusbulet

Üye
arkadasim merak ettiysen telefonu fabrika ayarlatlrina sifirla acilista handi dil varsa o ulkenin romudur.

czlego

Üye
O değil de hani 3 Martta geliyordu bu. Farklı yollarla yüklemedim. Güncellemeyi bekledim hala gelen giden yok.

yunusbulet

yunusbulet

Üye
bilemicem

kemhir

Üye
    Konu Sahibi
arkadasim merak ettiysen telefonu fabrika ayarlatlrina sifirla acilista handi dil varsa o ulkenin romudur.

Arkadasim aklimdan gecmedi degil. Butun ayarlar sifirlanacak belki verilerde silinice gerek yok ben sadece bilen varmiki diye sordum.

yunusbulet

yunusbulet

Üye
iyi sen bilirsin

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Anabant surumu. İ9100XXLQ5
Yapım numarası. İ9100JZO54K.İ9100XXLSJ

Arkadaslar siz daha iyi anlarsınız bu hangi ülkenin romu merak etmeye başladım.
Daha once kullananlar ilerde herhalgi bir hata veriyormu

'9100XXLSJ' googleden baktım bunun için test sürümü yazıyor. Bence daha sağlıklı olması açısından test sürümü olmayan bir ülke sürümünü indirip kur yada bir kaç gün bekle forumda gördüğüm kadarıyla S2 4.1.2 romu 3 martta gelecek denilmiş arkadaşlar çıkmasını bekliyor onu kurarsın.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Arkadaşlar hafıza kartına taşıma olayı varmı s2 de 4.1.2

kemhir

Üye
    Konu Sahibi
'9100XXLSJ' googleden baktım bunun için test sürümü yazıyor. Bence daha sağlıklı olması açısından test sürümü olmayan bir ülke sürümünü indirip kur yada bir kaç gün bekle forumda gördüğüm kadarıyla S2 4.1.2 romu 3 martta gelecek denilmiş arkadaşlar çıkmasını bekliyor onu kurarsın.

Peki bunu eski haline nasil dondurebilirim fabrika ayari olurmu veya turkiyenicin cikan yazilim bana gelirmi..

Bunda pek sıkıntı goremedim test surumu ise dedigim gibi bunu ben nasil eaki haline donderecegim cunku telefoncu yapmisti

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Peki bunu eski haline nasil dondurebilirim fabrika ayari olurmu veya turkiyenicin cikan yazilim bana gelirmi..

Bunda pek sıkıntı goremedim test surumu ise dedigim gibi bunu ben nasil eaki haline donderecegim cunku telefoncu yapmisti

Eski haline döndürmek için rom indirim odinle kurman lazım. Fabrika ayarları yaptığında sadece telefon içeriği ayarlar vs silinir rom aynı kalır. Şu an ki romu kullanırkende türkiye romu güncelleme olarak gelmez. Tek çare romu indirip odinle kurmak.

kemhir

Üye
    Konu Sahibi
Eski haline döndürmek için rom indirim odinle kurman lazım. Fabrika ayarları yaptığında sadece telefon içeriği ayarlar vs silinir rom aynı kalır. Şu an ki romu kullanırkende türkiye romu güncelleme olarak gelmez. Tek çare romu indirip odinle kurmak.

Ben telefoncuya yaptirmistim romu indirmen gerek derken orginal romu nereden bulacam arkadasim pek anlamam ben o islerden sanirim yaptirdigim telefoncu yapar ama kendim yapsam nasil yapacam sitesi varsa link atarmisin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt