Galaxy Note 2 Üzerinde Note 3 Özellikleri (%100)

Sponsorlu Bağlantılar

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Note 3 özelliklerinin hepsini tek rom içinde isteyenler şu linke göz atabilir:

Not: 3.1.1 versiyonunu indirmenizi öneririm.3.2 de birtakım sorunlar var.

serdar_gs

serdar_gs

Üye

ne gibi sorunlar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Reset atma fc. Hataları verme hangouts güncellenmemesi vsvsvs..
hangoutla ilgili var bi sıkıntısı bende kurulumda seçtim ama açılışta yoktu var olduğundada bi resette tekrar hangout görünmemeye başlıyor da reset atma hiç yaşamadım fc sadece ayarlarda hassaslık ayarında

cepislam

Üye

Kardeş indirdim bayağı araştırdım ama yapamadım.Daha önce de hiç yapmadım.Şu işi öğrenmem lazım artık. Şimdi 3-5 cümleyle anlatır mısın nasıl olacak?Yazdığın kısa yazından yola çıkarak gerisini araştırırım ben. Dosya indi. Bu aşamada bunu telefona nasıl yüklerim.MD5 dosyası değil ki odin ile yapabileyim. Odinle olmayacaksa nasıl olacak. O linkte adamın nasıl yaptığına baktım. Ses + menü + power tuşları ile açılan menüde adamınki gibi bol seçenek yok ki telde nasıl olacak bu iş.

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş indirdim bayağı araştırdım ama yapamadım.Daha önce de hiç yapmadım.Şu işi öğrenmem lazım artık. Şimdi 3-5 cümleyle anlatır mısın nasıl olacak?Yazdığın kısa yazından yola çıkarak gerisini araştırırım ben. Dosya indi. Bu aşamada bunu telefona nasıl yüklerim.MD5 dosyası değil ki odin ile yapabileyim. Odinle olmayacaksa nasıl olacak. O linkte adamın nasıl yaptığına baktım. Ses + menü + power tuşları ile açılan menüde adamınki gibi bol seçenek yok ki telde nasıl olacak bu iş.
İlk önce rootlaman ve Custom recovery (CWM,Phliz) gerekli.Şu video sana rehberlik edecektir.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

videoda adamın gösterdiği yerlerde kullanacağın dosyalar:

CF-Auto Root :

Recovery :

Odin Programı:

Kolay gelsin.

cepislam

Üye
İlk önce rootlaman ve Custom recovery (CWM,Phliz) gerekli.Şu video sana rehberlik edecektir.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

videoda adamın gösterdiği yerlerde kullanacağın dosyalar:

CF-Auto Root :

Recovery :

Odin Programı:

Kolay gelsin.
Kardeş videoyu izledim dosyalar aynı değil.Senin verdiğin dosyaları indirdim.İkisi de md5 dosyası. Şimdi bu iki dosyayı odin ile yükleyeceğim.md5 olduğuna göre sanırım bunları PDA bölümüne seçip yüklemeliyim.Anlamadığım ise iki dosya var.İkisini ayrı ayrı mı yükleyeliyim yoksa önce biri sonra biri mi?Veya odinde birini PDA'ya birini başka bir kısma mı seçmeliyim bootloader gibi?Bunu yazarsan gerisi kafamda oluştu.Sana zahmet üşenme de şu sorumu da bir cevapla.

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş videoyu izledim dosyalar aynı değil.Senin verdiğin dosyaları indirdim.İkisi de md5 dosyası. Şimdi bu iki dosyayı odin ile yükleyeceğim.md5 olduğuna göre sanırım bunları PDA bölümüne seçip yüklemeliyim.Anlamadığım ise iki dosya var.İkisini ayrı ayrı mı yükleyeliyim yoksa önce biri sonra biri mi?Veya odinde birini PDA'ya birini başka bir kısma mı seçmeliyim bootloader gibi?Bunu yazarsan gerisi kafamda oluştu.Sana zahmet üşenme de şu sorumu da bir cevapla.

İkisinide pda dan yükleyeceksin.Videodaki dosyaların aynı olmaması normal çünkü videodaki cihaz N7105.Ama prosedür aynı değişen birşey yok.

Önce root olanı pda dan yükle.Tel yeniden başlayacak rootlanılsınmı falan diyecek tamam diyecen.Telefon açıldıktan 1 dk sonra falan kapat yine download menüsünden ikinci dosyayı (recovery) pda dan yükle.Tamamdır.

cepislam

Üye
İkisinide pda dan yükleyeceksin.Videodaki dosyaların aynı olmaması normal çünkü videodaki cihaz N7105.Ama prosedür aynı değişen birşey yok.

Önce root olanı pda dan yükle.Tel yeniden başlayacak rootlanılsınmı falan diyecek tamam diyecen.Telefon açıldıktan 1 dk sonra falan kapat yine download menüsünden ikinci dosyayı (recovery) pda dan yükle.Tamamdır.
Kardeş çok teşekkür ederim.Her şey tamam.Şimdi tek bir sıkıntım var.Kalemin tuşuna basınca kalem özellikleri açılmıyor.Acaba yüklerken bir şeyi seçmeyi filan mı atladım.Ya da sonradan mı yükleyeceğim.Neden çalışmıyor?

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş çok teşekkür ederim.Her şey tamam.Şimdi tek bir sıkıntım var.Kalemin tuşuna basınca kalem özellikleri açılmıyor.Acaba yüklerken bir şeyi seçmeyi filan mı atladım.Ya da sonradan mı yükleyeceğim.Neden çalışmıyor?
Ayarlarda onunla ilgili bir seçenek var.Şimdi tam olarak nerede olduğunu hatırlamıyorum ama ayarları kurcalarken bulacağına eminim.

zangoo

zangoo

Üye
s pen menüsü olacak,temassız kontroller menüsü

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye

Bourboon34

Üye
Arkadaslar kurdum gayet güzel oldu. Oldu olmasına ama, eposta durduruldu-weather widget durduruldu hatası veriyor. Eposta olmazsa olmaz. Birde internet tarayıcı çalışmıyor. Yalnızca chrome çalışıyor. Yardımcı olabilirmisiniz rica etsem.Bu konuda yarımcı olacak kimse yokmu Arkadaşlat?

frterk

frterk

Üye
merabalar paylaşım için teşekkürler :alkis:alkis. klavye sorunum var sadece bu romun üstüne note 3 stock keyboard kurdum ama emojiler '?' olarak görünüyor... :sos:sos

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
merabalar paylaşım için teşekkürler :alkis:alkis. klavye sorunum var sadece bu romun üstüne note 3 stock keyboard kurdum ama emojiler '?' olarak görünüyor... :sos:sos
Benim verdiğim klavye var diğer klavyeler sıkıntılı onu kullanarak duzeltebilirsin bende sıkıntı yok

Üst Alt