galaxy mini 5570i çöktü

Sponsorlu Bağlantılar

samtrat

samtrat

Üye
    Konu Sahibi
galaxy mini 5570i çöktü
arkadaşlar bende 2 tane galaxy mini var birtanesinde cm7.1 yüklü hiç bir problemi yok diğerinde normal stock roomu kuruluydu stock room kurulu telefona room manager kurmaya çalıştım telefon çöktü costum room yüklemeye çalıştım kabul etmedi servise götürdüm o da yükleyemedi açmaya çalıştığımda sadece samsung yazısı geliyor başka da bişey yok gereksiz konu açtığım için kusura bakmayın ama baya bi araştırdım bir sonuç alamadım..yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa sevinirim

slvestre-99

Üye
hocam telefon rootsuz sekilde bazi root uyulgulamalari cokertebilir odin ile rom atmayi calisin ve birde telefon brick de olmus olabilir

El Hadimi

El Hadimi

Üye
SEs Kısma + Güç Tuşu + Orta Tuş Basılı Tutun Odin Açın Ve Telefonunuza Uygun Sitemi Yeniden Yükleyin Umarım İşleriniz Yolunda Gider !

tayrebaz

Üye
kardeş hiçbir forumda gt-s5570i için anlatım olmadığı için anlatım hazırladım yönetici onayı bekliyor onay alınca cihazına yüklersin. :oke:

wwwhmz

wwwhmz

Üye
hocam telefon rootsuz sekilde bazi root uyulgulamalari cokertebilir odin ile rom atmayi calisin ve birde telefon brick de olmus olabilir
brick olsa hiç bir şekilde açılmaz kardeş lütfen arkadaşı korkutma

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bende 2 tane galaxy mini var birtanesinde cm7.1 yüklü hiç bir problemi yok diğerinde normal stock roomu kuruluydu stock room kurulu telefona room manager kurmaya çalıştım telefon çöktü costum room yüklemeye çalıştım kabul etmedi servise götürdüm o da yükleyemedi açmaya çalıştığımda sadece samsung yazısı geliyor başka da bişey yok gereksiz konu açtığım için kusura bakmayın ama baya bi araştırdım bir sonuç alamadım..yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa sevinirim
rom:
cwm:
root:
önce root dosyasını flaşla
sonra cwm dosyasını flaşla
sonra romu kur umarım yardımcı olabilmişimdir :)

tayrebaz

Üye
brick olsa hiç bir şekilde açılmaz kardeş lütfen arkadaşı korkutma

- - - Eklendi - - -

rom:
cwm:
root:
önce root dosyasını flaşla
sonra cwm dosyasını flaşla
sonra romu kur umarım yardımcı olabilmişimdir :)

Yanlış biliyorsun kardeş soft Brick ve hard Brick var soft Brick te açılır.

El Hadimi

El Hadimi

Üye
Yanlış DOsyayı Verme Creed Rom sadece galaxy y içindir sakın yükleyeyim deme !

samtrat

samtrat

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yardımcı olmaya çalıştığınız için çok teşekkür ederim stock room u servis kuramadı costum roomların hepsini denedim olmuyor daha doğrusu cwm 5 yüklenmiyor onun için room yüklenmiyor. neden stock room da costum room gibi kurulmuyor anlamadım. androide ait bende çok şey var bende çok konu açacağım ana evde internet yok cepten bukadar. yardımlarımız için çok teşekkür ederim....

El Hadimi

El Hadimi

Üye
creed rom 2 şekildedir ve portlar uyumlu olmuş olabilir telefon hakkında bölümüne girerseniz Gt-s5360 yazacakır !

samtrat

samtrat

Üye
    Konu Sahibi
sağolun kardeş teşekkür ederim

samtrat

samtrat

Üye
    Konu Sahibi
Yaptirdik en sonunda hepinize tesekkur ederim hakkiniz odenmez adam 5570 romu yuklemeye calismis sonradan duzeltti isi. Cok tesekkurler.

alexandrumee

alexandrumee

Üye
ben ince ayrıntısına kadar yazdım 4 haftadır onay bekliyor Şehriyar bi konuya sahip çık !!

samtrat

samtrat

Üye
    Konu Sahibi
anlamadığım bişey biz evde atmaya çalışıyoruz o adam serviste nasıl atamıyor hayret ediyorum. neyse problem çözüldü şükürler olsun . yalnız bir sorum olacak acaba stock roomunda costum room gibi kurulumu elle yapılamazmı. yada stock room kurulu telefonda room manager kullanaraktan kopyalama yapsak ve dosyayı sitede paylaşsak başka telrfona da kurulur mu?

tayrebaz

Üye
anlamadığım bişey biz evde atmaya çalışıyoruz o adam serviste nasıl atamıyor hayret ediyorum. neyse problem çözüldü şükürler olsun . yalnız bir sorum olacak acaba stock roomunda costum room gibi kurulumu elle yapılamazmı. yada stock room kurulu telefonda room manager kullanaraktan kopyalama yapsak ve dosyayı sitede paylaşsak başka telrfona da kurulur mu?

Kardeş sadece yedeğini geri yüklebilirsin oda eğer cihaz brick olmuşsa bir işe yaramaz, bu arada custom rom lazım mı

samtrat

samtrat

Üye
    Konu Sahibi
costum room ları araştırıyorum mini s5570 için en iyi room hangisi onu denemek istiyorum arkadaşlarım telefonlarına da aynısını istiyor bu sitenin adresini verdim buradan aradıklarını bulurlar gerçekten bu sitede herkez anında yardım ediyor hiç bir konu havada kalmıyor helal olsun yapılan işin hakkını veriyorsunuz.

Üst Alt