Galaxy Mini 2 rom sorunu

• 30 Ağustos 2014
  • 728 Okunma
  • 22 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar dün 4.3.1 romu atacaktım romu attım cwm ile açılırken her zamanki gibi dönen yuvarlakta(ismini hatırlayamadım)kaldı bende batarya çıkarıp taktım ondan sonra açılmadı telefon.Bende stock rom attım telefona bu seferde titreyip yeniden başlıyor.En önemli sorun da cwm açılmıyor sadece download mod açılıyor.Lütfen yardım edin.Cwm'de rom var fakat açamıyorum.Stock romda açılmıyor ne yapacağımı bilmiyorum.Yardım lütfen...
    ---
    Yokmu yardım telefonu kullanamıyorum.
    ---
    Acill arkadaşlar

Yazan: dogukan-
  2. Tel Muhtemelen Soft Brick Olmuş Forumda Aratırsan Brick Diye Bulabilirsin Nasıl Çözeceğini

3. Çok kişi kullanmıyor bu telefonu bulunamadı diyor
    ---
    Yokmu yardım çoğu konuya yazıyorsunuz bir yol gösterin lütfen @The Shadow bi gel blki sen bilirsin

4. Odinle stock rom atınca cwm gider zaten stock recovery gelir ordan da wipe yapabilmen lazımdı :hmmm

5. Tuş kombinasyonu çalışmıyor neden bilmiyorum neden olabilr

6. Bilmem :hmmm Tuşlarda sorun olamaz heralde :hmmm

7. Açılmıyor

8. kardes titreyip bastan acılıyosa bataryayı cıkar bekle tak sonra tus kombinasyonlarını duzgun yap eger yine olmazsa stogu tekrar at oyle yap

9. @avast @NeW-MaN abiler sizde bir bakın belki bilirsiniz
    ---
    Stock rom çok kurdum firmware mi neymiş onu da kurdum gene aynı anlamıyorum tuş mu çalışmıyor

10. valla bende yasadım aynı sorunu ama nasıl duzelttim inan cok oldu ustunden sen bi bataryayı cıkart telefonda güç kalmasın 5 saniye sonra tekrar tak recovery modda ac yanlıs tusa basıyo olabilirsin bu arada unutma dene baya bi

11. Her zaman yaptığım şey nasıl olmuyor bilmiyorum tuşları iyice kontrol ettim genede açılmıyor.Sen nasıl yaptığını hatırlayabilirsen yazarsın teşekkürler ilgilendiğin için.Ben biraz daha deneyim ama 2 gün olacak açılmıyor :vur:vur:vur:vur:vur:vur:off::off::off::off:

12. hocam sakin kafayla yapın bence tuslarda bişeyi atlıyorsunuz deneyin aklınıza gelen herseyi anca oyle olur cunku

13. ses kısma ses açma home power bunlara basmıyormuyuz? İşin garibi bunu denedikten sonra download ve normal olarak da açılmıyor batarya çıkarmak gerekiyor
    ---
    Hatırlayabildin mi nasıl yapıldığını?Telefonu kullanamıyorum.Acil bir durum falan olursa arayamam da kimseyi :D
    ---
    Güncel arkadaşlar

14. cwm moduna al teli. wipe data cache yap .sonra advanced gir wipe dalvik cache tıkla sonra yes tıkla. telefonu yeniden başlatmadan dowloand moda al stock romu yükle.

15. Cwm modunun açılmadığını belirtmiştim... Açılsa rom var içinde ama açılmadığı için sorun yaratıyor.Bunun hakkında varmı yapabileceğimiz bişey?

16. odinle orjinal romu at. odin telefonu başlatırken cwm moduna gir. sonra wipe data cache yap . advanced gir wipe dalvik cache tıkla sonra yes tıkla.

17. Cwm modu açılmıyor işte stock rom atıyorum hemen moda almaya çalışıyorum ama açılmıyor.
    ---
    Konu güncel arkadaşlar kısaca özetliyeyim konuyu:Cwm recovery modu açılmıyor.

18. Bayagi ugrastim ve bir sekilde cwm modunu acmayi basardim.Sonra wipeleri yaptim telefon acildi.Yani konu kilitlenebilir. @Nextman yardim etmeye calisan herkese tesekkur ederim.

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Nasil yaptigini yazarsan ayni sorunu yasayan diger arkadaslarda bu konuyu gorup sorunu duzeltebilirler :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    dogukan- bunu beğendi.
  20. Dedigim gibi birden acildi ama soyle soyleyeyim: Power tusuna bastim titredigi zaman cwm tus kombinasyonunu yaptim ekran 2 kere parladi(cwm surumunden oyle)sonra acildi.Bende wipe data,cacheyi yaptim telefon acildi.Sonra kernel falan yukledim iste oralara gerek yok

Mobil cihaz ile gönderdi
    The Shadow bunu beğendi.
Yüklüyor...
16/10/2018 - 00:41