OS olmadan şarj almıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Galmahar1

Üye
    Konu Sahibi
OS olmadan şarj almıyor
Merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu umarım doğru yere açmışımdır çünkü internete bağlanabildığım tek cıhazım telefonumdu, dun Samsung grand neo cıhazıma ROM attım twrp ile cm11 cihaz açılırken sol üst köşede ünlem filan cıkıyodu aldırmadıım sonra şarj bitti ve telefonun kapandı ve bı daha telefonu acamadım bootloaderda kaldı hep romu bastan attım cachelerı wıpeladım ama nafile en sonunda dalgınlIgıma geldi OS ile bırlıkte datalarıda sılınce ROM dosyasını da silmiş oldum pcden tekrar atabılırım lakin telefon şarj almıyor sol üst köşede hala ünlem var ve telefonu şarjda takınca sürekli gidip geliyor hıc dolmuyor ıs nedeni ile acılıyetım var yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim
Yardım edebilecek yok mu cidden acil

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Grand neo yanlış bilmiyorsam pili çıkabiliyor
Pili dışarıda sarj edip telefona takarsanız sanırım rom atana kadar pili dayanır

ibrother

ibrother

Üye
Orjinal romu flaşla, yada akıllı şarj ile pili dışarıdan şarj edip dene.

Galmahar1

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal romu flaşla, yada akıllı şarj ile pili dışarıdan şarj edip dene.
evet dediğiniz gibi dışardan şarj ettim fakat şuan Twrp de adb sideload da bile görmüyor pc telefonu nasıl orjinal rom u flashlayabilirim

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
evet dediğiniz gibi dışardan şarj ettim fakat şuan Twrp de adb sideload da bile görmüyor pc telefonu nasıl orjinal rom u flashlayabilirim
Usb portu zarar görmüş olabilir
Varsa TWRP den flashlanabilen stock romu(modifiye edlilmiş stock rom da olabilir) indirip flashlayın(telefon üzerinden)

eğer telefon açıldıktan sonra da görmüyorsa portta sorun var

Galmahar1

Üye
    Konu Sahibi
Varsa TWRP den flashlanabilen stock romu(modifiye edlilmiş stock rom da olabilir) indirip flashlayın(telefon üzerinden)

tek sorunum telefona rom indirememek hocam şuan telefon OS olmadığından zaten indiremiyorum e pc de görmüyor hafıza kartına atabilecek bi aygıtım da yok bilmiyorum ne yapacağımı
Şuan sd kartım ile romu gösterdim fakat aynı romu flashladım hala bootladerda kalıyor nasıl Twrp uyumlu stock rom bulurum

Üst Alt