G2-G3-G4 kamera harici resimler ve eklenen müzikler görünmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

dingil34,5

dingil34,5

Üye
    Konu Sahibi
G2-G3-G4 kamera harici resimler ve eklenen müzikler görünmüyor
Öncelikle herkese merhaba. Yaklaşık 3 yıldır LG cihaz kullanıyorum ve gayette memnunum cihazımdan. G3 ile tanıştım LG markası ile fakat belirli bir süre kullandıktan sonra G3 cihazımda kamera çekimleri ve SS'ler haricinde whatsap veya diğer herhangi programdan gelen fotoğrafları galeri görmemeye başladı. Aynı zamanda farkettim ki yeni indirdiğim şarkıları da müzik programı görmüyor hatta eski görünen şarkıların konumunu değiştirdim, onlar da görünmemeye başladı. Uygulama verilerini sıfırladım bişeyler yaptım çabaladım ettim fayda etmedi ve sonra bu durumdan sıkılıp factory reset attım ve telefon kendine geldi eski haline döndü ama aradan çok zaman geçmeden yine eski haline geldi. Sonrasında ise ilerleyen zamanlarda telefonumu yenileyip G4 aldım ve aynı sorunla G4'te de karşılaştım. Geçenlerde komşum G2'si ile geldi onda da aynı sıkıntı varmış ve çözümü çok aradım bulamadım bilen var ise sorunun çözümünü yardımcı olursa sevinirim.
Ha bir de ilave olarak ekstra galeri programı bulamadım lakin müziklerle alakalı sıkıntı yaşayınca indirimede girmişken power ampi (müzik player) satın aldım yeni attığım müzikler sıkıntısız onda göründü ama stock müzik playerde tık yok malesef şimdiden vaktinizi ayırıp okumuş olsanız dahi teşekkürler iyi forumlar...

dingil34,5

dingil34,5

Üye
    Konu Sahibi
Yok mudur kimsecikler cevap bekliyorum

Üst Alt