FX File Explorer 4.0.2 Türkçe Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

afet bildirici

Üye
Teşekkürler

afet bildirici

Üye
Bunun son sürümü türkçe yaparsan işte o zaman büyük helal olsun hocam. Hadi bekliyoruz inşallah

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: afet bildirici
efsane-1180

efsane-1180

Üye
teşekkürler çevirmeler tam gaz devam symbian platformundada takipçindim güzel işler çıkarıyorsunuz :)

• Beğen
Tepkiler: By Burhann 2010

Bburack

Üye
Valla okadar kişi teşekkür etmişki benimde teşekkür edesim geldi bi ara google markette uygulamaya denk geldim süper bi uygulama benim kafamdaki soru işareti bunu indirsem yarın yeni sürüm gelse guncelleyince dil bozulurmu yada bu uygulamayı tr yapmak 15 gününü aldıysa yeni sürüm çıkınca onu guncellicekmisin yine 15 gununu alırsa boşver gitsin bu tip güzel şeyleri aslında programı yapanlarla konuşsanız en azından hep tr çıkar bu arada programı denicem sizdende 4 gozle cvb bekliyorum

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Valla okadar kişi teşekkür etmişki benimde teşekkür edesim geldi bi ara google markette uygulamaya denk geldim süper bi uygulama benim kafamdaki soru işareti bunu indirsem yarın yeni sürüm gelse guncelleyince dil bozulurmu yada bu uygulamayı tr yapmak 15 gününü aldıysa yeni sürüm çıkınca onu guncellicekmisin yine 15 gununu alırsa boşver gitsin bu tip güzel şeyleri aslında programı yapanlarla konuşsanız en azından hep tr çıkar bu arada programı denicem sizdende 4 gozle cvb bekliyorum
Buda son sürümü
Fx File Manager fu ll 5.0.1.2 Türkçe

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

Bburack

Üye
Pek açıklayıcı bi cvb vermemişsiniz ama neyse

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cedit52

cedit52

Üye
tesekkurler....

iyi olmassa byburhan cevirisin yapmaz dedim ve yukluyorum...

tesekkurler...

• Beğen
Tepkiler: By Burhann 2010

Üst Alt