FX File Explorer 4.0.2 Türkçe Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

ziyanahhas

Üye
By Burhann 2010 Hocam Çok Teşekkür Ederim. Ancak root lu telefonumda tam olarak sistem dosyalarına erişemiyorum. root eklentisini kurduğum halde. Bu konuda bir bilginiz var mı? Teşekkür ederim.

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
By Burhann 2010 Hocam Çok Teşekkür Ederim. Ancak root lu telefonumda tam olarak sistem dosyalarına erişemiyorum. root eklentisini kurduğum halde. Bu konuda bir bilginiz var mı? Teşekkür ederim.
Ana sayfayı özelleştir deyip çıkan ekranda boş olan yerlere tik koyun menüde gözükür resimlere bakarak yapabilirsin, ayrıca sistem dosyalarını görüntülemek için [Gizli dosyaları görüntüle] seçeneğini seçmelisiniz hala sistem dosyalarını göstermiyorsa marketten Root file explorer root add on eklentisini kurman gerekir

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

jotem173

jotem173

Üye
Teşekkürler

ziyanahhas

Üye
Hocam bunların aynısını yapıyorum, hatta file explorer root add on eklentiyi kuruyorum yinede root hakkını almıyor. Hocam biraz uğraşayım bakalım buluruz inşaallah yolunu. Çok Teşekkürler.

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bunların aynısını yapıyorum, hatta file explorer root add on eklentiyi kuruyorum yinede root hakkını almıyor. Hocam biraz uğraşayım bakalım buluruz inşaallah yolunu. Çok Teşekkürler.
Samsung s3 mini galaxi grand 2 ve 3 tabletimdede root izinlerini yani sistem dosyalarını gösteriyor...

ziyanahhas

Üye
Sistem dosyalarını bende görüyorum bunda sorun yok. Ama bunlarda işlem yapabiliyormusunuz. Mesela kes kopyala yada silme gibi. Ben bunu istiyorum.

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Sistem dosyalarını bende görüyorum bunda sorun yok. Ama bunlarda işlem yapabiliyormusunuz. Mesela kes kopyala yada silme gibi. Ben bunu istiyorum.
Yani copy paste yapabiliyormu diye soruyorsun, en basit dosya yöneticilerinde bile kes kopyala var, kaldıkı bu uygulama sıradan ve basit bir uygulama değil tam tersine gelişmiş bir dosya yöneticisidir kes kopyala var merak etmeyin yapamadığınız birşey olursa yazın cevap veririm...

ziyanahhas

Üye
Hocam ben yanlış söylemiş olabilirim. Sistem dosyaları içinde değişiklik yapmak istiyorum. Ben kes kopyala derken onu kastetmiştim.
Hocam şimdi programın google play daki orjinal versiyonu kurdum. Onda root eklentisini kurduğum zaman istediğim işlemleri yapabildim. Sanırım sizin yaptığınız programı root programı kabul etmiyor.

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ben yanlış söylemiş olabilirim. Sistem dosyaları içinde değişiklik yapmak istiyorum. Ben kes kopyala derken onu kastetmiştim.
Hocam şimdi programın google play daki orjinal versiyonu kurdum. Onda root eklentisini kurduğum zaman istediğim işlemleri yapabildim. Sanırım sizin yaptığınız programı root programı kabul etmiyor.
Sizce yazdıklarınız mantıklı birşey mi? Marketteki uygulamanın burdaki uygulamadan ne farkı var ordaki ingilizce burdaki türkçe, dediğiniz gibi birşey olsa burdaki uygulamayı yüklediğinizde açılmaz yani bozulmuş olur oysa her cihazda çalışıyor, sizin tam olarak ne demek istediğinizi ben anlamadım...

ziyanahhas

Üye
Hocam şimdi sizde bu program kurulu. Programı açın eklentiler bölümünden File Explorer (Root Add-On) eklentisini kurun. Kurduğunuz halde Yüklü eklentiler bölümünde görünmüyor. Ama ben orjinal programı yani ingilizce olanı kurduğum zaman ve eklentiyi indirdiğim zaman orda görünüyor ve aynı zamanda root iznini supersu dan alıyor. Teşekkür Ederim.

romaryu

Üye
Bu kadar emek verdin niye dosya adını dosya yöneticisi yapmadın by burhan yaptın ismini hakkında bölümüne yazabilirdin neyse ben kendim değiştirdim

reductil

reductil

Üye
Çok güzel ama kopyalama taşıma işlemi yapmıyor

varoo

varoo

Üye
Baya bir emek vermişsin çok Teşekkürler.

akflat

Üye
Fx file explorer android,de gördüğünüz ve görebileceğiniz en güzel dosya yöneticisi, uygulamayı 15 günde türkçeleştirdim....

FX Dosya Gezgini isteğe bağlı medya , ağ , bulut , ve kök yetenekleri ile bir dosya yöneticisi . FX hızlı ve kolayca telefonunuzda veya tablet üzerindeki tüm içeriği yönetmek için tasarlandı .
FX reklam yok.
FX Dosya Gezgini ( Bu ürünü)ücretsiz ana modülü telefon / tablet üzerinde dosyaları ile çalışmak için tüm dosya yönetim özelliklerini içerir .
" FX Plus, " add - on ekler medya yönetimi , ağ ( FTP , SFTP , SMB , WebDAV ) ve bulut yetenekleri ( Dropbox , Google Drive , SkyDrive , Box , SugarSync ) . " Artı " add-on ( 7 günlük ücretsiz deneme ile ) ücretli bir uygulama.
Ücretsiz " FX Kök" add-on geliştiriciler veroot gibi değişiklikler yapmak gerekir bilgili meraklıları içindir .
Genel Özellikler ( standart dahil ) :
* Verimlilik odaklı düzen :" Ana Ekran " imleri , depolama , araçlarını gösteren ve (YP + ile ) medya / ağ yerleri . Artık gerçekten kullandığınızyerlere almak için SD kartınkök klasöründe mağaza uygulamalarıçöp zorla okumak zorunda .
* Holo - tabanlı UI

Dosya Görüntüleyenler / Editörler (dahil standart)
* Geri Al / Yinele geçmişini , Kes / Kopyala / Yapıştır , Bul ve Pinch -to - zoom ile Metin Düzenleyici
* İkili ( Hex ) Görüntüleyici
* Image Viewer
* Zip , Tar , GZIP , BZIP2 ve Arşiv Extractor / Creator ( . Zip , . Tgz . Tar.gz . Tar.bz2 )
* RAR Extractor ( UnRAR )
* Çift bölme modu ve sınırsız pencereler ( hızlı bir şekilde farklı yerlerde arasında geçiş )
* Pinch - to-zoom herhangi bir " Explorer " penceresinde , zoom -in öğeleri hakkında ek bilgi görmek için
* Sezgisel tokatlamak -to - select ( yatay bunları kaldırın / seçmek için öğeleri arasında kaydırın parmak , YouTube videoları , web sitesi belgelerine , veya daha fazla bilgi için in- app yardıma bakınız ) birden çok öğe yönetmek için jesti
* "Kullanım View" modunda herhangi bir klasörün toplam boyutunu görmek sağlayarak , depolama alanı kullanımını analiz ( ve tarama yaparken çalışır )
* Endeksli Arama

Medya Yetenekleri ( FX Plus, eklenti gerekli) :
* İnsanlar görüntü ve video koleksiyonları
* Sanatçı , albüm , çalma listesi , veya tüm parçaları ile göz ses
* Oluşturma ve sürükle ve bırak ile çalma listeleri yeniden düzenlemek (birden fazla dosya seçerek yeniden düzenlenebilir )
Ağ / Bulut Yetenekleri ( FX gerektirir Plus, add-on ) :
* , Windows ağ ( SMB )
* (Güvenli FTP - S ve FTP - ES dahil ) FTP
* SSH FTP ( Shell FTP Güvenli , şifre ve açık anahtar auth )
* WebDAV ( OwnCloud ile WebDAV kullanarak için yardıma bakın )
* Cloud Storage : Google Drive (dahil Google Dokümanlar ) , Dropbox , SugarSync , Kutu ( Box.net ) ve SkyDrive ( SkyDrive Android 2.2 veya üstü gerektirir)

* SMB den Stream video ve ses medya dosyalarını , FTP , SSH , medya oynatıcı uygulamaları Google Drive , Dropbox , SugarSync , Kutu ve SkyDrive
* Pencereler ( SMB ) hisse için yerel ağ göz atın
* Noktaya yayın DNS kullanarak FTP ve SSH FTP , yerel ağ paylaşımları bul ( mDNS ) hizmet bulma ( Bonjour / Zeroconf / Avahi )
* Şifreli Anahtarlık ( cihaz hırsızlık durumunda erişimi izin vermiyor ise kamu duyarlı şifrelerini girerken önlemek için kullanılır )
* Yükleme ve Google Drive / Google Dokümanlar dosyalarını Microsoft Word , Excel , PowerPoint , OpenDocument , PDF ve diğer biçimlere dönüştürmek
Bluetooth Yetenekler ( FX Plus, eklenti gerekli) :
* Bluetooth FTP Client
FX Dosya Gezgini içinden * Discover / çifti cihazlar
* Not: cihazlar Bluetooth Push desteği varsa Bluetooth ile dosya gönderme , ücretsiz sürümünde desteklenmektedir
Ek FX Plus Özellikler:
* AES - 256 , AES -128 Zip Şifreleme . SD karta şifrelenmemiş veri yazmadan metin belgeleri , görüntüler , ses ve video izleme , iç şifreli Zip dosyalarını taramak
* Uygulama Yönetimi
Izni
:tşk:

korsan712

Üye
Son surum degil

Üst Alt