FX File Explorer 4.0.2 Türkçe Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
FX File Explorer 4.0.2 Türkçe Son Sürüm
Fx file explorer android,de gördüğünüz ve görebileceğiniz en güzel dosya yöneticisi, uygulamayı 15 günde türkçeleştirdim....

FX Dosya Gezgini isteğe bağlı medya , ağ , bulut , ve kök yetenekleri ile bir dosya yöneticisi . FX hızlı ve kolayca telefonunuzda veya tablet üzerindeki tüm içeriği yönetmek için tasarlandı .
FX reklam yok.
FX Dosya Gezgini ( Bu ürünü)ücretsiz ana modülü telefon / tablet üzerinde dosyaları ile çalışmak için tüm dosya yönetim özelliklerini içerir .
" FX Plus, " add - on ekler medya yönetimi , ağ ( FTP , SFTP , SMB , WebDAV ) ve bulut yetenekleri ( Dropbox , Google Drive , SkyDrive , Box , SugarSync ) . " Artı " add-on ( 7 günlük ücretsiz deneme ile ) ücretli bir uygulama.
Ücretsiz " FX Kök" add-on geliştiriciler veroot gibi değişiklikler yapmak gerekir bilgili meraklıları içindir .
Genel Özellikler ( standart dahil ) :
* Verimlilik odaklı düzen :" Ana Ekran " imleri , depolama , araçlarını gösteren ve (YP + ile ) medya / ağ yerleri . Artık gerçekten kullandığınızyerlere almak için SD kartınkök klasöründe mağaza uygulamalarıçöp zorla okumak zorunda .
* Holo - tabanlı UI

Dosya Görüntüleyenler / Editörler (dahil standart)
* Geri Al / Yinele geçmişini , Kes / Kopyala / Yapıştır , Bul ve Pinch -to - zoom ile Metin Düzenleyici
* İkili ( Hex ) Görüntüleyici
* Image Viewer
* Zip , Tar , GZIP , BZIP2 ve Arşiv Extractor / Creator ( . Zip , . Tgz . Tar.gz . Tar.bz2 )
* RAR Extractor ( UnRAR )
* Çift bölme modu ve sınırsız pencereler ( hızlı bir şekilde farklı yerlerde arasında geçiş )
* Pinch - to-zoom herhangi bir " Explorer " penceresinde , zoom -in öğeleri hakkında ek bilgi görmek için
* Sezgisel tokatlamak -to - select ( yatay bunları kaldırın / seçmek için öğeleri arasında kaydırın parmak , YouTube videoları , web sitesi belgelerine , veya daha fazla bilgi için in- app yardıma bakınız ) birden çok öğe yönetmek için jesti
* "Kullanım View" modunda herhangi bir klasörün toplam boyutunu görmek sağlayarak , depolama alanı kullanımını analiz ( ve tarama yaparken çalışır )
* Endeksli Arama

Medya Yetenekleri ( FX Plus, eklenti gerekli) :
* İnsanlar görüntü ve video koleksiyonları
* Sanatçı , albüm , çalma listesi , veya tüm parçaları ile göz ses
* Oluşturma ve sürükle ve bırak ile çalma listeleri yeniden düzenlemek (birden fazla dosya seçerek yeniden düzenlenebilir )
Ağ / Bulut Yetenekleri ( FX gerektirir Plus, add-on ) :
* , Windows ağ ( SMB )
* (Güvenli FTP - S ve FTP - ES dahil ) FTP
* SSH FTP ( Shell FTP Güvenli , şifre ve açık anahtar auth )
* WebDAV ( OwnCloud ile WebDAV kullanarak için yardıma bakın )
* Cloud Storage : Google Drive (dahil Google Dokümanlar ) , Dropbox , SugarSync , Kutu ( Box.net ) ve SkyDrive ( SkyDrive Android 2.2 veya üstü gerektirir)

* SMB den Stream video ve ses medya dosyalarını , FTP , SSH , medya oynatıcı uygulamaları Google Drive , Dropbox , SugarSync , Kutu ve SkyDrive
* Pencereler ( SMB ) hisse için yerel ağ göz atın
* Noktaya yayın DNS kullanarak FTP ve SSH FTP , yerel ağ paylaşımları bul ( mDNS ) hizmet bulma ( Bonjour / Zeroconf / Avahi )
* Şifreli Anahtarlık ( cihaz hırsızlık durumunda erişimi izin vermiyor ise kamu duyarlı şifrelerini girerken önlemek için kullanılır )
* Yükleme ve Google Drive / Google Dokümanlar dosyalarını Microsoft Word , Excel , PowerPoint , OpenDocument , PDF ve diğer biçimlere dönüştürmek
Bluetooth Yetenekler ( FX Plus, eklenti gerekli) :
* Bluetooth FTP Client
FX Dosya Gezgini içinden * Discover / çifti cihazlar
* Not: cihazlar Bluetooth Push desteği varsa Bluetooth ile dosya gönderme , ücretsiz sürümünde desteklenmektedir
Ek FX Plus Özellikler:
* AES - 256 , AES -128 Zip Şifreleme . SD karta şifrelenmemiş veri yazmadan metin belgeleri , görüntüler , ses ve video izleme , iç şifreli Zip dosyalarını taramak
* Uygulama Yönetimi
Izni

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Heraklis, akflat, sumengen ve 8 diğerleri

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler çok makbule geçti ama link yok sanırım eksik kalmış eklerseniz sevinirim:oke:

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Nextman
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
eline saglık

aycan54

Üye
Teşekkürler.

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Androidde en iyi dosya yoneticisidir

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
Muhteşem bir uygulama çok teşekkür ederim dostum eline yüreğine sağlık

rewaz

Üye
Ellerine saglık. Bu es dosya yöneticisinder daha mı iyi.

olcay 38

olcay 38

Üye
ES ye benziyor baya guzel bir arayuz hem animasyonlar da var

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
Ne kadar teşekkür Etsek az

olcay 38

olcay 38

Üye
o deilde az once kodlarina baktim cok uzun ayrica bunda google ceviri de gormedim gercekten de tekrar soyluyorum muthis
tesekkurler

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Ne kadar teşekkür Etsek az
Ben teşekkür ederim....
o deilde az once kodlarina baktim cok uzun ayrica bunda google ceviri de gormedim gercekten de tekrar soyluyorum muthis
tesekkurler
Küçük ve basit uygulamaları türkçeleştirmeyi sevmiyorum, benim çevireceğim uygulamalar herzaman kullanıcının hoşuna gitmeli, çevirdiğim uygulama sorun değil sorunu çözmeli bunun için 5 yıldır türkçeleştirdiğim uygulamalar çok tutuldu....

piyanistkadir21

piyanistkadir21

Üye
Teşekkürler

asker1978

Üye
Süper çok teşekkürler.

hmzgl

hmzgl

Üye
Teşekkürler!

Üst Alt