Front Camera N9 (video+)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Front Camera N9 (video+)
Bütün formu aradım bulamayınca da paylaşmak istedim.Eğer daha önce açılmış bir konu ise özür dilerim.Evet Arkadaşlar bu program ile telefonun ön kamerası açılmakta.Bundan önceki sürümünde sadece fotoğraf çekilebiliyordu ama bu sürüm ile birlikte ön kamera ile video kaydı yapabilmektesiniz.Ovi Mağazada ücretli olduğu için kimi arkadaşlarımızın sıkıntıya düşebileceği ihtimali ile formda konusunu açmak istedim.Umarım hepinizin işine yarar.Ben kullanıyorum ve son derece stabil şekilde çalışıyor.​

İndirme Linki :

Link Sorunu Yaşayan Arkadaşlar Olursa Buraya Yazmaları Halinde Link Yenilenecektir...Herkese Kolay Gelsin...​

• Beğen
Tepkiler: .bruce.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
tesekkurler.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
video kayit eklenmesi guzel olmus tesekkurler

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5305252' Alıntı:
video kayit eklenmesi guzel olmus tesekkurler

Rica ederim.Bence de ovide o açıklamayı okuyunca hemen yükledim.Çalıştığını görüncede herkes ücretsiz faydalansın diye yükledim forma.umarım herkesin işine yarar...

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
iyi oldu iyi on kameraya sensor diyenlere gelsin :ehe

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5305971' Alıntı:
iyi oldu iyi on kameraya sensor diyenlere gelsin :ehe

:ehe o konu tam bir komedi zaten.adamlar telefonu eline bile almamış atıp atıp duruyorlar nasıl karalarız diye. :ehe

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
:tşk:

ferit.61

ferit.61

Üye
Tesekkur ederim arkadasim. Sayenizde program yuzu goruyoruz :) Emegine ve dusuncene saygilarimi sunuyorum..

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederim arkadasim. Sayenizde program yuzu goruyoruz :) Emegine ve dusuncene saygilarimi sunuyorum..

Rica ederim kardeşim.İşe yarar program buldukça forma aktaracağım.Amaç herkesin faydalanabilmesi.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
teşekkürler..

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
kardeşim şu linki düzenlermisin download'ı seçince başka sitelere yönlendiriyor imkanın varsa tabiki

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5313446' Alıntı:
kardeşim şu linki düzenlermisin download'ı seçince başka sitelere yönlendiriyor imkanın varsa tabiki

Alternatif link(Rapidshare) eklenmiştir konuya. Rapidshare sitesinde sorun olursa tekrar bildirirsen yenilerim linki.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
o değilde res olarak şu canım cihaza ön kamera desteği vermediya yuh olsun nokia ya

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bu kötü olmuş işte ver destegi isteyen kullanır istemeyen kullanmasın caniim

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
aynen elop sırf çok satmasın diye yaptı bunu cihazda herşey var 3g için ama yazılımda verilmiyor :@

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ben bu eıop'un varya ?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
yazık etmiş mühteşem sisteme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt