Fring 4.01 Son versiyon s60v5 | Online sesli görüntülü chat programı (Msn, skype,Icq)

Sponsorlu Bağlantılar

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fring 4.01 Son versiyon s60v5 | Online sesli görüntülü chat programı (Msn, skype,Icq)

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...-skype-msn-icq-vs-detayli-anlatim-270649.html

Son Versiyon Maxicep Ailesine Hayırlı ugurlu olsun.
v4.01(12) – 21/01/2010

Arkadaşlar yukarıda detaylı anlatım bulunmaktadır.
Bu yeni 4.01 sürümüdür.Saygılar.

Burda bir emek var Arkadaşlar konuyu begendiyseniz ve indirdiyseniz Lütfen Teşekkür Et butonuna tıklamayı unutmayınız.:bigstar:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: saranghaee, xxmen41, digimesut ve 97 diğerleri

madalimert

madalimert

Üye
Güzel paylaşım teşekkürler Anıl abi daha yeni açmışsın konuyu ilk teşekkür benden olsun

elektrocaggg

Üye
eline sağlık abi

cerrahi46

cerrahi46

Üye
hatırlatma : fringden fringe görüntülü görüşme var

teşekkürler

Latturk

Latturk

Üye
Valla anıl saolasın denedim skype yi süper bi şey bu !!!

dalliko

Üye
abi indirdim sitenden ama kullanamadım nasıl olcak bu yinede saol eline saglık

eposta55

Üye
teşekkürler gerçekten süper bir paylaşım....böyle program paylaşanların sayesinde telefonun var olan bütün özelliklerini kullanmak çok hoş...teşekkürler...süper çalışıyor...

metinn87

Üye
msnde görüntülü konuşma yapılmıor ki

• Beğen
Tepkiler: hakan_gazi ve TALGAT

ciyokurt

Üye
teşekür ederim

nic39.41

Üye
5800la skypede denedim çal1_1yor. Te_ekkürler...

the_mentor

Üye
merhaba arkadaşlar ben programı sitesinden indirip kurdum ama msn yahoo skype hesabıma griş yapamıyorum couldnt not login to msn re -enter your id and pasword tel n79 yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

stargate2005

Üye
MErhaba arkadaşlar. Fring yeni versiyonu nu kurdum ama wireless ile bağlanmıyor. 3G seçilince bağlanıyor. Bunun nasıl ayarlayacağız ?

Selamlar

maktama

maktama

Üye
merhaba arkadaşlar ben programı sitesinden indirip kurdum ama msn yahoo skype hesabıma griş yapamıyorum couldnt not login to msn re -enter your id and pasword tel n79 yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Sanırım fringe kayıt olmanız grekiyor, onun için de anlatan arkadaş ceptelefonundan kayıt oluyor ve kurulumu ceptelden yapıyor. Fringe kayıt olmak için kayıt formunda ceptel numaranızı veriyorsunuz ve fring serverlarına erişim için sizin cepnumaranıza ait bir kullanıcı kodu oluşturuluyor.

Arkadaşın Açıklaması:
.Yüklendikten sonra fring'e üye olmanız gerekiyor.Üye olmadan program açılmıyor.Üye olduktan sonra ör: Skype için skype adınızı ve şifrenizi girip skype agını telefona yüklüyor aynı şey diger aglar içinde geçerli.Daha sonrası istediginiz görüşme agına girip arkadaşlarınızla çok rahat bir şeklde ister yazılı ister , konuşarak chat yapabiliyorsunuz.

stargate2005

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Bu programın bağlantı kurmak için kullandığı default portu değiştirmek mümkünmüdür acaba? Çalıştığım kurumda bir çok port kapalı ancak webe bağlanmaya izin veriyorlar. Örneğin 80 veya 21 için ayarlama yapılabilirmi?

Selamlar

okanna

okanna

Üye
Saolasın Kardeş Ellerine Saglık

stargate2005

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Bu programın bağlantı kurmak için kullandığı default portu değiştirmek mümkünmüdür acaba? Çalıştığım kurumda bir çok port kapalı ancak webe bağlanmaya izin veriyorlar. Örneğin 80 veya 21 için ayarlama yapılabilirmi?

Selamlar
Cevapyok mu arkadaşlar?

bjk__murat

Üye
bnde calısmıyor arayamıorm wıreless uzerınden cep tellerını farklı bı ayarı felanmı war lutfen yardımcı olun:S

HardRoller

Üye
şunu sormak istiyorum.. ben bu programı kurduğumda ne yaptı isem bi türlü Skype'ye giremedim programda..
bu telefonumda Skype yüklü olduğundan olabilirmi ?

bjk__murat

Üye
sıtede artık ılgılenen kımse flan kalmamıs ya bu ne popularıtesı azaldı heralde...
cok mobıle sıtesı cıktı cunku su aralar.

Üst Alt