Fring 4.0 Yeni versiyon | Online sesli görüntülü chat programı (Msn, skype,Icq)

Sponsorlu Bağlantılar

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fring 4.0 Yeni versiyon | Online sesli görüntülü chat programı (Msn, skype,Icq)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ano91, phasan, zaza ve 39 diğerleri

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Eline Sağlık Anıl Bir Paket Alıp Bu Programlara Dalmanın Verdiği Zevk Müthişti Benim İçin :ehe

Şimdi Vodafone Messenger Takılıyoruz Bunlar kadar HeyecanLı oLmasada İdare eder :)

zeyunal

zeyunal

Üye
eline saglık dostum, ilk cepten görüntü voip programı olarak tarihe geçen bir program oldu. Fakat FP1 li telefonum yok deneyemedim o yüzden, sabırsızlıkla FP2 icin olanını bekliyorum. Teşekkürler.:oke:

----------

eline saglık. v9.3 olan vers. indirdim, fakat bu v4.0 degil v3.40.29 ve görüntülü konuşulmuyor bununla , yinede teşekkürler ;)

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
eline saglık dostum, ilk cepten görüntü voip programı olarak tarihe geçen bir program oldu. Fakat FP1 li telefonum yok deneyemedim o yüzden, sabırsızlıkla FP2 icin olanını bekliyorum. Teşekkürler.:oke:

----------

eline saglık. v9.3 olan vers. indirdim, fakat bu v4.0 degil v3.40.29 ve görüntülü konuşulmuyor bununla , yinede teşekkürler ;)
Demekki sadece 9.2de yeni versiyon var, çıktıgı zaman hemen ekleyecegim ilgin için teşekkürler.:oke:

positive92

Üye
Beyler N80 S60 v3 Oluo Ama Bu FP1-FP2 kafamı krıştırdı noluo bunlar ?

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler

Sehzade

Üye
ellerine saglık anıl abi
ben bu fringe bir turlu alısamadm:D

civcivim76

civcivim76

Üye
sesli tamamda görüntülü konuşmak bunun neresinde arkadaşım

ayaz3358

Üye
Elinize saglik

hhuurrkkaann

Üye
görüntülü konuçma yok sanırım artık değil mi ? skype kaldırmış desteğini fringten ?

bellatlantic16

Üye
onceki surumlerinden birinde yapiliodu yeni versiyon yukleyince o gitti tekrar bulamiyorum eski surumleri olan yer varmi acaba skypeli... :)

by berk

by berk

Üye
fena

lor24

Üye
e63 te neden arama yapmiyor bir turlu anlayyamadim arama yapiyor 1 saniye sonra kapaniyor neden acaba msn live call diyordum tlf dan pc arayinca oyle pc den rlf arayinda kisi bu ozelligi desteklemiyor puffff

vedat533

vedat533

Üye
çok tutuldu bu program zaten ovi bile verio

abcde07

Üye
tesekkürler eline saglık

okankoc

okankoc

Üye
tesekkürler

kendal_47