FP2 Yavaş Yavaş Geliyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxipmaN

Üye
bi apple güncelleme konusunda çok geniş davranıyor gerisi fasa fiso yapıyor

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
refles telefonlara değil de naviye geldi oradan yükleyeceksiniz.

yada siteden alıp yükleyeceksiniz.

telefonlara gelmesini boşuna beklemeyin gelmeyecek.

fp2 gelecek çok yakında.

allah allah bizim başımız kelmi niye suite güncelleme gelmeyecekmiş ? Flash atmayı bilmeyenler nolcak ? Lütfen masal yorumlar yapmayın

asigsasi

asigsasi

Üye
birinci nesil fp2 istiyor herhalde takas yapılır fp2 li ve hackli:ehe

- - - Eklendi - - -

birinci nesil fp2 istiyor herhalde takas yapılır fp2 li ve hackli:ehe

- - - Eklendi - - -

şaka bir yana yükleyenler ne kadar pişman bi bilseniz bende içinde olmak üzere

dejavu178

dejavu178

Üye
fp1'de mutluydum şuan çoğu uygulamam gitti, düzenim bozuldu :S

doquqan5

doquqan5

Üye
    Konu Sahibi
Fp2 gerçekten çok saçma deniyo...İnşallah o kadar sevinip güncelleme yapmayı bitirdiğimizzde bizimde tel 2. Nesiller gibi mallaşmaz >:|

doctorrr

doctorrr

Üye
lite sürüm olacağı için :pro2:

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
refresh güncellemesi n8lere gelmediki siz neyin kafasındasınız :D ama ajanda ve müzik çalar güncellemesi geldi. Bu arada müzik çaların yeni sürümü 17.0.17 oldu.

Bendeki müzik çaların sürümü 17.1.14 :hmmm

rsm39

rsm39

Üye
benim telefonda hala refresh gelmedi.widget,ajanda,muzikcalar güncellemesi geldi.nokianın neyin pesinde oldugunu çözemedim.ayrı ayrı gelenler refreshte yokmu zaten böyle yapana kadar tek güncelleme cıkarsın.sıktı artık telefonda güncelleme var demesi.

Jomolocco

Jomolocco

Üye
dota nedir oyun degil mi o :D

doquqan5

doquqan5

Üye
    Konu Sahibi
Nokia harbiden saçmalıyo ama teker teker vermesi; bir anda verince hemen biter ama yavaşça verirse her seferinde seviniriz... Ve dota telefon üzeri oluyo...

umur ada

umur ada

Üye
ümran kardeş "c6.01 tele geldi beyler, yeni müzik calar" demiş.bende c6 kullanıyorum bende öyle bişey yok.şu müzik çalarının resmini koysada bi görsek.ortaya iddaa atıp kaybolmakla olmaz

blackcemre

Üye
Arkadaşlar nokia destek hattına sordum 1.nesillere fp2deki klavyeyi port etmeye çalışıyorlarmış.

- - - Eklendi - - -

tekrar baktım 17.0.17 gözüküyor. Bu işte bi iş var.

Arkadaşlar o müzik çalar güncellemesi belle için gelmiş bizimki ise belle refresh 17.1.14 sürüm yani daha yüksek ben navifirmden baktım n8ler için belle refresh gelmiş gelemyenlere ise anakartı değişmiş olan yurdışı cihazı çıkışlılara gelmemiş.

emreli01

emreli01

Üye
fp 2 konusu oldu sana müzik çalar güncellemesi .d

karadag63

karadag63

Üye
bu konuda uzayacak gibi :) nokianin küçük küçük güncellemeleri eksik olmaz umarım :)

neltu1

Üye
Bu arada New Social guncellemesi baya hiz getirmis sosyale...

- - - Eklendi - - -

Bi istegim Dolby zaten...

- - - Eklendi - - -

Bi istegim Dolby zaten...

O Sosyal Ağlar güncellemesi iki haftada ömrümü yedi. Defalarca kaldırıp kurduğum halde servis hatası alıyorum. Zaten benim gözümde rehber senkronize etmek dışında bi işe yaradığı yok ama onu bile yapamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt