FP2 Yavaş Yavaş Geliyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Dolby ufak bir işlemle yapılıyor, zaten. Bence gelir, ama lite versiyonu.

doctorrr

doctorrr

Üye
megaifire ın dolby modunu alın xploreyle c ye atın sizinde dolby headphone unuz olsun :ok2:

ümran

Üye
c6.01 tele geldi beyler, yeni müzik calar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
umarım asparagas değildir.. :)

karadag63

karadag63

Üye
c6-01 de bi şey Yok daha :) normalde güncellemeler benim telefona Geç geldiğini hiç görmedim bu ilk oldu anlaşılan :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
arkadaş karıştırdı bence bende de birşey yok..

doquqan5

doquqan5

Üye
    Konu Sahibi
Bi gün konuya girmedim herkes kendi çapında kopmuş....
Bakın N8'lere refresh geldi, gelmediğini nerden çıkardınız...

Ayrıca bu güncellemelere Tel üzerinden ve Ovi Suite'den ulaşabilirsiniz...

Güncellemelerin görünmeme konusunu da açıkliyim refreshi biliyosunuz kimilerine erken kimilerine geç geldi ama sonuçta geldi... Bu da gelcek...

Zaten bu güncellemeler Nokia'nın Facesinden,Twitterinden ,müşteri hizmetlerinden ve Orjinal sayfasından kesinlikle gelcek denmişti boşuna sallamayın ve o asparagas diyen arkadaş bunca insana inanmadın Nokiadamı yalancı...Size gelmedi diye öyle bişey yok mu..

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
ben müzikçalar güncellemesi için Söyledim refresh çoktandir yüklü Bende.ama henüz müzikçalar için Ayrıca bir güncelleme görünmedi telefonumda. c6-01 e güncelleme geldiyse hepsine gelmesi lazım siyah ve gümüşe.Bende neden çıkmadı o zaman.

hizan

hizan

Üye
refresh güncellemesi n8lere gelmediki siz neyin kafasındasınız :D ama ajanda ve müzik çalar güncellemesi geldi. Bu arada müzik çaların yeni sürümü 17.0.17 oldu.

refles telefonlara değil de naviye geldi oradan yükleyeceksiniz.

yada siteden alıp yükleyeceksiniz.

telefonlara gelmesini boşuna beklemeyin gelmeyecek.

fp2 gelecek çok yakında.

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Fp2 diye bütün bişey yok Nokia onu parçalamış çocuk avuturmuş gibi yavaş yavaş yolluyo :D

doquqan5

doquqan5

Üye
    Konu Sahibi
Dandanakan bi bakıma haklı Nokia çalışırsa ikinci nesiller mal gibi kalır diye parçalamış yavaşça gönderiye zaten tamamı gelmicek sanırım...

Polymath

Polymath

Üye
yaa abii fp2 geldi çok kötü neyi istiyorsunuz. fp1 gelsin size dolby filan gelsin o daha iyi. Fp2 çok kötü yükledik açıklıyoruz dahaa yukardaki konudaa bir daha yazdırmayın. Pişman olursunz gelince :)

MaxipmaN

Üye
nokianın refresh gibi toplu güncelleme vereceğine sıcak bakamıyorum çunku çok şeresiz

emreli01

emreli01

Üye
refles telefonlara değil de naviye geldi oradan yükleyeceksiniz.

yada siteden alıp yükleyeceksiniz.

telefonlara gelmesini boşuna beklemeyin gelmeyecek.

fp2 gelecek çok yakında.

fp2 lite mı gelcek tam haliylemi gelecek

- - - Eklendi - - -

yaa abii fp2 geldi çok kötü neyi istiyorsunuz. fp1 gelsin size dolby filan gelsin o daha iyi. Fp2 çok kötü yükledik açıklıyoruz dahaa yukardaki konudaa bir daha yazdırmayın. Pişman olursunz gelince :)

gelsinde pişman olmaya razıyız :naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt