Fp2 sorunları nokia bildirelim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dark_13

Üye
bende farkettim hatta baya bi aradım ama maalesef ön kamera açma yeri yok telim nokia 701 fp2

ahmets38

Üye
yokmu çaresi bunun yaa

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
genel sorunlar şunlar galeride çoklu seçim yok ön kamera açılmıyor Beklemede açık ışığı çalışmıyor. ve fotoğraflarda yakınlaştırma olmuyor gerisi yazılımı yüklerken önce yedek alın hafızayı biçimlendirin hard format atın ve flash atın... bu şekilde dediğiniz sorunlar olmuyor .s sadce dedklerim kalıyor. ama bu saatten sonra pek bişey yapmaz nokia sadece wp8 destek veriyor gibi gözüküyo şuan

aklsm

aklsm

Üye
kamerada geri tuşunun olmaması gerçekten sinir bozucu fakat ben telefonun stabilizasyonundan memnunum kamera fonksiyonları kullanımı daha güzel olmuş müzik çalardaki albümleri sıralaması falanda hoşuma gitti ayrıca müzik çalarda ses gayet güzel şöyle söyleyeyim s3 üde aynı hoparlör sistemine bağlıyorum ama 701 kadar tat vermiyor dolby özelliği çok iyi sesi hissettiriyor galeride son eklediğim resimleri göstermiyor bir de yeni tarihli resimleri en alta atıyor o da rahatsız etti beni galeriyi açınca sürekli aşağıya inmek zorundasın saat widgetindaki sorun hala aynı.

Dostum yeni çekilen resimleri dedigin gibi en alta atıyor fakat galeriye girince en alttan başlıyor zaten

HL_Rockk

HL_Rockk

Üye
öncelikle herkese iyi akşamlar arkadaşlar nokia 808 ve 603 kullanıcısıyım 808 e son sürüm 1508 fp2 603 te ise 1506 fp2 yüklü arkadaşlar şikayetçide ben sizin dediğiniz sorunlarla karşılaşmadım resim yakınlaştırma düzgün çalışmakta kamera noya basınca kapanıyo ayrıca resim açmada herhangi bi sorun yok 603 ün tek sorunu fp1 de konuşurken kulaklık sesi yüksekti şimdi daha az çıkmakta cihaz üstündeki kulaklık onun haricinde bi sorunla karşılaşmadım qwerty klavye ve tuş takımı için pekte yapacak bişey yok t9 olsa daha güzeldi ama ben qwerty klavyeye alıştım ayrıca kelimeleri kaydettikçe çıkması güzel bi olay tahmini net çıkarıyo cümle kurmadan sms yazabiliyosunuz uzun msjda yazdım facedede smstede ama donma kasma olmadı şimdiye kadar ikiside fp2 ve bi sıkıntı yok anlamadığım olay sizde neden okadar sıkıntı var bilemedim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt