Nokia belle fp2 guncellemesini durdurdu

 • 4 Ekim 2012
 • 3006 Okunma
 • 33 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Finlandiya kökenli cep telefonu devi Nokia, akıllı cep telefonu serisi Lumia üzerinde çalışmalarına son hızla devam ederken, Symbian üzerinde ki çalışmalarına sürdürüyor. Symbian için yolun sonu yaklaşırken, Nokia son güncellemelerini de sunmaya devam ediyor.  Nokia dün bazı cihazları içine yeni bir güncellemeyi yayınlamıştı. Nokia Belle Feature Pack 2 olarak adlandırılan bu yeni güncelleme Nokia 603, 700, 701 ve 808 PureView için gelmişti. Yeni özellikler ve geliştirmelerin geldiği bu yeni güncelleme, yayınlanmasından geçen kısa bir süre sonra Nokia serverlarından çekildi.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Nokia Belle Feature Pack 2 güncellemesinin geri çekilmesinin ardında güncelleme yüklendikten sonra ve yüklenme sırasında ortaya çıkan bazı problemler olduğu belirtildi. Nokia‘nın sorunun çözümü için araştırmalarını sürdürdüğü ve çözümden hemen sonra güncellemenin tekrar yayınlanacağı açıklandı.
  Kaynak: maxicep
   


  Yazan: papakudioflu
  ID68 bunu beğendi.
 2. kaynak iyiymiş
   
  tinasoft bunu beğendi.
 3. İyi mi :nono:

  En iyi olacaktı :ehe
   
 4. ++1
   
 5. ben iyi dedim sen çok iyi anla :ehe
   
 6. biz de sazan gibi atlayip guncelledik :D
   
 7. Problem midir bilmiyorum ama her telefonu yeniden başlattığımda ve ya kapatıp açtığımda sistem hatası diye yazı geliyordu. ilk açıldığında o yazı geliyordu sonra tamam diyordum başkada bi sorununm yoktu fp2 ile
   
 8. bende fp2 yükledim dsadece video düzenleme açılmıyo o kadar onuda kullanmıyorum çok şükür başka bi hata almadım
   
 9. Ne beklersiniz nokia iste.Fp2yi yukledikten sonra oyunlar ve dokunmatikte kasmalar oldu.Aylardir opera mini kullaniyorum,ilk defa dun uygulama kendiliginden kapandi.

  Bu ara da kaynak saglammis. :)
   
 10. sistemın suçu yok fp1 le uymlu olan uygulamalar fp2 ile uyumlu olmayabilir o yüzden güncelleme yapmadan önce cihazı temizleyin
   
 11. gerçi bende hiç bi sorun yok video düzenleme açılıyor. Nokia müzik açılmıyor. Zaten hiç açmamıştım. Dün siz açılmıyor deyince denedim açılmadı :ehe
   
 12. adamlarda biliyordu sotunlar çıkcağını ama fazla bekletmemek için yayınladılar
   
 13. Bende ilk yüklediğimde feci kasma sorunu vardı. Kapatıp açtım bidaha da herhangi bir sorunla karşılaşmadım çok şükür.

  - - - Eklendi - - -

  Düzeltme: Video Düzenleyici çalışmıyormuş :D
   
 14. alıcan fp2 yi önce bi' hard format atıcan sonra mağaza haritayı bulursun forumdan onları yükledikten sonra babalar gibi kullanıcan :pro2:
   
 15. kendi sitemizde yayinlanan haberin aynisini başka sitelerden copy paste yapmayi birakmali bazi uyelerimiz.
   
 16. aynen


  - - - Eklendi - - -

  o sorun bende de var
   
  ID68 bunu beğendi.
 17. Forumda paylaştığım fp2 linkleri hala çalışmakta isteyen indirebilir...:islik
   
 18. Hayırlısı be gülüm.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/02/2019 - 20:10